Kauno savivaldybė & Policija vs Šilainiai (53:69)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Šilainiai“ pranoko „Kauno Savivaldybę & Policiją“

2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 23:14 val., peržiūros: 1077

Sekmadienio vakarą KKL „30+“ lygos „Vaigoros“ pirmenybėse „Kauno savivaldybė & Policija“ į savo areną pasikvietė svečius – „Šilainius“. Pastarieji jau nuo pirmųjų rungtynių minučių pasistengė parodyti, jog svečiai galvoja tik apie pergalę. Didžiausia intriga laikėsi pirmojo ketvirčio metu. Ilgainiui „Šilainiai“ užtikrintai diktavo sąlygas aikštėje bei iškovojo pakankamai nesudėtingą pergalę rezultatu (53:69).

Susitikimą Artūras Nausėda pradėjo trimis tolimai šūviais iš eilės (0:9). Kiek prabudę šeimininkai sugebėjo spurtuoti ir sušvelnino atsilikimą iki trijų taškų (8:11), vėliau (11:13). Tačiau kėlinuką užtikrinčiau sužaidė „Šilainiai“, kurie savo turimą persvarą padidino iki 5-ių taškų (13:18).

Antrojo kėlinio metu „Šilainiai“ ir toliau didino tempą, o jų turima persvara tendencingai didėjo. Nors „Kauno savivaldybė & Policija“ nestokojo noro ir pastangų, tačiau negausios pajėgos neleido ilgiau išlaikyti lygios kovos aikštėje. Rezultatui esant (24:29) svečiai kiek truktelėjo priekin ir įgijo dviženklį pranašumą (26:36). Skirtumas dar kartą buvo sumažėjęs iki vienženklio (29:36), tačiau kėlinį svečiai pabaigė 6-iais taškais iš eilės ir skirtumas tarp komandų padidėjo iki 13-os taškų (29:42).

Trečiojo kėlinio metu žaidimas ir vėl kiek nusistovėjo, o komandos ėmė keistis panašiomis atakomis. Nepaisant to, kiek geriau sekėsi „Šilainiams“, kurie įgijo 16-os taškų pranašumą (36:52). Kėlinuką komandos užbaigė be didesnių akibrokštų, panašiai taip, kaip ir žaidė visą trečiąjį kėlinį. Galiausiai prieš lemiamą ketvirtį ekipas skyrė 15 taškų (41:56).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo taikliu tolimu šeimininkų metimu, į kurį „Šilainiai“ atsakė 8-iais taškais iš eilės (44:64). Įgiję dvidešimties taškų pranašumą svečiai kiek atsipalaidavo. Tuo netruko pasinaudoti „Kauno savivaldybė & Policija“. Šeimininkai spurtavo 9:0 ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 11-os taškų (53:64). Tačiau galiausiai „Šilainiai“ atsakė 5-iais taškais be atsako ir susitikimas baigėsi rezultatu (53:69).

Kauno savivaldybė & Policija: Remigijus Bardauskas – 17 tšk., Audrius Vaivada – 14 tšk., Gintautas Eirošius – 11 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Šilainiai: Artūras Nausėda – 28 tšk. (5 rezult. perd.), Vitoldas Kapočius – 14 tšk., Robertas Apanavičius – 8 tšk. (17 atk. kam.)

„Korys“ nesunkiai įveikė „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 06:54 val.)„RBNuoma-IVNET“ neturėjo vargo su „Kauno savivaldybė & Policija“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:49 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai įveikė „Kauno Savivaldybė & Policija“ komandą (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:28 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ir toliau lieka be pergalių (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:04 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ patyrė penktą pralaimėjimą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ atsilaikė prieš „Makroflex“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:16 val.)Visas rungtynes pirmavusi „ACME grupė“ ketvirtame kėlinyje išsaugojo pranašumą prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Šliainiai“ dar kartą palaužė „Remzą“ (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 01:37 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ užtikrintai įveikė „ACME Grupę“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 22:10 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos palaužė „Korį“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:08 val.)