SPORTO MANIJA & EKODORA vs FORTO AMICUS & GAMTEKA (95:81)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2012 balandžio 25 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D. Poškos g. 22, Kaunas, LT-44293

"Sporto Manija & Ekodora" iškovojo kelialapį į "B" lygos finalą

2012 balandžio 26 d., Ketvirtadienis, 00:15 val., peržiūros: 3788

Trečiadienio vakarą KKL "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybėse į lemiamą kovą stojo "Sporto Manija & Ekodora" bei "Forto Amicus & Gamteka". Šioje serijoje buvo lygybė (1-1), todėl kelialapio į finalą savininkas spredėsi būtent šiame susitikime. Nors rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Forto Amicus & Gamtekos" vyrai, tačiau "Sporto Manija & Ekodora" nenuleido rankų. Negana to, "sporto manijakai" trečiąjį rugntynių ketvirtį sužaidė daugiau nei įspūdingai bei pelnė net 40 taškų per 10 minučių. Nors "Forto Amicus & Gamteka" bandė atsigriebti lemiamo ketvirčio metu, tačiau "Sporto Maija & Ekodora" savo bilietą į finalą laikė pernelyg tvirtai (95:81).

Rungtynių pradžioje ėmė ryškėti "Forto Amicus & Gamtekos" pranašumas. Svečiai greitai atitrūko (3:12). Baudų metimų dėka šeimininkai savo deficitą sumažino iki 6-ių taškų (6:12). Neilgai trukus komandas jau skyrė dviženklis skirtumas (6:16). Kėliniui baigiantis dvi baudas sumetė Arminas Šaulys bei sumažino savo ekipos atsilikimą iki 8-ių taškų (8:16).

Nors antrąjį kėlinį svečiai pradėjo taikliu dvitaškiu, kurį pataikė Julius Okunevičius, tačiau greitai sekė "Sporto Manijos & Ekodoros" spurtas 10:0 ir rezultatas tapo lygus (18:18). Karolis Abramavičius, Šarūnas Dimša ir Artūras Lencevičius pelnė po du taškus bei vėl sugrąžino savo komandai persvarą (18:24). Žaidimas aikštėje išsilygino, o ekipos demonstravo, jog abi turi daug puolamojo potencialo. "Forto Amicus & Gamtekai" pirmaujant septyniais taškais (34:27), šeimininkai kėliniui baigiantis surengė spurtą 5:2 ir prieš ilgąją pertrauką savo deficitą sumažino iki keturių taškų (32:36).

Antroji rungtynių pusė prasidėjo fantastišku "Sporto Manijos & Ekodoros" žaidimu puolime bei spurtu 14:3, o svarstyklės pakrypo į kitą pusę (46:39). Nors abi ekipos vis daugiau dėmesio skyrė puolimui, tačiau toks žaidimo stilius kur kas parankesnis atrodė šeimininkams. Po dviejų iš eilės taiklių Armino Šaulio tritaškių "Sporto Manija & Ekodora" įgijo dviženklę persvarą (53:63). Tas pats Arminas Šaulys ir toliau rungtyniavo tiesiog fantastiškai bei nesulaikomai, po pastarojo žaidėjo šešių paskutinių kėlinio taškų šeimininkai įgijo 15-os taškų persvarą (72:57).

Paskutinysis kėlinukas prasidėjo labai nervingai, o aikštėje netrūko aistrų bei apeliacijų į rungtynių arbitrų švilpukus. Vis tik, toks komandų azartas lengvai gali būti paaiškintas rungtynių kaina. Vis tik, lemiamo ketvirčio pradžioje "Forto Amicus & Gamteka" sugebėjo kiek prisivyti savo varžovus (74:64). Tačiau po trumpo "Sporto Manijos & Ekodoros" komandos sušaukto pasitarimo reikalai vėl ėmė klostytis pastarosios komandos naudai. Linas Akstinavičius padėjo savo komandai spurtuoti 4:11, o komandas jau skyrė 17 taškų (85:68). "Forto Amicus & Gamteka" per likusį laiką demonstravo, kad noro laimėti jiems netrūksta, tačiau "Sporto Manija & Ekodora" rungtynių kontrolę laikė savo rankose ir išlaikė pergalingą rezultatą iki susitikimo pabaigos (95:81).

