Baldai jums vs Kulautuva (45:62)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 25 d., Penktadienis, 21:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Baldai jums“ priešinosi tik du kėlinius

2013 spalio 25 d., Penktadienis, 23:19 val., peržiūros: 1123

Šiandien (10.25d.) Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės tarp šeimininkų "Baldai jums" ir svečių "Kulautuvos" krepšininkų. Pirmus du kėlinius šeimininkai dar rodė, kad tai rungtynės, kurias galiam šiandien laimėti, tačiau ką parodė antra pusė, kad tai tebuvo sunku svečių ekipos pradžia. Po ilgosios pertraukos "Kulautuva" tiesiog dominavo aikštėje, o "Baldai jums" atrodė nieko negalintys padaryti. Pastarieji pralaimėjo rezultatu (45:62).

Jau nuo pirmų minučių "Kulautuva" leido suprasti, kad čia atvyko pergalės, du tritaškiai iš eilės ir pranašumas 6 taškai. Visgi S.Banaitis su tuo sutikti nenorėjo ir jo tolimos "bombos" leido prisivyti varžovus. "Baldai Jums" komandoje apskritai nebuvo aiškaus lyderio, tačiau pirmoje pusėje jie dar laikėsi ir kovojo kaip lygūs su lygiais. (14:16)

Antrasis ketvirtis buvo itin nerezultatyvus, tiek pas vienus, tiek pas kitus krepšininkus. Dauguma jų atakų buvo netaiklios, po atsikovotų kamuolių sekdavo greitas, itin netikslus metimas. Taip ir vyko žaidimas, puolimas buvo silpnokas, o gynybą nebloga pas abi komandas, kėlinys baigėsi (12:12).

Po ilgosios pertraukos jau paaiškėjo kas yra kas. "Kulautuva" nesigailėjo varžovų, o "Baldai jums" pajautę grėsmę pralaimėti pradėjo itin skubėti, daryti klaidas lygioje vietoje, ir tik kartas nuo karto į priekį pastaruosius patraukdavo jau minėtasis S.Banaitis. Tuo tarpu svečiai ramiu žaidimu įgyjo apčiuopiamą persvarą ir kontroliavo žaidimą (6:15).

Paskutinis ketvirtis negelbėjo šeimininkų komandos, jų atakos buvo padrikos, neplanuotos. Kartais kamuoliai tiesiog skriedavo į užribį, tačiau negalima sakyti, kad žaidėjai nesistengė, jie kovojo, tačiau "Kulautuva" buvo stipresni šiandieninėse rungtynėse ir iškovojo pergalę rezultatu (45:62).

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė : " Mums tai pažįstamas varžovas, buvome su juo susitikę praeitame sezone, tad dabar dar kartą įrodėme, kad esame stipresnė komanda".

Baldai jums: Saulius Banaitis – 12 tšk. (5 perimt. kam.), Aurimas Jurkšaitis – 11 tšk., Artūras Jankevičius – 9 tšk.

Kulautuva: Liudas Čekavičius – 22 tšk. (5 perimt. kam.), Giedrius Samajauskas – 12 tšk., Šarūnas Urbaitis – 11 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Persvara2013 spalio 26 d., 00:19 val.
"Kulautuva" : E.Termenas - 2/2 baudos, 5/1 dvitaskis, 1/0 tritaskis, 5 kamuolai, 0 perdavimu, 1 perimtas, 0 bloku, 2 isprov, 2 klaidos, 1 prazanga.
L.Lisauskas - 0/0 baudos, 2/1 dvitaskis, 0/0 tritaskis, 4 kamuoliai, 2 perdavimai, 0 perimtu, 0 bloku, 1 isprov. , 0 klaidu, 4 prazangos.
„Baldai Jums“ pergalė pasiekė tik po pratęsimo (2013 gruodžio 21 d., šeštadienis, 12:35 val.)„Baldai jums“ nesunkiai įveikė „Olimpą“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Baldai jums“ pranoko „ASU“ ekipą (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 00:34 val.)Sunkiai pasiekta „Baldai jums“ pergalė (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Baldai Jums“ eliminavo „Nepyk“ iš tolimesnės kovos dėl Mažosios taurės (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 23:45 val.)„Baldai jums“ po nelengvos kovos palaužė „Judam“ komandą. (2014 vasario 07 d., penktadienis, 23:46 val.)„Baldai jums“ po atkaklios kovos palaužė „Judam“ krepšininkus. (2014 sausio 03 d., penktadienis, 22:11 val.)„Baldai Jums“ aštuntfinalyje įveikė „Nepyk“ komandą (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 02:26 val.)„Baldai jums“ antroje rungtynių pusėje susidorojo su „ASU“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 23:56 val.)„Aurelino“ penketukas palaužė „Baldų Jums“ pasipriešinimą (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:47 val.)