ASU vs Ragai (105:98)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 05 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„ASU“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Ragus“

2015 lapkričio 05 d., Ketvirtadienis, 21:03 val., peržiūros: 1465

Lapkričio 5 dieną „ASU“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ASU“ priemė svečius „Ragus“. „ASU“ iki šių rungtynių buvo pralaimėję du kartus.“Ragų“ sąskaitoje buvo du pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „ASU“ (5:0). Antrą minutę pirmus taškus rungtynėse pelnė „Ragai“ (5:3). Netrukus spurtą pradėjo „ASU“, kurie pelnė 1 taškų be atsako (17:3). Ketvirtą minutę, po ilgesnės pertraukos, taškus pavyko pelnyti „Ragams“ (17:5). Visgi pamažu persvarą didino „ASU“. Aštuntą minutę šeimininkai jau turėjo 22 taškų pranašumą (33:11). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Ragai“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (33:18).

Prasidėjus antram kėliniui penkis taškus iš eilės pelnė „Ragai“ (33:23). Sužaidus tris minutes komandas skyrė 13 taškų (38:25). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Ragai“ (38:32). Po šių taškų, iki kėlinio pabaigos buvo likusios trys minutės. Per jas komandos žaidė labai rezultatyviai. Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė šeši taškai (44:38). Per likusį laiką „ASU“ persvarą išsaugojo ir baigė pirmą rungtynių pusę būdami priekyje rezultatu 50:43.

Trečio ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (52:45). Vėliau „Ragai“ pelnė net 11 taškų be atsako, po kurių svečiai jau buvo priekyje rezultatu 52:56. Ketvirtą minutę „ASU“ pasivijo varžovus (56:56). Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Ragai“ atstatė keturių taškų pranašumą (56:60). Prasidėjus antrai kėlinio pusei aštuonis taškus be atsako pelnė E.Vaitkus (64:60). Per paskutines tris su puse kėlinio minutės komandos žaidė apylygiai, o sužaidus 30 minučių vieno taško persvarą turėjo „Ragai“ (72:73).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui šešis taškus be atsako pelnė „ASU“ (78:73). Į tai „Ragai“ atsakė aštuoniais be atsako pelnytais taškais (78:81). Ketvirtą minutę „Ragų“ puolimas užstrigo, o „ASU“ pelnė septynis taškus be atsako (85:81). Šeštą minutę „Ragai“ pasivijo varžovus (85:85). Septintą minutę spurtą pradėjo „ASU“. Šeimininkai pelnė devynis taškus be atsako (94:85), o iki kėlinio pabaigos buvo likę mažiau nei trys minutės. „Ragai“ nebesugebėjo pasivyti varžovų ir atkurti intrigos, o „ASU“ šventė pergalę rezultatu 105:98.

“ASU“ iškovojo pirmą pergalę, o „Ragai“ pralaimėjo trečią kartą.

„ASU“ komandos treneris E.Vaitkus: „Rungtynės buvo sunkios. Pirmą kėlinį sužaidėme tikrai gerai, vėliau atsileidome. Varžovai sugebėjo mus pasivyti. Antrą kėlinį žaidėme apylygiai. Trečiame kėlinyje sužaidėme gerą atkarpą, pavyko atitrūkti, bet varžovai dar kartą mus pasivijo ir rezultatą išlygino. Rungtynių pabaigoje mums pasisekė. Pataikėme iš toli, vidutinio nuotolio. Atakas rengėme kaip ir tikėjomės, pagal paliepimus. Darėme viską kaip ruošėmės per treniruotes. Varžovai šiandien buvo tikrai stiprūs.“ Paklaustas, kas atsitiko kai varžovai sugebėjo pasivyti, treneris atsakė: „Kai pirmame priekyje išsiveržėme į priekį, atsipalaidavome, įsiliejome į varžovų primestą klampų žaidimą, bet vėliau sugebėjome atsigauti.“ Paklaustas, kiek įtakos pergalei turėjo pranašumas po krepšiu, treneris atsakė: „Prieš tai dvi rungtynes kur pralaimėjome trūko vidurio puolėjų. Šiandien atkovojome tikrai daug atšokusių kamuolių tiek puolime tiek gynyboje.“

ASU: Evaldas Vaitkus – 24 tšk. (7 išpr. praž.), Vaidotas Levanauskas – 24 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Giedrius Šreiberis – 23 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Skirmantas Kadziauskas – 15 tšk., Gytis Šiušė – 13 tšk. (7 rezult. perd.)

Ragai: Mindaugas Gilius – 26 tšk., Martynas Balkus – 24 tšk. (6 išpr. praž.), Arnoldas Račickas – 19 tšk. (20 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Tinginys – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Kazikaitis – 11 tšk.

„ASU“ ketvirtame kėlinyje įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 20:59 val.)„Nebajeris“ ketvirtame kėlinuke užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Ragus“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Elektrėnai“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Ragus“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 08:53 val.)„ASU“ pasiekė revanšą prieš „Lituanicą“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„ASU“ penketukas įrodė pranašumą prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 21:08 val.)„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)„ASU“ pirmose šešioliktfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Elektrėnus“ (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)„ASU“ iškovojo antrąją pergalę (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Ragai“ po sunkios kovos palaužė United ‒ „Alta transportas“ ekipą. (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:11 val.)