CELSIS vs LSMU VA - STATYBŲ VIZIJA (73:53)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 12 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija, Skuodo g. 27, Kaunas, LT-45131

Celsis neturėjo vargo su LSMU VA Statybų Vizija

2013 kovo 12 d., Antradienis, 23:38 val., peržiūros: 1583

2013-03-12, įmonių lygos Sporto Fėja pirmenybėse, KTU Vaižganto progimnazijoje susitiko Celsis (šeimininkai) ir LSMU VA Statybų Vizija (svečiai). Rungtynes, kuriose nuo pradžių dominavo šeimininkai, laimėjo Celsis rezultatu – 73:53 (18:9, 17:11, 14:20, 24:13).

Rungtynės prasidėjo abiems komandoms pasikeitus po du taškus, o tuomet penkis pridėjo šeimininkai ir rezultatas – 7:2. Tritaškį pataikė Marius Petrauskas, o dar septynis pridėjo Celsis ir jie jau priekyje – 14:5. Dar du taškus pelnė svečiai, keturiais atsakė šeimininkai, o Statybų Vizija pabaigė kėlinį dvitaškiu ir po pirmo kėlinio – 18:9.

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų žaidėjo V.Raudonio tritaškiu, į ką dvitaškiu atsakė Dmitrij Kvitka ir skirtumas dešimt taškų – 21:11. Atkarpą 7:3 laimėjo šeimininkai ir skirtumas išaugo iki keturiolikos – 28:14. Šešis taškus surinko svečiai, trimis atsakė šeimininkai ir skirtumas vienuolika taškų – 31:20. Kėlinį keturiais taškais užbaigė Celsis ir po dviejų kėlinių – 35:20.

Trečiasis kėlinys prasidėjo septyniais Statybų Vizijos taškais, į kuriuos Celsis atsakė keturiais ir skirtumas dvylika taškų – 39:27. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o tuomet tritaškį pataikė svečiai, o du taškus pelnė šeimininkai ir rezultatas – 45:34. Šešis taškus be atsako pelnė svečiai ir skirtumas ištirpo iki penkių taškų – 45:40. Kėlinį keturiais taškais užbaigė šeimininkai ir po trijų kėlinių – 49:40.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo puikiu Celsio spurtu, kuris išsprendė visus klausimus šiame mače, nes jie padidino skirtumą iki – aštuoniolikos. Per kitas tris minutes po septynis taškus apsikeitė komandos ir rezultatas – 65:47. Dar po šešis taškus apsikeitė komandos ir paskutinius du taškus šiose rungtynėse pelnė Vidas Raudonis ir galutinis rezultatas – 73:53.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Andrius Šukys (23, 21 naud. bal., 5 išpr. pr.), Audrius Bartkus (14, 16 naud. bal.), Klaudijus Rimkevičius (10), Julius Svirka (10, 22 naud. bal., 5 rez. perd.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Tautvydas Švedas (18, 18 naud. bal.), Vaidas Babrauskas (9, 7 naud. bal.), Marius Petrauskas (9) taškai.

"Celsis" neturėjo vargo su "Ekskomisarų Biuru" (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:13 val.)Topo Centras neprilygo LSMU VA Statybų vizija ekipai (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 23:13 val.)Elektromontuotojas neturėjo jokių šansų prieš LSMU VA - Statybų viziją (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:51 val.)"Kauno Tiltams" nepavyko palaužti "LSMU VA-Statybų Vizijos" (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" žengė į pusfinalį (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 23:34 val.)"Celsis" nugalėjo "Baubilą" (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:21 val.)Atsitiesusiai "LSMU VA - Statybų Vizijai" iškovoti pergalės visgi nepavyko (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 20:00 val.)"Celsis" nesunkiai susidorojo su "ESS Santermita - ĮSP DNC" (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 00:49 val.)LSMU VA Statybų Vizija neprilygo Sabonio KC Admin komandai (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 22:05 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" užtikrintai įveikė "Baubilą" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 22:02 val.)