KK PERSVARA vs KĖDAINIAI (72:103)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 vasario 13 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ Vydūno vidurinės mokyklos sporto salė, Šiaurės per.57, Kaunas

"Kėdainiai" sutriuškino "KK persvarą"

2011 vasario 13 d., Sekmadienis, 21:43 val., peržiūros: 5053

Sekmadienį (02.13), 18val. 45min., Vydūno vidurinėje mokykloje įvyko "C lygos", "Iššūkio" taurės pogrupio varžybos tarp "KK Persvara"(šeimininkai) bei "Kėdainiai" (svečiai) komandų. Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau po vangios pradžios svečių ekipa susiėmė ir sutriuškino savo varžovus, rezultatu 72:103.

Pirmąjį ketvirtį geriau pradėjo "KK Persvara". Šeimininkai turi aukštesnę priekinę liniją ir puikiai ja naudojosi rungtynių pradžioje. Svečiams buvo sunku kovoti po krepšiu, todėl dažnai rinkosi atakuoti iš toli. Tolimi metimai nepasiteisino, nes pataikyta vos 1 iš 9. Po pirmų dešimt minučių aikštelės šeimininkai turėjo 7 taškų pranašumą – 22:15.

Antroje rungtynių dalyje "Kėdainių" ekipa "įjungė aukštesnę pavarą". Per pirmas tris antrojo kėlinuko minutes jie sugebėjo pasivyti savo varžovus – 29:29. Tačiau tai buvo tik menkniekis palyginus su tuo, ką per likusias 7 minutes išdarinėjo svečiai. Jie pradėjo spausti savo varžovus, įvėlė juos į greitą krepšinį ir sugebėjo laimėti atkarpą neįtikėtinu rezultatu – 0:16. Po tokio šalto dušo aikštelės šeimininkai atsilikinėjo jau 16 taškų – 29:45.

Po ilgosios pertraukos svečių ekipa tempo nemažino. "Kėdainių" krepšininkai vaikėsi savo varžovus po visą aikštelę, priversdami "KK Persvara" ekipos žaidėjus šiandien suklysti net 37 kartus. Taipogi, svečių ekipai atsirišo krepšys ir atakuojant iš toli, kas padėjo padidinti pranašumą iki triuškinančio – 45:79.

Finalinis ketvirtis tebuvo formalumas. Nors aikštelės šeimininkai paskutinį kėlinuką sužaidė geriau nei svečiai, tačiau net sumažinti skirtumo iki padoraus nepavyko. Šiandien rezultatyviausias buvo "Kėdainių" komandos žaidėjas Tadas Lukoševičius, pelnęs net 28 taškus, jam puikiai talkino komandos draugas Mindaugas Dilys, pelnęs 24 taškus. Aikštelės šeimininkų gretose geriausias buvo Gediminas Bačkevičius, pelnęs 25 bei surinkęs 27 naudingumo koeficiento balus. Rungtynės baigėsi pelnyta svečių pergale, rezultatu 72:103.

Po rungtynių "Kėdainių" komandos treneris Laurynas Valuckas sakė : "Iš pradžių sunkiai žaidėm, paskui įsivažiavom ir laimėjom."

"KK Persvaros" treneris Marius Marčenkovas komentavo : " Nenorėčiau teisintis, tačiau nebuvo kelių pagrindinių žaidėjų. Gal kiek nustebom, kad pradžia buvo daug geresnė, stipri. Praeitas rungtynes pralošėm 12 taškų, o šias kažkaip neišlaikėm žaidimo ritmo, buvo sunku susikaupt, nežiūrėjom gynybos. Na, tikėkimės ji pasitaisys."

"Kaunas" sutriuškino KK "Persvarą" (2010 lapkričio 12 d., penktadienis, 22:14 val.)"Kėdainiai" pasiekė nesunkią pergalę (2011 vasario 09 d., trečiadienis, 23:14 val.)"Kėdainiai" pasismagino su "Dice"ekipa (2011 sausio 15 d., šeštadienis, 21:48 val.)"Kėdainių" tritaškių lietus paskandino "SPR" laivą (2010 spalio 27 d., trečiadienis, 22:11 val.)Antroje dalyje atsibudusi "Kėdainiai" ekipa nukovė "KK Persvara" (2011 vasario 06 d., sekmadienis, 21:02 val.)"Kėdainiai" nesunkiai įveikė "Dice" ekipą (2011 vasario 26 d., šeštadienis, 21:05 val.)"Kėdainiai" lengvai įveikė "Koluną" (2011 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)"Kėdainiai" iškovojo aštuntą pergalę iš eilės (2011 kovo 07 d., pirmadienis, 18:46 val.)"Kėdainiai" prieš Kauno "SRC" atsilaikė tris kėlinius (2010 lapkričio 02 d., antradienis, 21:34 val.)"Kėdainiai" vieno taško skirtumu iškovojo pergalę prieš BC "Studentus" (2011 kovo 21 d., pirmadienis, 20:14 val.)