Kauno švara vs Vieningas Kaunas (63:81)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 08 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Vieningas Kaunas“ po gražios kovos privertė pasiduoti „Kauno švaros“ ekipą.

2016 kovo 08 d., Antradienis, 22:23 val., peržiūros: 1371

Antradienį, kovo 8 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio įmonių lygos, „RIND“ pirmenybių pirmosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Kauno švara" ir svečių teisėmis žaidę "Vieningas Kaunas" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Vieningas Kaunas", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (13:19). Antrame kėlinyje svečiams pavyko dar šiek tiek padidinti skirtumą ir kėlinys baigėsi rezultatu – (25:35). Trečiame kėlinyje "Kauno švaros" ekipai pavyko sužaisti geriau ir komandas skyrė jau tik 5 taškai – (47:52). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai dar vis bandė mažinti skirtumą, bet rungtynių gale tiksliau sužaidę svečiai pabėgo į priekį ir rungtynės baigėsi rezultatu – (63:81).

Pirmasis kėlinys prasidėjo kiek netikėtu "Vieningo Kauno" ekipos laimėtu 3 minučių spurtu – (2:13), vėliau sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai pelnė 5 taškus iš eilės ir skirtumas tarp komandų ištirpo iki 6 taškų – (7:13). Antroje kėlinio dalyje komandos sužaidė apylygiai ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (13:19).

Antrasis kėlinys prasidėjo dar viena puikiai sužaista svečių atkarpa – (1:13), po kurios sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes skirtumas tarp komandų išaugo iki didžiausio rungtynėse – (14:32). Vėliau antroje kėlinio dalyje "Kauno švaros" ekipai pavyko pristabdyti varžovus, surengti rezultatyvią atkarpą – (11:3) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (25:35).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "Kauno švaros" ekipos laimėtą 3 minučių atkarpa – (8:2), po kurios skirtumas tarp komandų ištirpo iki 4 taškų – (33:37). Vėliau ekipos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis, po kurių "Vieningo Kauno" ekipai pavyko vėl padidinti skirtumą iki 10 taškų – (40:50). Per likusias 2 minutes šeimininkai laimėjo atkarpą – (7:2) ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (47:52).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo svečių laimėtą atkarpa – (1:8), po kurios sužaidus 2 minutes komandas skyrė jau 12 taškų – (48:60). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus "Kauno švaros" ekipai pavyko atsitiesti ir sumažinti atsilikimą iki 6 taškų – (61:67). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai pavargo, tuo puikiai pasinaudoję svečiai surengė dar vieną spurtą – (2:12) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (63:81).

Po laimėtų rungtynių "Vieningo Kauno" ekipos treneris klabėjo: "Geras rungtynes lėmė tas, kad nuo rungtynių pradžios labai gerbėme varžovus, jie tikrai labai gera komanda, užteko porą atakų atsileisti ir varžovai iškarto sumažino persvarą. Išlaikyti tą gerą žaidimą padėjo gera rotacija ir susikaupimas, tai pagrindiniai dalykai kurie leido mūsų komandai šiandieną švęsti pergalę."

Kauno švara: Leonardas Ivanovas – 26 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Vygantas Metelica – 18 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mykolas Brusokas – 9 tšk.

Vieningas Kaunas: Mantas Sadauskas – 32 tšk., Karolis Kubilius – 17 tšk., Kernius Ribikauskas – 6 tšk.

„Vieningas Kaunas“ tik po atkaklios kovos įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:37 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai įveikė „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:18 val.)„Vieningas Kaunas“ atsirevanšavo „Callcredit“ ekipai (2016 vasario 05 d., penktadienis, 07:31 val.)„Vieningas Kaunas“ palaužė LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Vieningas Kaunas“ nesunkiai įveikė „Elmovą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Legamos“ puolimo mašina tiesiog nušlavė „Kauno švarą“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:01 val.)„Vieningas Kaunas“ iš tolesnės kovos eliminavo „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ po gražios kovos žengė į finalą (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)„Vieningas Kaunas“ ir toliau skina pergales (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Vieningas Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Baubilo ir Verslo pasaulio“ ekipa (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:05 val.)