Savi vs LCP KK „Ragai“ (57:70)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 17 d., Antradienis, 19:25 val. @ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, LT-44287

„Savi“ turėjo pripažinti LCP KK „Ragų“ pranašumą

2013 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 00:46 val., peržiūros: 1043

Antradienio vakarą KKL "C" lygoje "Savi" savo minetiūrinėje salėje egzaminavo LCP KK "Ragų" komandą. Nors mažytėje erdvėje sunkiai tilpo šeimininkai, svečiai bei aptarnaujantis personalas, tačiau buvo bandoma rungtyniauti. Chaotiško ir padriko krepšinio pradžioje kiek geriau sekėsi "Saviems". Nors šeimininkai turėjo sukaupę nedidelį pranašumą, tačiau greitai jį iššvaistė. Ilgainiui LCP KK "Ragai" perėmė iniciatyvą, tačiau ir jie pasekė varžovų pavyzdžiu bei taip pat iššvaistė savo taškų kraitį. Galiausiai, permainingo susitikimo lemiamu metu sėkmingiau sužaidė svečiai, kurie iškovojo pergalę rezultatu (57:70).

Susitikimą komandos pradėjo kiek padriku žaidimu, tačiau tai parankiau pasirodė šeimininkų komandai, kuri pirmoji sugebėjo atitrūkti. Kiek netikėtai "Savi" ėmė tolti nuo varžovų, kol ketvirčio viduryje įgijo 8-ių taškų pranašumą (21:13). Tačiau ilgainiui šeimininkai sustojo, o LCP KK "Ragai" pasinaudojo varžovų pauze ir ėmė juos vytis. Iki kėlinio pabaigos užsitęsias spurtas 3:9 leido svečiams savo atsilikimą sumažinti iki dviejų taškų (24:22).

Antrąjį kėlinį LCP KK "Ragai" pradėjo itin galingai, o jų varžovai atrodė visiškai pasimetę. Laimėję atkarpą net 0:17 svečiai įgijo 15-os taškų pranašumą (24:39). Tačiau šeimininkai parodė prideramą kovingumą ir antroje kėlinio pusėje patys surengė nedidelį spurtą 8:2, kuris leido kiek prisivyti varžovus (32:41).

Antrąją rungtynių pusę "Savi" pradėjo dar vienu spurtu 12:1 ir pirmaujanti komanda pasikeitė (44:42). Ilgainiui žaidimas išsilygino ir komandos įrodinėjo, jog yra vertos viena kitos. Ketvirčiui baigiantis rezultatas dar buvo lygus (52:52), tačiau LCP KK "Ragai" kėlinuką užbaigė dvitaškiu ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo trapią dviejų taškų persvarą (52:54).

Paskutinis kėlinys prasidėjo svečių dominavimu. Jie greitai surengė spurtą 0:10, o gerokai suprastėjęs varžovų puolimas siuntė aiškius signalus, kad didesnei sensacijai šiandien užgimti nelemta (52:64). Per likusį ketvirčio laiką "Savi" didesnių žygdarbių puolime nenuveikė. Jie per paskutines dešimt minučių sukrapštė vos 5-is taškus, o varžovams leido pelnyti 16 ir rungtynių baigtis tapo aiški. LCP KK "Ragai" laimėjo rungtynes rezultatu (57:70).

Savi: Dainius Povilauskas – 27 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam.), Donatas Štabokas – 11 tšk., Gytis Narušis – 9 tšk.

LCP KK „Ragai“: Viktoras Žukauskas – 19 tšk., Lukas Marčiulionis – 16 tšk. (7 rezult. perd.), Edgaras Kursevičius – 10 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tadas Bindokas – 10 tšk.

„Savi“ turėjo pavargti su „Aonu“ (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 21:34 val.)„Galera“ nugalėjo nepilnos sudėties LCP KK „Ragus“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Sportija“ neprilygo LCP KK „Ragai“ (2013 gruodžio 09 d., pirmadienis, 22:06 val.) „Baltic Transline“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš LCP KK „Ragai“ ekipos (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 23:22 val.)„Savi“ nesugebėjo pasipriešinti „Kėdainiams & Addeco“ (2013 lapkričio 12 d., antradienis, 21:47 val.)„C“ lygos startą LCP KK „Ragai“ pradėjo įtikinama pergale (2013 spalio 18 d., penktadienis, 20:57 val.)Kauno „Švogeriai“ palaužė LCP KK „Ragai“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 21:47 val.)Keturiese žaidę LCP KK „Ragai“ nugalėjo „Aoną“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 16:41 val.)M.Balkaus tritaškis išplėšė pergalę LCP KK „Ragai“ komandai (2013 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)Keturiese rungtynes baigę "Fenixo" žaidėjai neprilygo LCP KK „Ragų“ ekipai (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)