TRIOBET vs KMAIK & BREVITRA (63:92)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 22 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno VDU Rasos gimnazija, P.Lukšio 40

Namie žaidę Triobet nepasipriešino KMAIK & Brevitra

2012 sausio 22 d., Sekmadienis, 17:35 val., peržiūros: 3839

2012 Sausio 22 dieną VDU Rasos gimnazijoje susitiko Triobet (šeimininkai) ir KMAIK & Brevitra (svečiai). Visas rungtynes pirmavę nesunkiai nugalėjo svečiai rezultatu 92:63 (22:20, 18:9, 30:15, 22:19).

Rungtynės prasidėjo šeimininkų žaidėjo P.Mickūno tritaškiu. Į tai dvitaškiu atsakė E.Latoža. Toliau sekė svečių atkarpa 10:2 ir skirtumas greit išaugo iki 7 taškų. 8:0 šeiminikų atkarpa ir vėl persvara šeimininkų pusėje – 13:12. Kėlinį geriau pabaigė svečiai ir po pirmojo ketvirčio 22:20 priekyje buvo KMAIK & Brevitra.

Antrąjį kėlinį 8:1 pradėjo svečiai ir skirtumas išaugo iki devynių taškų. Po du taškus apsikeitė abi komandos. Iki kėlinio pabaigos dar viena sėkmingesnė svečių atkarpa ir skirtumas išaugo iki 11 taškų – 29:40.

Trečiąjį kėlinį 14:2 pradėjo KMAIK ir įgijo triuškinačią persvarą 54:31. Kitos trys minutės buvo žaidžiamos taškas į tašką ir skirtumas išliko 22 taškai – 39:61. Kėlinio pabaigą 5:9 dar pralaimėjo Triobet ir po trijų kėlinių 44:70 priekyje KMAIK.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir skirtumas laikėsi apie 25 taškus. Kėlinio pradžioje po 6 taškus pelnė abi komandos. Vėliau dar po 4 apsikeitė ekipos. Po galingo E.Gurklio dėjimo skirtumas išaugo iki 30 taškų. Rungtynes sėkmingai pabaigė svečiai ir galutinis rungtynių rezultatas – 63:92.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – Pergalę nulėmė tiesiog geresnis mūsų žaidimas, pavyko apsiginti, užpulti ir tiek.

Rezultatyviausiai pralaimėjusių gretose pasirodė – Mantas Čipas (22, 10 atk. kam., 7 išpr. pr.), Danius Jasiulionis (13, 7 rez. perd.), Povilas Mickūnas (9) taškai.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Paulius Stonis (23, 5 rez. perd.), Deividas Dragūnas (21, 6 išpr. pr.), Ernestas Latoža (14, 6 per. kam.), Edgaras Pečiulis (11), Eligijus Gurklys (10, 18 atk. kam.) taškų.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 sausio 22 d., 21:18 val.

Labai geros kokybes nuotraukos :)

"Maybe" nesugebėjo rimčiau pasipriešinti "KMAIK & Brevitra" (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 19:17 val.)"BC Ambi" lengvai susidorojo su "KMAIK & Brevitra" (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:36 val.)"Kauno NTI-PN" nesugebėjo rimčiau pasipriešinti "KMAiK & Brevitra" ekipai (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 21:18 val.)Chaotiškose rungtynėse pergalę iškovojo "KMAIK & Brevitra" (2011 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)"Kauno NTI - PN" emocingose rungtynėse turėjo pripažinti "KMAIK & Brevitros" pranašumą (2012 sausio 19 d., ketvirtadienis, 19:45 val.)"Kolpingo Kolegija" išplėšė pergalę iš "KMAIK & Brevitra" rankų (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 23:35 val.)"Triobet" palaužė "Simple" ir išlygino serijos rezultatą 1-1 (2012 balandžio 25 d., trečiadienis, 21:53 val.)BC "Rykliai" ketvirtajame kėlinyje palaužė "KMAIK & Brevitra" (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 00:24 val.)"Triobet" įtikinamai laimėjo prieš "Maybe" (2012 vasario 04 d., šeštadienis, 15:59 val.)"Triobet" šventė dar vieną pergalę (2012 vasario 28 d., antradienis, 00:11 val.)