R2P Sport & Banga vs KG Group – Paskoliukas (110:107)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 12:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„R2P Sport & Banga“ pavasarį pradėjo pergale po rezultatyvios kovos

2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 14:45 val., peržiūros: 993

Sekmadienį, kovo 1 dieną, VDU sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „R2P Sport & Bangos“ ir svečių „KG Group – Paskoliuko“ ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios komandos žaidė tik puolimu paremtą krepšinį, ko pasekoje rezultatas augo lyg ant mielių. Vis tik, geriau atrodę aikštės šeimininkai įgijo nedidelę persvarą, kurią, svečiai susitikimo pabaigoje sugebėjo sumažinti ir grąžinti šiokią tokią intrigą į rungtynes, tačiau puikiai atsilaikę „R2P Sport & Bangos“ krepšininkai pavasarį pradėjo puikia pergale rezultatu 110:107 (34:25, 30:33, 28:27, 18:22).

Susitikimo pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, todėl rezultatas buvo apylygis. Vis tik, vieną atkarpą kiek geriau sužaidę aikštės šeimininkai sugebėjo atitrūkti, tačiau neilgam, nes čia pat spurtavęs „KG Group – Paskoliukas“ rezultatą išlygino. Per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos „R2P Sport & Banga“ atrodė žymiai geriau ir gana nesunkiai rinkdami taškus įgijo devynių taškų pranašumą. 34:25.

Antrojo ketvirčio pradžioje kiek geriau startavę svečių krepšinikai šiek tiek sušvelnino deficitą, tačiau visus taškus vien tolimais metimais rinkę aikštės šeimininkai sugebėjo išlaikyti persvarą. Kiek vėliau abi komandos apsikeitė trumpomis atkarpomis ir pora taškų daugiau surinkę „R2P Sport & Bangos“ krepšininkai įgijo dviženklę persvarą. Šįkart likusį laiką žymiai geriau išnaudojo „KG Group – Paskoliukas“, ko pasekoje po dviejų kėlinių komandas skyrė šeši taškai. 64:58.

Po ilgosios pertraukos spurtavę svečių žaidėjai sugebėjo pasivyti priešininkus ir rezultatą išlyginti, tačiau juo ilgai džiaugtis negalėjo, nes čia pat žodį tarė aikštės šeimininkų snaiperiai, kurių dėka „R2P Sport & Banga“ susigrąžino šešių taškų pranašumą. Kie vėliau, ir toliau varžovus baudę šeimininkų snaiperiai padidino skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų, tačiau ir vėl trečiojo kėlinuko pabaigą geriau sužaidęs „KG Group – Paskoliukas“ sumažino atsilikimą iki septynių taškų. 92:85.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje buvo galima pasijausti tarytum stebėtum tritaškių konkursą. Abi ekipos viena po kitos laidė tolimus metimus, tačiau kiek geriau sekėsi šeimininkų snaiperiams, kurių dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dvylikos taškų. Kiek vėliau susiėmę „KG Group – Paskoliuko“ žaidėjai sugebėjo spurtuoti ir sumažinti atsilikimą vos iki trijų taškų bei sugrąžinti intrigą į rungtynes, tačiau fortūna šypsojosi „R2P Sport – Bangai“, kuri sugebėjo išsaugoti pergalę savo rankose. 110:107.

Po pergalės nugalėtojų treneris Dmitrij Koblinec kalbėjo: „Pabaigoje pavargome, mažai žmonių susirinko, prisirinkome pražangų, keli žmonės turėjo po keturias pražangas, pavargome iš tikrųjų. Gynėmės kiek galėjome, nors rezultatas tikriausiai to neparodo, bet varžovai gerai pataikė. Pabaigoje pritrūko šiek tiek kvapo“.

„R2P Sport & Banga“: Antanas Montrimavičius – 42 tšk. (10 atk. kam.), Arūnas Sakalauskas – 17 tšk., Gitanas Bačiulis – 13 tšk. (7 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Arnas Lubys – 13 tšk., Aurimas Birgelis – 11 tšk. (8 rezult. perd.)

„KG Group – Paskoliukas“: Vilius Šumskis – 29 tšk. (13 atk. kam.), Karolis Pupinis – 24 tšk. (17 atk. kam., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Giedrius Kurtinaitis – 24 tšk., Artūrs Pelšs – 19 tšk. (5 rezult. perd.)

„R2P Sport & Banga“ privertė pirmą nesėkmę patirti Kauno raj. ASU / Tornado (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:26 val.) „R2P Sport & Banga“ po permainingos kovos palaužė „Kauno autobusų“ ekipą. (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 14:26 val.)„R2P Sport & Banga“ lengvu žingsniu žengė į finalinį ketvertą (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„R2P Sport & Banga“ rungtynių pabaigoje palaužė BC „BOOM“ komandą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 22:34 val.)Tritaškių kruša varžovus apipylusi „R2P Sport & Banga“ priartėjo per žingsnį nuo finalo (2015 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)Penkiese į rungtynes atvykę „R2P Sport & Banga“ turėjo pripažinti „United & Radijo Tau“ pranašumą (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 14:54 val.)Po didžiosios pertraukos įsisiūbavusi „R2P Sport & Banga“ nesuteikė vilčių BC „Boom“ (2015 balandžio 21 d., antradienis, 22:58 val.)„Kauno raj. ASU / Tornado“ antroje rungtynių pusėje palaužė savo varžovus (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 15:15 val.)„KG Group – Paskoliukas“ pasiekė eilinę pergalę (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)Pirmasis „A“ lygos finalo dalyvis ‒ „R2P Sport & Banga“ (2015 gegužės 05 d., antradienis, 23:34 val.)