FORTO AMICUS-2 vs REMZA & IRMCO (69:79)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 08 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Tado Ivanausko vidurinė mokykla Vėtrungės g. 1, Kaunas LT- 48135

Nervingose rungtynėse pergalę iškovojo "Remza & Irmco"

2012 kovo 09 d., Penktadienis, 00:14 val., peržiūros: 3660

Kauno Tado Ivanausko vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Kauno krepšinio "C" lygos "Topsport" pirmenybių G pogrupio varžybos, kuriose susitiko "Remza & Irmco" (šeimininkai) ir "Forto amicus – 2" (svečiai) komandos. Šeimininkų ekipa atsilikinėjus du kėlinius susikaupė ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu 79:69 (15:13; 12:21; 30:18; 22:17). Iškovoję aštuntąją pergalę ir turintys vieną pralaimėjimą "Remza & Irmco" komanda užima 1-ąją pogrupio vietą, o pralaimėjusi "Forto amicus – 2" komanda patyrė antrąją nesėkmę ir turėdami penkias pergales užima 2-ąją vietą.

Pirmasis kėlinys prasideda taikliu svečių ekipos žaidėjo Vitalijaus Balenko dvitaškiu metimu, 0:2. Šeimininkų ekipa atsako dviem taikliais dvitaškiais, kuriuos pataiko Arūnas Giedraitis ir Marius Šumlinskas, 4:2. Pirmasis kėlinys labai nervingas, vyksta atkakli kova dėl kiekvieno aikštės centimetro. Įpusėjus kėliniui, po dviejų taiklių Gedimino Vasiliausko baudos metimų svečių ekipa įgyja 5 taškų pranašumą, 7:12. Šeimininkų ekipa, daugiausia Arūno Giedraičio dėka spurtuoja 8:2 ir laimi pirmąjį kėlinį rezultatu 15:13.

Antrąjį kėlinį dvitaškiu pradeda "Remza & Irmco" ekipos žaidėjas Audrius Kočius, 17:13. Svečių ekipa apsigina keletą atakų ir laimi atkarpėlę 7:0, kurią taikliu tritaškiu užbaigia Mantas Ručinskas, 17:20. Šeimininkų ekipa savo žaidimą bando statyti ant aukštaūgių, kurie jėgos dėka bando prasibrauti prie varžovų krepšio. Kėlinio viduryje po taiklaus Manto Šateikos dvitaškio šeimininkų ekipa vėl priekyje minimaliu skirtumu, 25:24. Tačiau kėlinio pabaigą daug sėkmingiau rungtyniauja svečių ekipa, kurios žaidėjas Valerijus Balenko pelno 8 iš 10 paskutiniųjų komandos taškų, 27:34.

Nuo pat trečiojo kėlinio pradžios šeimininkų ekipa bando kuo greičiau pavyti varžovus, bet svečių ekipa žaidžia šaltakraujiškai, neskubėdama, pora svarbių tritaškių pataiko Mantas Ručinskas ir svečių ekipa įgyja dviženklį pranašumą, 32:42. Tačiau antroji kėlinio pusė jau priklauso šeimininkų ekipai, kurie kantriai laukė ir vargino varžovus. Antroje kėlinio pusėje tris svarbius tritaškius pataiko Žilvinas Zakrasas ir "Remza & Irmco" ekipa po trijų kėlinių pirmauja rezultatu 57:52.

Laukė įdomus ir permainingas ketvirtasis kėlinys. Nuo pat jo pradžios svečių ekipa pradėjo mažinti varžovų pranašumą ir po dviejų iš eilės taiklių Valerijaus Balenko dvitaškių svečiai priartėja iki minimumo, 61:60. Tačiau šeimininkų ekipa sužaidžia užtikrintai, kibiau pasigina, neleidžia varžovų įžaidėjui laisvai rengti atakas ir po spurto kėlinio viduryje 10:0 įgyja 11 taškų persvarą. Nors svečių ekipa dar bandė gelbėtis tritaškiais metimais, šeimininkų ekipa neleido priartėti ir šventė sunkią pergalę rezulatu 79:69.

