KAUTRA & CURRUS IR DARIAUS BALDAI vs KAUNO AEROUOSTAS & LANA LECTA (57:76)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

"Kauno Aerouostas & Lana Lecta" ketvirtame kėlinuke palaužė "Kautrą & Currus ir Dariaus Baldus"

2011 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 23:01 val., peržiūros: 4959

Ketvirtadienio vakarą "Švyturio – Kauno Krepšinio "Įmonių" lygoje "Top Sport" pirmenybėse" savo aikštėje "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" priėmė "Kauno Aerouostą & Lana Lectą". Didižiąją rungtynių pusę aikštėje vyko lygi ir atkakli kova. Vis tik, ketvirtame kėlinuke svečiai įjungė aukštesnę pavarą, kuri šeimininkams buvo per aukšta ir susitikimą laimėjo "Kauno Arouostas & Lana Lecta" (57:76).

Susitikimui prasidėjus šeimininkams pavyko kiek sėkmingiau startuoti (6:3). Edvinas Dobrovolskis taikliu dvitaškiu kiek sumažino svečių atsilikimą (6:5). Tačiau "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" dar kartą truktelėjo priekin pelnydami "sausus" šeišis taškus (12:5). Svečiai, dėka iš eilės pelnytų Karolio Čepononio taškų sumažino savo deficitą iki minimumo (12:11). Tačiau kėlinio pabaiga priklausė Mantui Karauskui, kuris pelnė visus likusius 9 šeimininkų taškus. Savo ruožtu Aurimas Šidlauskas pataikė iš toli, o Martynas Dubrovas pridėjo du (21:16).

Antrąjį kėlinį penkiais Kęstučio Gudausko ir Edvino Dobrovolskio taškais pradėjo "Kauno Aerouostas & Lana Lecta". Čia pat šeimininkai atsakė penkiais Mindaugo Stasaičio ir dviem Roberto Turskio taškais (28:21). Tačiau ilgainiui svečiai įsižaidė. Jie pradėjo dominuoti savo sąlygas ir "krepšinio madas" aikštėje. Pastaroji ekipa aklinai uždarė visus kelius savo krepšio link ir tik keletas "išvargtų" metimų pasiekė tikslą. Savo ruožtu "Kauno Aerouostas & Lana Lecta" smaginosi puolime. Svečiai laimėję ketvirtį net 10:25 ne tik, kad panaikino savo deficitą, bet ir susikrovė sau dviženklę persvarą (31:41).

Trečiasis kėlinukas priklausė jau "Kautrai & Currus ir Dariaus Baldams". Pastaroji ekipa užtikrintai pradėjo trečiąjį ketvirtį ir komandinių pastangų dėka truktelėjo priekin 11:4 bei sušvelnino rezultatą (42:45). Svečiai ir vėl sugebėjo kiek nutolti, po to kai pelnė penkis "sausus" taškus (42:50). Nepaisant to, kėliniui baigiantis Mantas Karauskas ir Robertas Turskis pelnė po du taškus, o Darius Juchnevicius pridėjo vieną taiklią baudą iš dviejų ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė vos trys taškai (47:50).

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo Karoliui Čepononiui ir Mantui Karauskui apsikeičiant taikliais dvitaškiais (49:52). Tačiau aikštėje įsisiautėjo Kęstutis Gudauskas. Pastarasis žaidėjas iniciavo savo ekipos spurtą pelnydamas aštuonis iš dešimties taškų ir po atkarpos 0:10 "Kauno Aerouosto & Lana Lectos" vyrai nutolo trylikos taškų skirtumu (49:62). Šeimininkai ir toliau susidūrė su rimtais iššūkiais puldami, o svečiai kur kas lengviau didino savo persvarą (51:69). Nors per likusį laiką Darius Daunoras ir Robertas Turskis kartu pelnė šešis taškus, tačiau svečiai atsakė septyniais ir "Kauno Aerouostas & Lana Lecta" iškovojo pergalę rezultatu (57:76).

Po susitikimo šeimininkų ekipos treneris buvo gana paslaptingas: "Varžovų komanda labai graži". Kiek kalbesnis buvo svečių komandos treneris Tomas Ananka: "Ketvirtame kėlinuke pasistengėme, vyrai pradėjo bėgti greičiau, pradėjome žaisti greitą žaidimą ir tai pasiteisino. Viskas tvarkoje. Varžovai žaidė labai grubiai ir tai vedė iš kantrybės. Iš tikro neturėjome galimybės net normaliai pažaisti krepšinio, tai daugiau priminė regbį".

"Kautros & Currus ir Dariaus Baldų" komandoje išsiskyrė: Mantas Karauskas 20 taškų (9 atk. kam), Robertas Turskis 15 taškų (6 atk. kam)

"Kauno Aerouostrą & Lana Lecta" į pergalę vedė: Karolis Čepononis 17 taškų (5 atk. kam), Edvinas Dobrovolskis 14 taškų (6 atk. kam), Martynas Dubrovas 12 taškų, Aurimas Šidlauskas 11 taškų (5 atk. kam)

"Stašaitis & Partners advokatų kontora" įveikė "Kautrą & Currus ir Dariaus baldus" (2011 kovo 25 d., penktadienis, 21:51 val.)Trys techninės pražangos ketvirtajame kėlinyje sudaužė visas "Kautros & Currus ir Dariaus Baldų" viltis išsigelbėti (2011 vasario 28 d., pirmadienis, 20:25 val.)"Kauno aerouostas & Lana lecta" namuose įveikė "Celsis" (2011 vasario 24 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)"Kauno aerouostas & Lana lecta" lengvai įveikė "Kauno tiltus" (2011 vasario 28 d., pirmadienis, 22:57 val.)"Celsis" pačioje rungtynių pabaigoje palaužė "Kautra & Currus ir Dariaus baldai" (2011 sausio 13 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)"Įmonių" lygos sezonas prasidėjo lengva "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" pergale (2010 spalio 20 d., trečiadienis, 22:22 val.)"Celsis" svečiuose įveikė "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" komandą (2010 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)"Helvina" lemiamame kėlinyje palaužė "Kauno Aerouostą & Lana Lecta" (2011 vasario 03 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)"Helvina" pranoko "Kautrą & Currus ir Dariaus baldų" komandą (2011 sausio 27 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)"Kauno aerouostas & Lana lecta" išbarstė 21 taško pranašumą, tačiau pergalę išplėšė (2011 sausio 19 d., trečiadienis, 22:22 val.)