Laipsniai vs Baltijos „Mirtini pingvinai“ (80:62)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 21 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Vos penkiese į pirmas rungtynes susirinkę „Laipsniai“ palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“

2015 spalio 21 d., Trečiadienis, 22:28 val., peržiūros: 1268

Trečiadienį, spalio 21 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių F pogrupio rungtynės, tarp vietos „Laipsnių“ ir svečių Baltijos „Mirtinų pingvinų“. Abiems komandoms šis susitikimas buvo pirmasis, kurį jau nuo pat pradžių sėkmingai pradėjo „Laipsniai“. Kiek vėliau žaidimas šiek tiek išsilygino, tačiau ir vėl spurtavę šeimininkai atitrūko. Po ilgosios pertraukos žaidimas ir toliau klostėsi apylygiai, bet Baltijos „Mirtini pingvinai“ nusileisti nesiruošė ir priartėjo prie varžovų. Vis tik, paskutinę rungtynių dalį užtikrintai sužaidę „Laipsniai“ išlaikė persvarą savo rankose ir užtikrintai įveikė varžovus rezultatu 80:62 (21:12, 19:19, 17:13, 23:18).

Jau pačioje susitikimo pradžioje iš toli sėkmingai atakavę aikštės šeimininkai surengė spurtą net 16:2, kurio dėka iškart atitrūko. Kiek vėliau Baltijos „Mirtini pingvinai“ atsakė penkiais taškais iš eilės ir sumažino deficitą iki devynių taškų. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos abi ekipos gana vangiai rinko taškus, o svečių gretose juos pelnė tik A. Dunauskas, kuris ir traukė savo ekipą pirmojo kėlinuko pabaigoje. Nepaisant to, komandoms apsikeitus rezultatyviai pasibaigusiomis atakomis skirtumas tarp jų siekė tuos pačius devynis taškus. 21:12.

Antrą kėlinuką penkiais iš eilės taškais pradėjo Baltijos „Mirtinų pingvinų“ žaidėjas G. Sadovskis, kurio sėkmingo žaidimo dėka skirtumas tarp ekipų sumažėjo iki keturių taškų. Ilgai svečiams mažu deficitu džiaugtis neteko, nes čia pat spurtą 10:0 surengę aikštės šeimininkai iškart atitrūko nuo priešininkų keturiolikos taškų persvarą. Kiek vėliau svečiai dar bandė vytis varžovus ir sumažino atsilikimą iki dešimties taškų, tačiau du taiklūs S. Banaičio baudos metimais ir vėl kiek nutolino „Laipsnius“. Vis tik, iki ilgosios pertraukos likusį laiką geriau sužaidę Baltijos „Mirtini pingvinai“ ir sugebėjo sumažinti deficitą iki vienženklio. 40:31.

Po ilgosios pertraukos geriau startavę aikštės šeimininkai dar buvo susigrąžinę keturiolikos taškų pranašumą, tačiau čia pat du Baltijos „Mirtini pingvinai“ A. Dunauskas ir M. Savickas kartu pelnė aštuonis taškus iš eilės ir vėl sumažino skirtumą tarp komandų iki iki šešių taškų. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi ekipos viena po kitos keitėsi trumpomis, tačiau rezultatyviomis atkarpomis, bet šįkart kėlinuką sėkmingu spurtu 7:0 užbaigę „Laipsnių“ ekipos krepšininkai ir vėl įgijo dviženklę persvarą. 57:44.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje abi ekipos pademonstravo savo toliašaudę artileriją, tačiau ir vėl šiek tiek geriau pasirodę aikštės šeimininkai įgijo jau aštuoniolikos taškų pranašumą. Laiku atsibudę Baltijos „Mirtini pingvinai“ ir vėl kiek sušvelnino atsilikimą, kuris siekė trylika taškų, tačiau dar pora tolimų metimų pataikęs „Laipsnių“ snaiperis S.Banaitis sugrąžino šeimininkams aštuoniolikos taškų pranašumą. Per likusį laiką iki rungtynių pabaigos svečiai nieko įspūdingo jau nebenuveikė, ko pasekoje turėjo pripažinti pralaimėjimą rezultatu 80:62.

Po pergalės nugalėtojų treneris Artūras Jankevičius kalbėjo: „Iš tikrųjų net nežinau, manau, kad turbūt pasisekė, nes buvome tik penkiese. Pabaigoje šiek tiek pavargome, priešininkai taip pat nėra susižaidę, kiek žinau, tai jiems irgi tik pirmosios rungtynės, todėl truputį šio, truputį to ir pasiekėme pergalę, nelengvą, bet pergalę“.

„Laipsniai“: Marius Liepa – 23 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Saulius Banaitis – 18 tšk., Artūras Jankevičius – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Aurimas Jurkšaitis – 14 tšk.

Baltijos „Mirtini pingvinai“: Arūnas Dunauskas – 15 tšk., Mindaugas Mikalauskas – 14 tšk., Artūras Šmarlovskis – 8 tšk.

„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)Per anksti pergale patikėję „Laipsniai“ turėjo vargo su Baltijos „Mirtinais pingvinais“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:24 val.)„Laipsnių“ penketukas palaužė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ krepšininkus (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:33 val.)SK „Neveronys“ bevargo susitvarkė su Baltijos „Mirtini pingvinai“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)Jonavos LSK „Technoera“ be vargo sutriuškino Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)„Lapės“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipos. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 21:30 val.)Galingai startavę „Laipsniai“ susidorojo su „Lapėmis“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)„OnRoll“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:12 val.)Puikiai sužaidę ketvirtą kėlinį „Laipsniai“ privertė pasiduoti „NTI -PN“ ekipą. (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 21:04 val.)