Savi vs Abstinentai (48:71)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 15 d., Antradienis, 19:15 val. @ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, LT-44287

„Savi“ turėjo pripažinti „Abstinentų“ pranašumą

2014 balandžio 15 d., Antradienis, 21:26 val., peržiūros: 1035

Balandžio 15 dieną Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 reguliarios A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Savi“ (šeimininkai) ir „Abstinentai“ (svečiai). Pirmąsias 5 susitikimo minutes žaidimas vyko apylygiai 8-6, tačiau tuomet „Abstinentai“ surengė spurtą iki pirmo kėlinio galo, po kurio svečių persvara siekė 13 taškų. Po to „Savi“ nebesugebėjo nors kiek atkurti intrigos, o su kiekvienu kėliniu „Abstinentų“ pranašumas po truputį augo. Galiausiai rungtynės baigėsi „Abstinentų“ pergale 23 taškų pranašumu 71:48 (21:8, 13:10, 17:13, 20:17).

Per pirmąsias 5 žaidimo minutes abi ekipos panašiu tempu rinko taškus, o po L. Kurtinaičio dvitaškiu „Savi“ pirmavo 8-6. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo paskutinis kartas kuomet šeimininkai pirmavo. Po to, perkopus į antrą kėlinio pusė ėmė dominuoti „Abstinentai“. Čia nesulaikomai rungtyniavo ekipos kapitonas S.Banaitis, kuris tuo metu pelnė 13 taškų (iš viso per kėlinį 17 tšk), o po spurto 0-15, „Abstinentai“ po pirmo kėlinio atsiplėšė per 13 taškų 8-21.

Antrajame kėlinyje vyko permainingas žaidimas, kurio pirmoje pusėje, vėlgi, labiau sekėsi aikštės svečiams, kurie įpusėjus ketvirčio laikui jau pirmavo 19 taškų skirtumu 12-31. Vėliau, antroje kėlinio pusėje vaizdas šiek tiek pakito – „Savi“ pristabdė priešininkų puolimą bei patys kiek sėkmingiau ir tiksliau sužaidę puolime sugebėjo bent kiek sumažinti deficitą. Pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatui esant 18-34.

Po ilgosios pertraukos trečiojo kėlinio pradžioje „Savi“ ekipai nors ir pavyko priartėti iki 12 taškų, tačiau toliau vėl dominavo „Abstinentų“ ekipa, kuri laimėjo atkarpą 2-11 ir įgijo didžiausią susitikime persvarą 27-51. Bet paskutiniuosius 4 taškus sumetė L.Kurtinaitis ir po trečio kėlinio ekipas skyrė 20 taškų 31-51.

Po poros minučių pertraukėlės ir per paskutines 10 minučių „Abstinentai“ be didesnių sunkumų išlaikė saugų atotrūkį nuo varžovų ir galutiniame rezultate šventė užtikrintą pergalę Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynėse. Susitikimas baigėsi rezultatu 48-71.

Kęstutis Aleksandravičius „Abstinentai“

- Ar patenkinti savo komandos žaidimu šiandien?

Pusėtinai. Tragedija žaidimas – siaura salė, kaip futbolą žaidėm. Rekordai gal du – blokų kiek, kiek kamuolių atkovojom. Šiaip neblogas rungtynes sužaidėm, gal mums geriau krito.

- Kokie tikslai pavasario taurėje?

Arba „Išūkio“, arba „Mažojoje“. Praeitais metais laimėjom „Išūkio“, tai būtų neblogai žaisti „Mažojoje“.

Savi: Liudas Kurtinaitis – 16 tšk. (11 išpr. praž.), Karolis Matukaitis – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Donatas Štabokas – 7 tšk.

Abstinentai: Saulius Banaitis – 33 tšk. (5 išpr. praž.), Darius Stanaitis – 10 tšk., Artūras Jankevičius – 9 tšk. (6 rezult. perd.)

Pavasario „Sportturo“ taurėje „Abstinentai“ įveikė „Baubilą“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 00:15 val.)Ketvirtame kėlinyje „Stumbrą“ įveikę „Abstinentai“ pasiekė pusfinalį (2014 gegužės 06 d., antradienis, 22:43 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės bronza po atkaklios kovos pasipuošė „Abstinentai“ (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 19:49 val.)„Abstinentai“ tik po pratęsimo palaužė BC „Liukso“ krepšininkus (2014 gegužės 03 d., šeštadienis, 02:22 val.)Vėlykinėje dvikovoje „Nepyk“ įrodė savo pranašumą prieš „Savus“ (2014 balandžio 21 d., pirmadienis, 23:26 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt keliauja į Mažosios taurės finalą (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 22:45 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Nepyk“ nesunkiai įveikė savo varžovus (2014 balandžio 15 d., antradienis, 00:44 val.)Atkakliose rungtynėse pergalę šventė ,,Baubilo“ ekipa. (2014 balandžio 22 d., antradienis, 23:50 val.)