AIG LIFE vs KREPŠINIS.NET (79:65)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 14 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Rasos gimnazija, P.Lukšio g. 40, Kaunas LT-49294

"AIG Life" pergalė pareikalavo daug prakaito ir jėgų

"Skrajojantis Skirma" eilinį kartą "pavarė"
2007 sausio 14 d., Sekmadienis, 18:33 val., peržiūros: 2992

Net ir sunki rungtynių pradžia, nesutrukdė "AIG Life" komandai nugalėti "Krepšinis.net" ekipą. Namie žaidę "AIG Life" krepšininkai puikiai sužaidė ketvirtąjį kėlinį ir šventė nelengvą pergalę rezultatu 79:65. Pirmoje akistatoje jie taip pat šventė pergalę rezultatu 82:62.

Pirmuosius keturis taškus pelnė „AIG Life“ krepšininkai. Tačiau netrukus sekė septyni sausi svečių taškai ir jau jie buvo priekyje trimis taškais. Visą pirmąjį kėlinį „Krepšinis.net“ komanda pirmavo trimis keturiais taškais. Dėka gerai sužaistos ketvirčio pabaigos jų pranašumas pasiekė septynis taškus. Skirtumas galėjo būti dar didesnis, tačiau netaiklūs baudos metimai viską sužlugdė

Antroje dvikovos dalyje sėkmingiau žaisti pradėjo šeimininkai. Palaikoma kaip visada gausiai susirinkusių sirgalių, „AIG Life“ ekipa pradėjo mažinti savo deficitą. Nesulaikomas buvo Skirmantas Staniulis, pelnęs 10 taškų. Jis ne tik sėkmingai atakavo krepšį, bet ir negailėjo kamuolio komandos draugams. Deja, bet šiame kėlinuke šeimininkams persilaužimo pasiekti nepavyko. Dviejų taškų pranašumą išlaikė svečiai.

Po pertraukos „AIG Life“ žaidėjai spurtavo 8:0 ir išsiveržė į priekį šešiais taškais. „Krepšinis.net“ ekipa nepasimetė ir netrukus atsakė spurtu 7:0 taip susigrąžindama sau minimalią persvarą. Nuo šios akimirkos rezultatas svyravo tai į vieną pusę, tai į kitą. Vėl sėkmingiau sužaidę ketvirčio pabaigą, svečiai atitrūko nuo priešininkų penkiais taškais.

Lemiamas lūžis įvyko paskutinioje rungtynių atkarpoje. Šeimininkai galutinai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Vėl nesulaikomas buvo Skirmantas Staniulis, draskęs varžovų gynybą aštriais prasiveržimais. Jis ne kartą efektingai idėjo kamuolį iš viršaus, taip susilaukdamas gausių žiūrovų ovacijų. Šiame kėlinyje svečiams pavyko įmesti tik 8 taškus, o praleido jie net 27. Po sėkmingai sužaisto ketvirtojo ketvirčio „AIG Life“ komanda šventė galutinę pergalę rezultatu 79:65.

Po rungtynių „AIG Life“ komandos treneris abiem teisėjams skyrė po 7 balus, o „Krepšinis.net“ – po 9.

Daugiausiai prie pergalės prisidėjo Skirmantas Staniulis, kurio sąskaitoje 27 taškai, 7 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai ir 11 išprovokuotų pražangų ( 26 naud.kfc.). 20 taškų ir 10 atkovotų kamuolių prie pergalės pridėjo Mantas Skukauskas ( 18 naud.kfc.).

„Krepšinis.net“ ekipoje išsiskyrė Tadas Gaurilčikas, pelnęs 25 taškus ( 18 naud.kfc.). 12 taškų ir 11 sugriebtų kamuolių Marijaus Dimšos sąskaitoje (16 naud.kfc.).

Pasibaigus rungtynėms nugalėtojų treneris Dalius Lubys teigė: “Didelę įtaką komandai turi sekmadienis. Kiekvieną sekmadieni darosi vis sunkiau laimėti. Susirinkome vos septyniese, dėl to negalėjome daryti daug keitimų. Norėčiau pagirti priešinikus, kurie tikrai gerai žaidė ir tik gale pavargo. Vistik po nesėkmingos pradžios mes susiėmėme pačiu reikiamiausiu metu“.

"AIG Life" ir toliau žengia be pralaimėjimų (2006 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 20:46 val.)"AIG Life" antrajame ture žengia be pralaimėjimų (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 16:45 val.)Sunki "AIG Life" pergalė (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:45 val.)Įtikinama "AIG Life" pergalė (2007 vasario 11 d., sekmadienis, 14:43 val.)"AIG Life" toliau be gailesčio trypia savo varžovus (2006 lapkričio 07 d., antradienis, 22:53 val.)"AIG Life" niekaip nesustabdomi (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:21 val.)"AIG Life" toliau skina pergales (2007 vasario 26 d., pirmadienis, 02:00 val.)"Kauno Technikos Kolegijai" pergalė išslydo iš rankų (2007 vasario 19 d., pirmadienis, 18:59 val.)"AIG Life" toliau šluoja varžovus (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:06 val.)"BC TIF" ir toliau žengia be pralaimėjimų (2006 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 18:58 val.)