„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Sabonio KC – Vytautas vs Hidraulinės sistemos & eSporto baras (70:83)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 sausio 27 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Permainingame mūšyje negausiomis pajėgomis triumfavo „Hidraulinės Sistemos & eSporto Baras“

2014 sausio 27 d., Pirmadienis, 22:42 val., peržiūros: 889

Sausio 27 dieną, pirmadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybių dvikova tarp namuose žaidusių "Sabonio KC – Vytautas" krepšininkų ir "Hidraulinių Sistemų & eSporto Baro" ekipos. Rungtynes svečiai prabėjo itin išsiblaškę ir tuo pasinaudoję "saboniukai" pirmąjį kėlinį laimėjo 12 taškų skirtumu. Vis dėlto, jau antrajame kėlinyje viskas ėmė verstis aukštyn kojomis ir prabudę "Hidraulinių Sistemų & eSporto Baro" krepšininkai perėmė iniciatyvą. Įpusėjus rungtynėms Vitalijaus Kirilovo vadovaujama komanda pirmavo 5 taškais, o po didžiosios pertraukos "Hidraulinės Sistemos & eSporto Baras" nuolat laikėsi priekyje, nors varžovai nuolat alsavo nugarą. Likus žaisti 3,5 minutės iki rungtynių pabaigos rezultatas dar buvo lygus, tačiau paskutinėje susitikimo atkarpoje jauniesiems "Sabonio KC – Vytautas" krepšininkams pradėjo stigti jėgų ir galingai finišavusi "Hidraulinių Sistemų & eSporto Baro" ekipa palaužė varžovus rezultatu 70:83.

Dvikovos starte "Hidraulinių Sistemų & eSporto Baro" komanda atrodė sutrikusi ir per pirmąsias 2,5 minutės padarė net 7 klaidas, o pirmuosius taškus pelnė tik po daugiau nei 3 minučių. Tuo su malonumu pasinaudojo "Sabonio KC – Vytautas", puikiai išnaudojo priešininkų klaidas, baudė juos taikliais metimais ir sužaidus 3 minutes rezultatas tapo 15:0. Po T.Bietkio tritaškio "saboniukai" įgijo 16 taškų pranašumą (19:3), bet antroje kėlinio pusėje "Hidraulinės Sistemos & eSporto Baras" po truputį išsijudino ir jų dalia puolime palengvėjo. Spurtas 0:6 leido svečiams suapvalinti deficitą iki 10 taškų (19:9), tačiau netrukus skirtumas vėl išaugo iki 15 taškų (24:9). Šiek tiek sėkmingesnė ketvirčio pabaiga leido V.Kirilovo kariaunai šiek tiek priartėti, bet po pirmųjų dešimties minučių 12 taškų persvara vis dar buvo "Sabonio KC – Vytauto" pusėje – 26:14.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem T.Bietkio tolimais šūviais, po kurių aikštės šeimininkai atitrūko 16 taškų skirtumu (32:16). Visgi, netrukus prabilo ir "Hidraulinių Sistemų & eSporto Baro" krepšininkai, kurie surinko 7 taškus be atsako ir kėlinio viduryje pjovė atsilikimą iki 11 taškų (32:23). Nors kurį laiką "saboniukams" pavyko išlaikyti dviženklį pranašumą, tačiau antroje ketvirčio pusėje E.Voronovo auklėtinių puolimas ėmė strigti ir per paskutines 4 minutes jiems taškų pelnyti nepavyko. Išlaukusi savo progos svečių komanda, su M.Šumlinsku priešakyje, kėlinį baigė spurtu 0:15 (13 taškų pelnė minėtas krepšininkas) ir deficitas ne tik ištirpo, bet įpusėjus mačui 5 taškų pranašumas jau buvo "Hidraulinių Sistemų & eSporto Baro" rankose – 35:40.

Po didžiosios pertraukos "Hidraulinės Sistemos & eSporto Baras" laikėsi priekyje, o po T.Vasiliausko bei P.Čižausko dvitaškių nutolo 9 taškais (40:49). Visgi, labiau nutolti "Sabonio KC – Vytautas" neleido ir pora taiklių tritaškių leido sušvelninti atsilikimą (48:53), o po dar vieno T.Bietkio tritaškio skirtumas ištirpo iki 4 taškų (55:59). Kėlinio pabaigoje "Hidraulinės Sistemos & eSporto Baras" dar turėjo 7 taškų persvarą (57:64), bet trečiąjį ketvirtį "saboniukai" baigė 4 taškais iš eilės ir prieš lemiamą rungtynių dalį prisikasė iki 3 taškų – 61:64.

Ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis "Sabonio KC – Vytautas" toliau alsavo priešininkams į nugarą, o po A.Urbonavičiaus bei T.Bietkio taiklių metimų rungtynių svarstyklės po ilgokos pertraukos nusviro aikštelės šeimininkų pusėn (68:67). Kelias minutes komandos žaidė ne itin rezultatyviai, o likus žaisti 3,5 minutės rezultatas dar buvo lygus (70:70). Vis dėlto, rungtynių tiesiojoje lemiamą žodį tarė šiek tiek ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis ir patirtis. Per likusį laiką "Sabonio KC – Vytautas" taip ir nesugebėjo surengti nė vienos rezultatyvios atakos, o paskutinę rungtynių atkarpą "Hidraulinės Sistemos & eSporto Baras" baigė galingu spurtu 0:13 ir palaužė jaunųjų varžovų pasipriešinimą rezultatu 70:83.

Vitalijus Kirilovas ("Hidraulinės Sistemos & eSporto Baras"):

"Pradžia tai labai prasta buvo. Nelaužom tradicijų, Pradžioje prisidirbam sau problemų, o tada pradedam žaisti. Labai buksavom – tai įmetam, tai neįmetam. Varžovai dar labai jauni, bet paliko labai gerą įspūdį. Tritaškius šiandien metė kaip kepures. Pirma rungtynių pusė buvo galima sakyti nervinga, kol susistygavom žaidimą ir sustojom į savo vietas. O iki tol teko labai pavargti ir dar gerokai palakstyti. O mes savo stichijoj – negalim ramiai žaisti. Prisidirbam sau bėdų, o paskui sėkmingai pabaigėm."

Edgaras Voronovas ("Sabonio KC – Vytautas"):

Buvo gera pradžia. Kas nutiko vėliau?

"Buvo gera pradžia, nes varžovai pamatė, kad mes šešiese susirinkę ir patikėjo lengva pergale. O mes jauni, entuziastingi, pradėjom bėgti į greitą puolimą ir už tai ta pradžia gera buvo. O paskui vaikai pavargo, nes turėjom tik žaidėją ant suolelio. Varžovai fiziškai žymiai stipresni ir ūgiu gerokai mus lenkė. Bandėm ir gynybos schemas keisti, bet neturėdami rotacijos bei tiek fizinių galių, po krepšiu praleidom daug taškų ir taip leidom varžovams pabėgti į priekį. Bandėm ir spausti, bet tai irgi nepagelbėjo. Nors tritaškių jie ir nepataikė, bet patirtis ir ūgis lėmė jų pergalę."

Nugalėtojus į pergalę vedė M.Šumlinskas (32 tšk., 20 atk. k., 6 išpr. pr., 40 naud. b.), T.Vainoris (19 tšk., 7 atk. k.), T.Vasiliauskas (10 tšk., 6 atk. k.), S.Klimkevičius (10 tšk.) ir P.Čižauskas (6 tšk., 6 rez. p.).

"Sabonio KC – Vytautas" gretose išsiskyrė T.Bietkis (28 tšk., 5 rez. p., 10 per. k., 33 naud. b.), J.Kigas (15 tšk.), M.Juškys (14 tšk., 9 atk. k., 2 bl.), A.Urbonavičius (6 tšk., 7 atk. k., 9 rez. p.) ir D.Kučinskas (5 tšk., 2 bl.).

"Hidraulinės Sistemos & eSporto Baras" "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybėse pasiekė penktąją pergalę ir žengia su aštuoniais pralaimėjimais. "Sabonio KC – Vytautas" patyrė devintąją nesėkmę ir savo sąskaitoje turi tris laimėjimus.

Panašios naujienos:
„Sporto Manija ‒ OTO“ subombardavo „Hidraulines Sistemas ‒ eSporto Barą“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 00:18 val.)„Šilainiai“ pratęsime palaužė „Hidraulines sistemas & eSporto barą“ (2013 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)Antrose pusfinalio rungtynėse „Sporto fėja“ nepaliko vilčių „Hidraulinėms sistemoms & eSporto barui“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ pratęsė pergalių seriją ir sutriuškino „Hidraulinės sistemos & eSporto Baras“ ekipą (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 22:47 val.)Justo Furmanavičiau šou neleido „Hidraulinėms Sistemoms ‒ eSporto Barui“ sutriuškinti BK „Centre“ (2013 spalio 10 d., ketvirtadienis, 23:51 val.)Po atkaklios kovos „Pauliukai“ palaužė „Hidraulines sistemas & eSporto barą“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:46 val.)BC „Sporto Fėja“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Hidraulinės sistemos & eSporto Baras“ ekipą. (2014 vasario 28 d., penktadienis, 23:41 val.)“Pauliukai“ tik po pratęsimo įveikė “Hidraulinių Sistemų – eSporto Baro“ komandą. (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 23:21 val.)„Hidraulinės Sistemos ‒ eSporto Baras“ po pratęsimo žengė į pusfinalį (2014 kovo 27 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)„Sporto fėja“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Hidraulines sistemas & eSporto barą“ (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu