ESS SANTERMITA & ĮSP DNC vs ELEKTROMONTUOTOJAS (63:91)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 05 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Ažuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas LT-48211

"Elektromontuotojas" neturėjo didesnio vargo su "ESS Santermita & ĮSP DNC" ekipa

2012 vasario 06 d., Pirmadienis, 01:10 val., peržiūros: 3333

Sekmadienį, vasario 5 dieną, Ąžuolo katalikiškos gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" rungtynės tarp namuose žaidusių "ESS Santermita & ĮSP DNC" ir svečių "Elektromontuotojo". Nuo pat pirmųjų minučių svečiai pradėjo dominuoti aikštelėje. Šeimininkams niekaip nepavykdavo apsiginti nuo taiklių atakų, o ir patiems sunkiai sekėsi rinkti taškus pirmoje rungtynių pusėje. Po ilgosios pertraukos abiejų komandų žaidimas pasidarė lygiavertis nei svečiams pavyko padidinti rezultatą, nei šeimininkams jo sumažinti. Nesunkią pergalę šventė "Elektromontuotojas" ekipa rezultatu – 63:91 (13:28; 10:24; 20:21; 20:18).

Nuo pat pirmųjų minučių svečiai pradėjo didinti pranašumą, aikštelės šeimininkas vis pavykdavo apmažinti. Svečiai laimėjo atkarpą 12:0 ir komandas skyrė dviženklis pranašumas ( 7:22). Šeimininkai dar bandydavo mažinti deficitą, tačiau svečiai iškart atsakydavo sėkmingomis atakomis ir "Elektromontuotojo" ekipai pavyko iki ketvičio galo išlaikyti pranašumą, rezultatas po pirmo kėlinuko – 13:28.

Šeimininkams ir toliau sekėsi sunkiai rinkti taškus ir pralaužti svečių ekipos gynybą. Antrame ketvirtyje "ESS Santermita & ĮSP DNC" ekipai rinko taškus tik Š.Labenskas. Prasidėjus kėlinukui svečiai vėl spurtavo 12:0 ir padidino pranašumą iki 27 taškų. Dvi greitos atakos šeimininkų apmažino skirtumą, tačiau svečiai vėl susigrąžino turėtą pranašumą ( 19:48). Likus dviems minutėms komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 23:52.

Sėkmingiau ketvirtį pradėjo svečiai ,kurie padidino pranašumą iki 33 taškų, tačiau du tolimi šeimininkų metimai apmažino skirtumą ( 29:58). Svečiai vėl geriau sužaidė atkarpą ir atstatė 32 taškų pranašumą. Šeimininkai vis bandydavo spurtuoti, tačiau sunkiai sekėsi stabdyti svečių žaidėjus, kurie atsakydavo į taiklias atakas. Baiginėjantis ketvirčiui "Elektromontuotojo" ekipai pavyko išsaugoti 30 taškų pranašumą, rezultatas - 43:73.

Paskutiniame ketvirtyje svečiai apmažino apsukas ir sustojo didinti pranašumą. Įpusėjus kėlinukui aikštelės šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 26 taškų, bet svečiai daugiau neleido mažinti deficito ir palaikė 28 taškus pranašumą. Šeimininkams sukurti stebuklo nepavyko, bet jie laimėjo šį ketvirtį ir nesunkią pergalę šventė "Elektromontuotojo" ekipa rezultatu – 63:91.

Po laimėtų rungtynių komandos žaidžiantysis treneris kalbėjo: "Greitai pabėgom rungtynių pradžioje. Mūsų ne daug buvo , jų taip pat. Manau, didelė persvarą ir lėmė, kad visi žaidė atsipalaidavę. Lengvas pasivaikščiojimas buvo."

Po pralaimėtų rungtynių "ESS Santermita & ĮSP DNC" ekipos žaidžiantysis treneris kalbėjo: "Sekmadienio vakaras , tik likučiai susirinkę.Šiek tiek ne į tą taurę užtaikėm, geriau turbūt būtų sekesi žaisti Iššūkio turnyre. Pirmam etape gan gerai žaidėsi , o dabar kažkaip subirėjom visiškai. Garbingai pabaigsim sezoną ir dar kažkam pagadinsim nervus. Varžovai buvo stipresni ir sveikinam juos su pergale."

"ESS Santermita & ĮSP DNC": Š.Labenskas ( 31tšk. 5 rez.perd. 6 išpr.praž.), D.Budginas ( 14tšk.), G.Pavelčikas ( 6tšk.)

"Elektromontuojas": M.Nenartavičius ( 19tšk. 13atk.kam.), A.Tamošiūnas ( 19tšk. 5 rez.perd.), L.Putrimas ( 16tšk. 11atk.kam.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 vasario 06 d., 09:22 val.

Kaip Elektromontuotojas "šustrai" pavadintas...

"Elektromontuotojas" nesunkiai įveikė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2012 sausio 24 d., antradienis, 22:44 val.)"Omega" neturėjo vargo su „ESS ĮSP & VP Santermita“ (2011 lapkričio 11 d., penktadienis, 20:37 val.)"Elektromontuotojas" dėl pergalės turėjo gerokai pavargti (2012 kovo 06 d., antradienis, 20:37 val.)"Elektromontuotojas" nesunkiai įveikė "Argenstą & AKS" (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:59 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" nesunkiai įveikė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:13 val.)"Elektromontuotojas" antrąkart nugalėjo "Kauno tiltus" (2012 kovo 13 d., antradienis, 21:51 val.)"Envilt / Talga & Big" nepaliko vilčių "ESS Santermita & Įsp Dnc" (2012 sausio 27 d., penktadienis, 23:54 val.)"Achema & Telemax" atsirevanšavo "ESS Santermitai & ĮSP DNC", tačiau to kelialapiui į ketvirtfinalį nepakako (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)"Lietuvos Dujos" antroje rungtynių pusėje susidorojo su "ESS ĮSP & VP Santermita" (2011 gruodžio 28 d., trečiadienis, 22:19 val.)"Elektromontuotojas" "Įmonių" lygoje startavo įtikinama pergale (2011 lapkričio 08 d., antradienis, 22:14 val.)