Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija vs Akmenės gimnazija (102:101)„Basketnews.lt 2014“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 15 d., Antradienis, 13:45 val. @ Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija, Kalnų g. 3, Raseiniai, LT-60136

Raseinių prezidento Jono Žemaičio gimnazija tik po dviejų pratęsimų įveikė Akmenės gimnazijos krepšininkus

2014 balandžio 15 d., Antradienis, 21:30 val., peržiūros: 1251

Antradienio popeitę Raseiniuose, prezidento Jono Žemaičio gimnazijos komanda priėmė Akmenės gimnazijos atstovus. Tritaškiais bombardavę varžovus Akmenės krepšininkai pirmoje rungtynių pusėje turėjo net 20-ies taškų persvarą, tačiau po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir išlygino rezultatą, "ištraukdami" pratęsimą. Visgi pridėto laiko nepakako išsiaiškinti, kas šioje dvikovoje stipresni ir tik po antro pratęsimo, minimalia persvara rezultatu 102:101 paergalė atiteko aikštės šeimininkams, Raseinių prezidento Jono Žemaičio gimnazijos krepšininkams.

Susitikimo pradžioje fortūna šypsojosi svečiams, savo asmeninį rekordą pakartojęs (9 tritarškiai per rungtynes) E.Gricius tolimais metimais vedė Akmenės komandą į priekį. Vien pirmajame kėlinuke keturis tolimus metimus pataikęs gynėjas padėjo savo komandai išsiveržti į priekį 13:27.

Antrasis ketvirtis prasidėjo dar dviem E.Griciaus tritaškiais iš eilės, po kurių skirtumas išaugo iki 20-ies taškų (13:33). Vėliau Raseinių krepšininkams pavyko pristabdyti varžovų puolimą ir žaidimas išsilygino. Po dviejų kėlinių Akmenės gimnazijos atstovai pirmavo 13-os taškų skirtumu – 33:46.

Po ilgosios pertraukos svečiai surengė spurtą 2:7, po kurio skirtumas padidėjo iki 18-os taškų (35:53) ir kurį laiką sėkmingai laikė iniciatyvą savo rankose, tačiau Raseinių krepšininkai užbaigė kėlinuką spurtu 9:2 ir sumažino savo taškų deficitą iki 8-ių taškų (59:67).

Ketvirtąjį kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo serija 10:2, išlygindami rezultatą (69:69), o netrukus jau pirmavo 74:71. Antroje kėlinuko pusėje kova vyko taškas į tašką, o paskutinėmis sekundėmis rezulatas buvo lygus – 82:82 ir nė vienai komandai nepavyko surengti rezultatyvios atakos.

Papildomas laikas prasidėjo agresyviu svečių puolimu, po pirmųjų minučių Akmeniškiai pirmavo 54:88, tačiau šeimininkai perėmė iniciatyvą ir vėl išlygino rezultatą. Po 45-ių žaidimo minučių rezultatas vis dar buvo lygus – 92:92.

Antrasis pratęsimas vėl sėkmingiau prasidėjo svečiams (92:96), tačiau Raseinių krepšininkai netrukus persvėrė rezultatą – 98:96. Akmenės gimnazijos krepšininkai dviem iš eilės dvitaškiais išsiveržė į priekį 98:100, tačiau paskutinėmis akimirkomis sėkmė šypsojosi Raseiniškiams, šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 102:101.

"Išsibaudavom, pritrūko taiklių baudų metimų. Pralaimėjom miniamliu skirtumu, tad namų rungtynėse viskas bus mūsų rankose" – kalbėjo Akmenės gimnazijos komandos treneris.

"Per pirmus du kėlinius mus išmušė tikrai įspūdingi varžovų tritaškiai, po to jie truputėlį stabtelėjo, mes įsižaidėm ir prasidėjo mėsmalė. Komandų pajėgumai lygūs, ką ir parodo sužaistos penkiasdešimt minučių" – sakė Raseinių prezidento Jono Žemaičio gimnazijos treneris M.Kavaliauskas.

Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija: Evaldas Džiaugys – 32 tšk. (12 atk. kam., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Gvidas Kačiušis – 31 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Gytis Juškys – 15 tšk., Simonas Andraitis – 11 tšk.

Akmenės gimnazija: E.Gricius – 37 tšk., L.Jadencus – 20 tšk. (11 atk. kam.), K.Klovas – 14 tšk. (7 išpr. praž.), A. Betrašius – 13 tšk. (16 atk. kam., 12 išpr. praž.), T.Šliažas – 12 tšk.

Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija įveikė svečius iš Laukuvos (2014 balandžio 08 d., antradienis, 13:52 val.)Net 53 Armino Bučinsko taškai atnešė Lazdijų „Motiejaus Gustaičio gimnazijai“ mažosios taurės aukso medalius (2014 birželio 06 d., penktadienis, 14:56 val.)"Basketnews.lt" taurės turnyro rungtynėse Laukuvoje prireikė pratęsimo (2014 balandžio 22 d., antradienis, 23:13 val.) Kauno „Šv. Pranciškaus mokyklos“ triumfas Mažąjame Basketnews.lt Didžiosios taurės turnyre (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 14:25 val.)