BK Centre vs DNC & Sport Fairy (87:99)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 16 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„DNC & Sports Fairy“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė BK „Centre“

2013 lapkričio 16 d., Šeštadienis, 17:21 val., peržiūros: 1801

Šeštadienį, lapkričio 16 dieną, Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos BK "Centre" ir svečių "DNC & Sports Fairy" ekipų. Rungtynių pradžioje dešimties taškų persvarą įgijo svečiai, tačiau po sėkmingo antrojo kėlinuko šeimininkams pavyko ją sumažinti daugiau nei perpus. Po ilgosios pertraukos lyg ant sparnų puolime rungtyniavę "DNC & Sports Fairy" ekipos krepšininkai susikrovė devyniolikos taškų persvarą, o paskutinėje rungtynių dalyje šeimininkams stebuklo pateikti nepavyko ir šie turėjo pripažinti pralaimėjimą rezultatu 87:99 (18:28, 28:22, 11:26, 30:23).

Rungtynių pradžioje tarp komandų vyravo atkaklus krepšinis, tačiau po poros minučių svečių krepšininkai surengė spurtą 0:10 ir įgijo dešimties taškų persvarą. Į tai šeimininkams pavyko atsakyti vos vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar dvi sėkmingos "DNC & Sports Fairy" atakos. Šiek tiek vėliau BK "Centre" žaidėjams pavyko truputį sušvelninti atsilikimą, bet kėlinuko pabaigą geriau sužaidė svečiai ir susigrąžino dešimties taškų pranašumą. 18:28.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai iškart pelnė penkis taškus iš eilės ir sumažino savo deficitą perpus. Toliau sekė taiklus tolimas svečių metimas, į kurį BK "Centre" krepšininkas J.Furmanavičius atsakė penkiais taškais be varžovų atsako, taip sumažindamas skirtumą tarp komandų iki trijų taškų. Po dar vienos sėkmingos varžovų atakos šeimininkai smeigė du tolimus metimus iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai, o vėliau dar padidino pranašumą iki penkių taškų, tačiau kėlinuko pabaigoje atsibudę svečių žaidėjai spurtavo ir vėl susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. 46:50.

Po ilgosios pertraukos "DNC & Sports Fairy" parodė savo tikrąjį veidą ir surengę spurtą 4:10 įgijo dviženklį pranašumą. Vėliau šeimininkai dar buvo pasiviję varžovus iki penkių taškų, tačiau toks skirtumas tarp komandų ilgai neišsilaikė, nes netrukus "DNC & Sports Fairy" surengė dar vieną spurtą 0:11 ir įgijo jau daug solidesnį aštuoniolikos taškų pranašumą. Vėliau BK "Centre" dar bandė mažinti skirtumą, tačiau nesėkmingai ir prieš lemiamą rungtynių dalį svečiai turėjo devyniolikos taškų persvarą. 57:76.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje svečių krepšininkai padidino skirtumą tarp komandų iki 23-ijų taškų, tačiau šeimininkai dar nesiruošė taip lengvai pasiduoti ir pradėję spausti varžovus sugebėjo sumažinti savo atsilikimą iki penkiolikos taškų. Vėliau žaidimas tarp komandų klostėsi apylygiai ir tik einant rungtynių laikui į pabaigą kelias atakas rezultatyviau sužaidė šeimininkų ekipos krepšininkai, ko pasekoje sušvelnino rezultatą, tačiau vistiek turėjo pripažinti nesėkmę rezultatu 87:99.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Donatas Budginas kalbėjo : " Pradžioje buvome užsimiegoję, nes laikas labai neparankus. Po penktadienio 14 valandą dienos žaisti yra sunku ". Kas padėjo susikrauti pranašumą? : " Manau, kad patirtis, vistiek individualus meistriškumas aukštesnis, esame aukštesnio lygio komanda. Nors ir ne visi buvome, bet užteko tiek, kiek buvo ".

BK "Centre" : I. Rassadskih – 36 tšk., Justas Furmanavičius – 22 tšk. (10 rezult. perd., 7 išpr. praž.), V.Yanchuk – 10 tšk.

"DNC & Sports Fairy" : Arūnas Giedraitis – 25 tšk. (19 atk. kam.), Ignas Grigaravičius – 25 tšk. (6 rezult. perd.), Karolis Meiliūnas – 20 tšk. (10 rezult. perd., 11 išpr. praž.), Paulius Valentukonis – 11 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Vaidis2013 lapkričio 16 d., 17:53 val.
Kam jiems tos pavardės? tegul susinumeruoja ir tiek žinių. kas nori tas lošia. tegul išsirenka vardus nuo 1 iki 99 ir viskas. dabar ir statistams vargas ir šiaip keistai atrodo, kai komandoj per sezoną 100 žaidėjų praeina IŠIMTINE TVARKA.  su kiekvienom rungtynėms tie sąrašai vis ilgėja. čia nesamonė. kam tada tie nuostatai sukurti ?
„DNC & Sport Fairy“ nepadoriu rezultatu laimėjo prieš „BK Centre“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 22:18 val.)„DNC & Sport Fairy“ lengvai įveikė „Sabonio KC – Vytauto“ ekipą (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:50 val.)„DNC & Sports Fairy“ ketvirtame kėlinyje palaužė Kauno „SRC“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 23:10 val.)„DNC & Sports Fairy“ neturėjo vargo su „Kauno Kolegija“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 22:44 val.)„DNC & Sports Fairy“ sugebėjo atsitiesti ir palaužti „Šilainius“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 16:31 val.)Išretėjusios sudėties „DNC & Sports Fairy“ krepšininkai sugebėjo įveikti „Pauliukus“ (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ pasityčiojo iš BK „Centre“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Kauno kolegija“ įveikė BK „Centre“ (2013 gruodžio 07 d., šeštadienis, 16:03 val.)„DNC & Sport Fairy“ tvirtai žengė į „B“ lygos pusfinalį (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 22:39 val.)„DNC & Sport Fairy“ liko vienas žingsnis iki finalo (2014 balandžio 15 d., antradienis, 00:05 val.)