LEGATAS vs RAGAI (60:98)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 17 d., Šeštadienis, 14:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"Legatas" turėjo pripažinti svečių pranašumą

2011 gruodžio 17 d., Šeštadienis, 16:36 val., peržiūros: 2665

Šeštadienį, gruodžio 17 dieną Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Legatas" ir svečių "Ragai" ekipų. Pirmąjame kėlinuke dar vyko atkakli kova, tačiau jau nuo antrojojo kėlinio pirmųjų minučių "Ragų" žaidėjai ėmė didinti pranašumą. Vėliau skirtumas tarp komandų išaugo iki triuškinančio ir pergalę rezultatu 60:98 (17:22, 10:23, 13:28, 20:25) šventė svečių krepšininkai.

Rungtynių pradžioje svečiai iškart surengė spurtą 7:0, o svečiai į tai atsakė tik taikliu dvitaškiu metimu. Vėliau "Ragų" žaidėjai pelnė dar keturis taškus iš eilės ir skirtumas tarp komandų padidėjo devynių taškų. Toliau šeimininkai surengė spurtą 5:0 ir sumažino deficitą iki keturių taškų, o dar vėliau, po poros sėkmingų atakų – iki dviejų taškų. Svečiai nesiruošė taip lengvai leisti varžovams pelnyti taškus ir surengė spurtą 5:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų padidėjo iki septynių taškų. Iki kėlinuko pabaigos šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki penkių taškų. 17:22.

Antrąjame kėlinuke svečiai pradėjo visiškai dominuoti ir jau praėjus vos kelioms minutėms skirtumas tarp komandų padidėjo iki trylikos taškų. Taiklus šeimininkų ekipos tritaškis metimas sumažino jų deficitą iki dešimties taškų, tačiau netrukus "Ragų" žaidėjai surengė spurtą 9:0 ir įgijo devyniolikos taškų pranašumą. Kiek vėliau "Legato" ekipos žaidėjas D.Vaičiakauskas pelnė tris taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki šešiolikos taškų, tačiau besibaigiant antrąjam kėlinukui svečiai pelnė du taškus ir įgijo aštuoniolikos taškų pranašumą. 27:45.

Antrosios rungtynių pusės pradžioje "Ragų" krepšininkai galutinai sutriuškino varžovus. Jau pačioje pradžioje jie surengė spurtą 13:2 ir įgijo 29 taškų pranašumą. Vėliau skirtumas tarp komandų vis didėjo ir jau po trijų kėlinukų komandas skyrė 33 taškai. Nors paskutinis ketvirtis jau buvo tik formalumas, tačiau abi komandos nesiruošė atsipalaiduoti. Tačiau vis tiek žaidimas geriau klostėsi svečiams ir jie sugebėjo dar labiau padidinti skirtumą tarp komandų ir iškovoti pergalę 38 taškų skirtumu – 60:98.

Po rungtynių nugalėtojų treneris kalbėjo : " Gražus žaidimas, mes buvome stipresni. Nors ir žaidėme antra sudėtimi, tačiau akivaizdžiai matėsi, jog esame stipresni ".

"Legatas" : M.Liubamirskas 21, D.Vaičiakauskas 18, A.Stankūnas 12 taškų.

"Ragai" : E.Černiauskas 38 (46 naud., 17 atk.kam.), M.Račius 33 (37 naud.), E.Kursevičius 11 (13 atk.kam., 9 rez.perd.) taškų.

"Legatas" iškovojo pirmąją pergalę (2011 spalio 22 d., šeštadienis, 16:51 val.)"Šernai" užtikrintai žengia į ketvirtfinalį (2012 kovo 31 d., šeštadienis, 20:39 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Stumbras" įrodė savo pranašumą prieš "Legatą" (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 21:11 val.)"Legatas" palaužė "Stumbrą" (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 23:07 val.)"Legatas" nusileido "Remza & IRMCO" ekipai (2011 gruodžio 03 d., šeštadienis, 17:45 val.)"KK Persvara" įveikė "Legato" pasipriešinimą (2011 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)"Šernai" antrą etapą pradėjo pergale (2012 sausio 07 d., šeštadienis, 19:15 val.)"Žali bananai" iškovojo svarbią pergalę, svečiuose įveikę "Legatą" (2012 kovo 17 d., šeštadienis, 17:05 val.)"Šernai" sunkia pergale pradėjo atkrintamąsias varžybas (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)"Ragai" antroje rungtynių dalyje parklupdė "Simple" (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 18:30 val.)