KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA vs BC SPURTAS & LIUKSAS (72:53)30+ lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 vasario 03 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

"Kauno Savivaldybės & Policijos" tritaškiai metimai pražudė BC "Spurtą & Liuksą"

2013 vasario 03 d., Sekmadienis, 23:41 val., peržiūros: 1662

Sekmadienį (02.03) Kauno krepšinio mokyklos sporto salėje, įvyko "30+ lygos", "Sport Turas" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Kauno Savivaldybė & Policija" (šeimininkai) ir BC "Spurtas & Liuksas" (svečiai). Net 15 tritaškių metimų šiose rungtynėse pataikę šeimininkai, šventė pergalę – 72:53 (14:13, 22:14, 22:13, 14:13).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai išsiveržę į priekį (0:4). Visgi penki iš eilės šeimininkų taškai leido "Kauno Savivaldybei & Policijai" persverti rezultatą (5:4). Svečiai atsakę penkiais taškais, atstatė keturių taškų pranašumą (5:9). Tačiau du šeimininkų tritaškiai vėl į priekį išvedė "Kauno Savivaldybę & Policiją" (11:9). Kėlinio pabaigoje svečiai nežymiai sumažino skirtumą ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo vieno taško deficitą – 14:13. Antrajame kėlinyje šeimininkai po atkarpos (11:2) padidino savo pranašumą iki 10 taškų (25:15). Svečiai buvo sumažinę skirtumą iki trijų taškų (25:22), tačiau dar vėliau skirtumas išaugo iki 11 taškų (33:22). Per likusį kėlinio laiką BC "Spurtas & Liuksas" ekipa aptirpdė skirtumą iki devynių taškų – 36:27.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai vėl spurtavo ir padidino skirtumą iki 15 taškų (42:37). Dar po kelių T.Simučio tritaškių šeimininkai jau pirmavo – 48:29. Svečiai ir toliau nerado savo žaidimo stiliaus ir skirtumas po truputį didėjo. Kėlinio pabaigoje BC "Spurtas & Liuksas" šiek tiek sumažino atsilikimą, tačiau po trisdešimties minučių turėjo nemažą 18 taškų deficitą – 58:40. Paskutiniajame kėlinyje šeimininkai buvo padidinę skirtumą iki 25 taškų (67:42). Skirtumas, rungtynėms einant į pabaigą, nemažėjo ir tik paskutiniosiomis minutėmis, svečiai šiek tiek priartėjo, bet turėjo pripažinti varžovų pranašumą – 72:53.

"Kauno Savivaldybė & Policija":
T.Simutis 27, E.Sparnauskas 17, G.Klimavičius 12 taškų.

BC "Spurtas & Liuksas"P.Aleksonis 16, Š.Kenstavičius 11, Ž.Stašaitis 7 taškai.

Kauno savivaldybė & Policija rungtynių pabaigoje palaužė BC Spurtas & Liuksas (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ pasiekė nesunkią pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:53 val.)Kauno savivaldybė & Policija rungtynių gale vos neprisižaidė su Šernais (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 22:39 val.)Kauno savivaldybė & Policija po dramatiškos kovos vienu tašku palaužė Makroflex (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:55 val.)"Makroflex" visa galva pranoko BC "Spurtą - Liuksą" (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)"SLKALDK Akademija" įrodė savo pranašumą prieš BC "Spurtą & Liuksą" (2013 vasario 23 d., šeštadienis, 15:47 val.)Kauno savivaldybė & Policija išlygino serijos rezultatą dvikovoje su SLKALDK Akademija (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 22:03 val.)"Makroflex" po sunkios kovos įveikė "BC Spurtas&Liuksas" (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:53 val.)Kauno "Autobusai" nepasigailėjo "Kauno savivaldybės & Policijos" (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 16:14 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" užlipo ant paskutiniojo apdovanojimų pakylos laiptelio (2013 gegužės 04 d., šeštadienis, 16:43 val.)