Po rungtynių "Forto Amicus & Gamtekos" komandos treneris Šarunas Kenstavičius kalbėjo: "Manau rungtynes pradėjome gerai, viskas klostėsi tikrai neblogai. Vis tik, varžovai pradėjo žaisti labai grubų žaidimą, o teisėjai nešvilpė jiems pražangų. Išsimušėme iš vėžių, ko pasekoje darėme kvailas klaidas. Varžovai šiandien kovėsi pagirtinai, nors ir būdami nepilnos sudėties jie stengėsi. Sveikiname juos su patekimu į finalą. Patys stengsimės iškovoti bent trečią vietą".

"Sporto Manijos & Ekodoros" komandos treneris Modestas Vaškūnas po susitikimo sakė: "Pergalę manau galėjo įtakoti net tas faktas, kad komanda buvo nepilnos sudėties. Pas vaikinus buvo dvigubas užsivedimas. Papildomos motyvacijos vaikinams manau suteikė ir varžovų sirgaliai. Kuomet jie negražiai šneka, tada mūsų komanda dar labiau tampa motyvuota ir užsiveda dvigubai. Manau, kad šis faktorius atsisuko prieš mūsų varžovus. Šiandien labai neblogai sumetėme metimus, mūsų lyderiai sužaidė aukščiausiu lygiu. Viskas labai gerai. Apie varžovus nėra daug ką ir kalbėti – tai paties aukščiausio lygio komanda. Aš net neabejoju, kad jie turėtų laimėti trečią vietą. Vis tik, jiems, kaip ir mums dar reikės žaisti svarbiausias šio sezono rungtynes bei įrodyti savo pranašumą ten".

"Sporto Maniją & Ekodorą" į pergalę vedė: Arminas Šaulys 34 taškai (4 rez. perd, 4 perimti kam), Artūras Pelšs 22 taškai (8 atk. kam, 5 rez. perd), Linas Akstinavičius 14 taškų (8 atk. kam)

"Forto Amicus & Gamtekos" gretose išsiskyrė: Šarūnas Dimša 20 taškų (5 atk. kam), Arnas Mašalka 13 taškų, Artūras Lencevičius 12 taškų (5 atk. kam, 4 rez. perd)

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

mukassss2012 balandžio 26 d., 17:51 val.

nu gerai, pasitaisau... galbūt blogai nugirdau.. Bet ne tame viskas, o tame kad po kiekvienu Sporto manijos apžaistu varžovų pas sekančia komanda padaugėja sirgalių, kurie visaip palaiko mūsų varžovus. Visame tame yra labai pozityvus dalykas , greitai neliks laisvu vietų žiūrovams stebėti gražiu varžybų. Valio!!!!  Tikrai sutikite, tie kas matė šitas varžybas, buvo jos įspūdingos!!! kaip ir prieš tai dvejos. Tikiuosi, kad finalas bus taip pat nuostabus (juk pas priešininkus dar daugiau palaikančiu atsirado ), o tai mus motyvuoja!!!

NuVa2012 balandžio 26 d., 16:49 val.

Taip;) Issigalvoji modestai, tikrai nei vieno blogu zodziu nepaminejom;)

Gedmizz2012 balandžio 26 d., 10:41 val.

Nebuvo nei vieno negražaus žodžio ant Ekodoros žaidėjų :))

"Sporto Manija & Ekodora" palaužė "Brestą" (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 20:38 val.)"Sporto Manija & Ekoroda" išgelbėjo ketvirtfinalio seriją (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 00:37 val.)"Sporto Manija & Ekodora" sutrypė "Darbą" (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:14 val.)"Sporto manija & Ekodora" nesunkiai įveikė "ARV auto" ekipą (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 00:10 val.)Tik po pratęsimo pergalę iškovojusi"Sporto Manija & Ekodora" tapo stipriausia "B" lygos komanda (2012 gegužės 04 d., penktadienis, 01:41 val.)"Sporto manija & Ekodora" lengvai įveikė "Kauno SRC" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:19 val.)"Forto Amicus & Gamtekos" puolimo mašina nušlavė "Topo Centrą" ir keliauja į "B" lygos pusfinalį (2012 balandžio 02 d., pirmadienis, 00:31 val.)"Sporto manija & Ekodora" gana sunkiai įveikė "Kauno vandenų & Onninen" komandą (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 17:37 val.)"Sporto Manija & Ekodora" antroje rungtynių pusėje užtikrintai įveikė "United" (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 23:50 val.)Savoje aikštelėje rungtyniavusi "Sporto manija & Ekodora" komanda iškovojo triuškinamą pergalę (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:34 val.)