Kauno technikos kolegija vs Elektromontuotojas (88:69)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 17 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technikos kolegija“ neturėjo vargo su „Elektromontuotoju“

2016 vasario 17 d., Trečiadienis, 22:16 val., peržiūros: 1363

Vasario 17 dieną, 18:45 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Kauno technikos kolegija“ (šeimininkai) ir „Elektromontuotojas“ (svečiai). Jau pirmoje susitikimo pusėje į priekį pabėgo ir beveik 20 taškų pranašumą pasiekė „Kauno technikos kolegija“ krepšininkai, kurie šį vakarą tiesiog dominavo aikštėje. Skirtumas vėliau pasiekė net ir 28 taškų ribą, bet netrukus „Kauno technikos kolegija“ atsipalaidavo ir leido varžovams priartėti. Tačiau „Kauno technikos kolegija“ vis tiek sugebėjo išlaikyti labai solidų pranašumą ir laimėjo dvikovą rezultatu 88:69.

Rungtynių pradžia buvo gana lygi, abi komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, o žaidėjai nevengė pražangų. Vis tik jau pirmame kėlinuke „Kauno technikos kolegija“ ėmė tolti, o prie to labiausiai prisidėjo komandos lyderis G.Kačiušis, kuris iki ilgosios pertraukos surinko net 20 taškų. Tuo tarpu „Elektromontuotojo“ komandoje nebuvo žmogaus galėjusio patraukti ekipą į priekį, o jų puolimas buvo labai prastas, gelbėjo nebent nebloga kova dėl atšokusių kamuolių. Prasidedant ilgajai pertraukai „Kauno technikos kolegija“ galėjo jaustis užtikrintai, nes jų pranašumas siekė net 18 taškų 45:27.

Po ilgosios pertraukos „Elektromontuotojo“ bėdos nesibaigė, komanda vis dar tragiškai atrodė puolime, o varžovai dar labiau atitolo ir tritaškių metimų dėka pasiekė rekordinį – 28 taškų pranašumą. Dabar „Kauno technikos kolegija“ jau patikėjo savo pergale, tad komanda atsipalaidavo, leido varžovams vis lengviau rinkti taškus, o patys tuo tarpu rinko pražangas. Skirtumas po kiek laiko sumažėjo per pusę ir liko tik 14 taškų, bet tuo pačiu žaidimo laiko buvo likę labai mažai, tad šansų išsigelbėti „Elektromontuotojui“ nebuvo. „Kauno technikos kolegija“ paskutinėmis minutėmis dar kiek nutolo ir pasiekė įtikinamą pergalę, rezultatu 88:69.

Klaidas Jankaitis („Kauno technikos kolegija“):

„lengvą pergalę nulėmė tai, jog varžovai žaidė be M. Nenartavičiaus, kuris jų svarbiausias žaidėjas ir pirmos rungtynės su juo buvo daug atkaklesnės“.

Kauno technikos kolegija: Gvidas Kačiušis – 32 tšk. (6 rezult. perd.), Vytautas Alonderis – 15 tšk., Klaidas Jankaitis – 12 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

Elektromontuotojas: Dovydas Znutas – 17 tšk., Arnas Gilius – 15 tšk., Alius Mažintas – 13 tšk., Laimonas Putrimas – 12 tšk., Vilius Sutkus – 11 tšk.

Kauno technikos kolegija neturėjo vargo su BrenteX Trailer (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 19:32 val.)„Kauno technikos kolegija“ atsilaikė prieš BC „Straight“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 19:09 val.)„Kauno technikos kolegija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Akademiją“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Kauno technikos kolegija“ be vargo pratęsė savo pergalių seriją (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Kauno technikos kolegija“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Gazuotą pieną“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:37 val.)KK „Kauno partizanai“ šešioliktfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Kauno technikos kolegija“ užtikrintai atsirevanšavo „Sparta“ vyrams (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 20:16 val.)„Compensa“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 00:19 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ išnešė sveiką kailį iš „Brentex Trailer“ valdų (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:21 val.)