Kauno savivaldybė & Policija vs LVA – IVNET (59:61)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„LVA-IVNET“ atkakliose rungtynėse nugalėjo „Kauno Savivaldybę & Policija“

2013 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 23:31 val., peržiūros: 1451

Sekmadienį (12.01) Kauno centro sporto mokykloje įvyko "30+" lygos, "Vaigoros" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Kauno Savivaldybė & Policija" ir "LVA-IVNET". Nors trečiajame kėlinyje "LVA-IVNET" susikrovė dviženklį pranašumą, tačiau paskutiniajame kėlinyje "Kauno Savivaldybė & Policija" atkūrė intrigą ir priešinosi svečiams iki pat rungtynių pabaigos. Visgi sugebėję atsilaikyti, pergalę šventė "LVA-IVNET" – 59:61 (10:14, 18:13, 6:19, 25:15).

Rungtynes kiek užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurių susikrovė aštuonių taškų pranašumą (2:10). Nors svečių zoninė ginybą buvo labai skylėta, tačiau šeimininkai perdavimais pasiekdavę idealias progas atakuoti laisviems arba pusiau laisviems, nepataikydavo. Visgi kėlinuko pabaigoje į aikštelė įžengęs T.Simutis buvo ta persona, kuri sugebėjo išjudinti "Kauno Savaldybės & Policijos" puolimą. Pelnęs paskutinius aštuonis savo komandos taškus (šešis iš jų tritaškiais), žaidėjas sumažino atsilikimą iki 4 taškų – 10:14.

Antrajame kėlinyje pradėjo pataikyti ir kiti. Nuo suolo taip pat pakilės R.Skilandis, taškus rinko metimais iš dešiniojo krašto ir išlygino rezultatą (14:14). "LVA-IVNET" antrajame kėlinyje paskui save tempė A.Navickas, kuris pelnė šešis taškus iš eilės antrajame kėlinyje. Toks jo solo pasirodymas antrojo kėlinio viduryje leido susikurti svečiams penkių taškų persvarą (16:21). Kėlinio pabaigoje po T.Ališausko perdavimų šeimininkai sėkmingai rinko taškus ir ne tik pavijo varžovus, tačiau ir persvėrė rezultatą – 28:27.

Po ilgosios pertraukos "LVA-IVNET" atrodė žymiai šviežesni. Nors kėlinio pradžioje šeimininkai dar laikėsi (32:31), tačiau vėliau nebesugebėjo užpulti. Tokia jų nesėkminga atkarpa tęsėsi beveik visą kėlinuką, kol baudos metimais taškų bado nenutraukė T.Simutis. Pralaimėję trečiajį kėlinį (6:19), "Kauno Savivaldybė & Policija" atsidūrė nepatogioje padėtyje – 34:46.

Ketvirtajame kėlinyje prirekė vos kelių minučių, kad skirtumas sumažėtų iki 4 taškų. Du šeimininkų ekipos tritaškiai ir G.Klimavičiaus dvitaškis ženkliai sumažino skirtumą (42:46). Visgi "LVA-IVNET" atsakė keturiais J.Janicko taškais ir V.Šunoko dvitaškiu, po kurių skirtumas vėl buvo dviženklis (42:52). Dar keli taiklūs "Kauno Savivaldybės & Policijos" tritaškiai vėl grąžino 4 taškų deficitą (51:55). Rezultatui esant (54:58), buvo likusios vos 23 sekundės. "LVA-IVNET" buvo stabdomi pražangomis, tačiau du netaiklūs G.Babrausko baudos metimai suteikė šansą šeimininkams. Likus žaisti šešiolika sekundžių, tritaškį pataikė T.Ališauskas, kuris sumažino skirtumą iki minimumo (57:58). Dar kartą prasižengus, šįkart prie baudos metimų linijos stojo gerokai patikimesnis A.Bartusevičius, kuris likus žaisti 14 sekundžių atstatė trijų taškų pranašumą (57:60). Tadas Ališauskas dar kartą ėmėsi iniciatyvos ir po jo prasiveržimo buvo pelnyti du taškai su pražanga (59:60), kuri likus žaisti šešias sekundes suteikė galimybę išlyginti rezultatą. Visgi baudos metimas buvo netaiklus, todėl dar kartą teko stabdyti varžovus pražangomis. Gražvydas Davivdavičius pataikė viena iš dviejų ir skirtumas tebuvo du taškai. "Kauno Savivaldybė & Policija" per likusias penkias sekundes sugebėjo surengti pakankamai gerą ataką. Visiškai laisvas iš dešiniojo krašto metęs T.Simutis nepataikė tritaškio ir pergalę šventė "LVA-IVNET" - 59:61.

Kauno savivaldybė & Policija: Tadas Simutis – 18 tšk. (10 atk. kam.), Tadas Ališauskas – 11 tšk. (8 rezult. perd.), Andrius Girdžius – 7 tšk.

LVA – IVNET: Jonas Janickas – 18 tšk., Vytautas Šunokas – 14 tšk., Audrius Navickas – 14 tšk.

Po rungtynių pakalbintas "LVA-IVNET" ekipos žaidėjas, A.Bartusevičius, nedaugžodžiavo:

- Smagu pergalė, laimėtos rungtynės, mums pasisekė, visuomet smagu laimėti.

"Kauno Savivaldybė & Policija" ekipos žaidėjas, G.Eirošius, kalbėjo:

- Kažkiek galbūt jautėsi atsipalaidavimas, nes prieš varžybas jautėme, kad esame stipresni ir turėtume laimėti, o gavosi, kad pralaimėjome. Niekada negalima statyti žaidimo ant paskutinio metimo, turėjome kontroliuoti žaidimo eigą, situaciją, o mes visas rungtynes vijomės, papraščiausiai buvome nubausti.

„LVA ‒ IVNET“ turėjo pripažinti „Kauno savivaldybės & Policijos“ pranašumą (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Sporto manija & Ekodora 30+“ neturėjo jokio vargo su „Kauno savivaldybė & Policija“ (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 21:09 val.)Antroje susitikimo dalyje „Šilainiai“ sutriuškino „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:05 val.)„LVA – IVNET“ nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 22:24 val.)„Šernai“ užtikrintai įveikė negausiai susirinkusius „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 20:17 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ 30+ lygos čempionai (2014 gegužės 03 d., šeštadienis, 00:37 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno savivaldybė & Policija“ užtikrintai nužygiavo į pergalę (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 20:15 val.)Tado Ališausko vedama „Kauno Savivaldybė & Policija“ pranoko „Forto Amicus ‒ Green Death“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:06 val.)Puikiai startavusi „Kauno Savivaldybė & Policija“ pranoko „Sporto Maniją & Ekodorą 30+“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 20:15 val.)