SK „Mattas“ vs Kolegos (79:70)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 22 d., Penktadienis, 18:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

SK „Mattas“ įrodė savo pranašumą prieš „Kolegas“

2013 lapkričio 22 d., Penktadienis, 23:18 val., peržiūros: 1378

Lapkričio 22 dieną, 18.15 val., VRM sporto centro salėje, susitiko "C" lygos komandos SK „Mattas“ (šeimininkai) ir "Kolegos" (svečiai). Nors šeimininkai beveik viso susitikimo metu išlaikė nedidelį pranašumą savo rankose, tačiau varžovai ne kartą sugebėjo išsikapstyti iš sudėtingų situacijų bei dažnai į rungtynes įnešdavo intrigos. Vistik rungtynių eigos "Kolegos" nesugebėjo perlaužti ir galingai sužaidę paskutinėmis minutėmis pergalę pasiekė SK „Mattas“ krepšininkai, kurie laimėjo susitikimą rezultatu 79:70.

Rungtynės prasidėjo gana lygiu abiejų komandų žaidimu, krepšininkai rungtyniavo ramiai, mažai klydo, o nedidelis pranašumas buvo šeimininkų rankose. Vistik įpusėjus pirmąjam kėlinukui vaizdas pradėjo keistis ir nuo to rungtynės tapo tik įdomesnės. SK „Mattas“ puikiai išnaudojo savo ūgio pranašumą ir staigiais perdavimais sukurdavo progą komandos draugams. O skirtumas po truputį ėmė augti ir "Kolegų" komandos situacija komplikavosi. Tačiau šeimininkai patys padovanojo varžovams ne vieną šansą stabdydami juos pražangomis ir tai leido "įkvėpti gryno oro" svečiams, kurie sugebėjo priartėti. Bet netrukus SK „Mattas“ dar kartą spurtavo, nutolo, ir prasidedant ilgajai pertraukai pasiekė dviženklį pranašumą, bei pirmavo rezultatu 46:34.

Po ilgosios pertraukos komandų žaidimas išsilygino, tačiau turima persvara visą laiką išliko šeimininkų pusėje. Nors "Kolegų" puolimas nebuvo prastas, bet komandai aiškiai trūko stabilesnio žaidimo, nes krepšininkai po kiekvienos geriau sužaistos atkarpos papuldavo į duobę. Neblizėjo ir šeimininkai, tačiau jų žaidimas atrodė daug užtikrinčiau. Lygus, galbūt šiek tiek banduotas žaidimas tęsėsi iki pat ketvirtojo kėlinuko pabaigos, o rungtynių pabaigoje "Kolegų" komanda dar pabandė išsigelbėti, bet visas jų pastangas nubraukė du labai galingi šeimininkų krepšininko A.Gavelio dėjimai. Po šių epizodų rungtynių nugalėtojas jau tapo galutinai aiškus, o susitikimas baigėsi rezultatu 79:70.

SK „Mattas“ komandos trenerio A.Dervinsko komentaras po rungtynių: "šiandien kaip ir visuomet komanda žaidė nesusikaupusi, matyt, ir vėl neįvertinome varžovų, bet svarbiausia, jog viskas baigėsi pergale, visa kita nėra taip svarbu jei laimi".

SK „Mattas“: Mindaugas Drėzas – 24 tšk., Aurimas Gavelis – 20 tšk. (11 atk. kam.), Mindaugas Reutas – 16 tšk. (12 atk. kam.), Eimantas Daunora – 15 tšk. (8 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

"Kolegos": Povilas Mickūnas – 27 tšk. (7 išpr. praž.), A.Gendvilas – 10 tšk., M.Karpavičius – 10 tšk.

SK „Mattas“ įsirašė gana nesunkią pergalę (2014 sausio 10 d., penktadienis, 22:14 val.)SK „Mattas“ vos neprisižaidė kovoje prieš BC „Partizanas“ ekipą (2014 vasario 28 d., penktadienis, 20:45 val.)SK „Mattas“ po pratęsimo privertė kapituliuoti SK „Neveronis“ (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 00:19 val.)SK „Neveronys“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kolegas“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 00:02 val.)„Kolegos“ iškovojo pergalę prieš „BC Straight“ (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 23:10 val.)SK „Mattas“ lengvai susitvarkė su BC „Partizanas“ (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:20 val.)Antrojoje dalyje „Aurelinas“ įrodė pranašumą (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Veiverių Amberis“ nepasipriešino „Kolegoms“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 14:27 val.)„Nebajeris“ neatsilaikė prieš „Kolegų“ krepšininkus (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:05 val.)Komandinis „Kolegų“ komandos žaidimas atvedė juos į pergalę prieš „Simple“ (2014 sausio 24 d., penktadienis, 23:15 val.)