Topo centras vs Detas Hoptrans logistics & BRGroup (79:73)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Po atkaklios kovos „Topo centras“ įveikė savo varžovus

2013 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 23:45 val., peržiūros: 1243

2013-12-15 dieną "Kauno energijos" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp "Topo centro"(šeimininkai) ir "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" ekipų(svečiai). Per antrąjį ketvirtį "Topo centras" susikrovė įtikinamą persvarą, tačiau per trečiąjį kėlinį ją iššvaistė ir išlaikė intrigą iki paskutinių minučių, bet savo varžovus nugalėjo 6 taškų skirtumu – 79:73(19:18, 29:15, 10:21, 21:19).

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų komandos žaidėjo E. Gramausko taiklių metimų serija – 7:0. Svečiai atsakė trimis taikliais dvitaškiais, skirtumas sumažėjo iki minimumo. Po to komandos apsikeitė tolimais metimais, persvara išliko minimali – 11:10 priekyje "Detas Hoptrans logistics & BRGroup". "Topo centras" pataikė tris dvitaškius ir 5 taškais išsiveržė į priekį, paskui ekipos įmetė po tritaškį. Skirtumas išliko toks pat. Bet svečiai kėlinio pabaigoje pataikė du metimus iš vidutinio nuotolio ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Pirmąjį ketvirtį šeimininkai laimėjo tik vienu tašku – 19:18.

Antrąjį kėlinį abi komandos pradėjo taikliais dvitaškiais. A.Dervinskas šeimininkams pridėjo dar 4 taškus, o svečiai atsakė 2. Toliau "Topo centras" spurtavo 17:0, ir skirtumas padidėjo iki 20 taškų – 42:22. Antroje kėlinio pusėje šeimininkai pelnė 6 taškus, o varžovai surinko 11 ir persvarą šiek tiek sumažino. Antrąjį kėlinį "Topo centras" laimėjo 15 taškų skirtumu – 48:33.

Po ilgosios pertraukos taiklų tolimą metimą šeimininkams pataikė E.Gramauskas, svečiams du tritaškius ir dvitaškį pelnė M.Karpičius, dar du taškus pridėjo A.Nutautas. Persvara sumažėjo iki 11 taškų – 43:54. Antroje trečiojo ketvirčio pusėje "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" spurtavo 11:0 ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų – 54:56, bet šeimininkai pabaigoje įmetė dar dvitaškį ir kėlinį laimėjo 58:54.

Paskutiniame ketvirtyje E.Jašinskas pataikė du dvitaškius ir padidino persvarą iki 8, svečiai atsakė trimis taškais. Toliau "Topo centras" pelnė 5 taškus, ir vėl skirtumas dviženklis – 67:57. "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" pataikė du dvitaškius ir du baudos metimus ir sumažino persvarą iki 4 taškų – 63:67. Įpusėjus kėliniui abi ekipos taškus rinko tolimais metimais ir dvitaškiais, skirtumas išliko toks pat. 75:71 priekyje šeimininkai. Toliau "Topo centras" metė 8 baudų metimus, o pataikė tik 4. "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" komandai paskutinį metimą įmetė M.Karpičius. Rungtynės baigėsi – 79:73 "Topo centro" naudai.

Nugalėtojų treneris sakė: "Labai gerai šiandien visi sužaidėme. Ne kiekvienose varžybose gerai mums sekasi žaisti, bet užtat šiandien nugalėjome labai gerą komandą ir esame labai patenkinti. Dar bus antras ratas ir jame gali visko būti."

"Topo centras": Edvinas Gramauskas – 29 tšk., Domas Juknevičius – 14 tšk. (13 atk. kam.), Eimantas Daunora – 10 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Gediminas Kemzura – 10 tšk.

"Detas Hoptrans logistics & BRGroup": Martynas Karpičius – 36 tšk. (8 rezult. perd.), Airidas Nutautas – 16 tšk. (13 atk. kam.), Povilas Žukaitis – 9 tšk.

Atkakliose rungtynėse „Topo centras“ įveikė „Kauno tiltus“ (2014 kovo 06 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Topo centras“ nugalėjo savo priešininkus (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 00:06 val.)„Topo Centras“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Grūdus“ (2013 gruodžio 21 d., šeštadienis, 12:12 val.)Rezultatyviose rungtynėse stipresni buvo „Topo centro“ žaidėjai (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Topo centras“ žengė į ketvirtfinalį (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 22:24 val.)„Topo centras“ neturėjo problemų prieš „Kauno tiltus“ (2013 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Topo Centras“ atsirevanšavo „Celsiui“ (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 23:08 val.)Be keitimų rungtyniavęs „Topo Centro“ penketukas neatsilaikė prieš „Kauno Grūdus“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 22:37 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje „Kauno grūdai“ šventė pergalę (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 23:16 val.)Tik po atkaklios kovos „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipa nugalėjo „Topo centrą“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:47 val.)