"Remza & Irmco" ekipoje išsiskyrė Arūnas Giedraitis (25 tšk. 18 atk., 11 išpr. praž.), Marius Šumlinskas (15 tšk. 16 atk. kam., 5 išpr. praž.), Audrius Kočius ( 9 tšk. 5 rez. perd., 6 išpr. praž.), Žilvinas Zakrasas (9 tšk. 2 atk. kam., 2 rez. perd.)

"Forto amicus – 2" ekipoje išsiskyrė Mantas Ručinskas (24 tšk. 6 rez. perd., 10 išpr. praž.), Valerijus Balenko (16 tšk. 6 atk. kam. 4 išpr. praž.), Gediminas Vasiliauskas (8 tšk. 6 atk. kam.).

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris Žilvinas Zakrasas šnekėjo "Varžybos buvo įtemptos stipriai, varžovai buvo verti vieni kitų. Vertiname labai varžovus ir tikimės, kad jeigu viskas gerai susiklostys, mes dar susitiksim."

Po rungtynių pralaimėjusios ekipos treneris Kęstutis Žarnauskas kalbėjo "Kontroliavome du kėlinius rungtynių. trečio kėlinio pabaigoje paleidome iniciatyvą ir ketvirtajame kėlinyje neatsigavome. Tai lėmė elementarios vaikiškos klaidos, labai smarkiai pralaimėjome lentą. Pas juos aukštaūgiai yra fiziškai stipresni. Reikia daryti išvadas prieš atkrentamasias ir pasistengti pagerinti žaidimą. Sveikinu varžovus su iškovota pergale."

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Palshis122012 kovo 09 d., 00:53 val.

Darzinė tikrai turi kazkokia aura,kad laimint niekaip nesugebi islaikyti pergales.

Komandos lygios,bet lygiuju buti juk negali.Siandien jus tiesiog buvot kovingesni...

Sveikinu su pergale.

P.S gal dar teks siemet susitikti,bet tikiuos ne darzinej

dzebaras2012 kovo 09 d., 00:40 val.

Pagarba varžovams-gera komanda! Mums šiandien pasisekė... daržinė :) Kažkas turi laimėti...

Įnirtingose ir permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Banga&lyga.eu" (2012 balandžio 17 d., antradienis, 23:58 val.)Pilnose aistrų rungtynėse nesunkią pergalę iškovojo "Ice" krepšininkai (2012 vasario 19 d., sekmadienis, 22:01 val.)Visas rungtynes pirmavę "Remza & IRMCO" iškovojo pergalę (2011 lapkričio 22 d., antradienis, 23:26 val.)"Kauno Liberalai" neatsilaikė prieš "Remzą & Irmco" (2011 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)Antroje rungtynių pusėje "Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" tritaškių lietus pražudė "Rezmos & Irmco" ekipą (2012 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)Dėl muštynių nutrauktose rungtynėse pergalė buvo užskaityta „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ komandai (2012 gegužės 04 d., penktadienis, 01:17 val.)Kieto krepšinio rungtynėse "Remza & IRMCO" įrodė savo pranašumą prieš "Forto Amicus - 2" (2012 vasario 21 d., antradienis, 23:56 val.)"Vilniaus universiteto KHF" penketukas neatsilaikė prieš "Remza & Irmco" ekipą (2012 kovo 02 d., penktadienis, 00:24 val.)"Legatas" nusileido "Remza & IRMCO" ekipai (2011 gruodžio 03 d., šeštadienis, 17:45 val.)"Grizlių" ekipa antroje rungtynių dalyje palaužė šeimininkus (2012 balandžio 23 d., pirmadienis, 23:45 val.)