TOPO CENTRAS vs LSMU VA - STATYBŲ VIZIJA (72:84)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 24 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Topo Centras neprilygo LSMU VA Statybų vizija ekipai

2013 vasario 24 d., Sekmadienis, 23:13 val., peržiūros: 2399

2012-02-24, įmonių lygos rungtynėse, Kauno Energijos sporto salėje susitiko Topo Centras (šeimininkai) ir LSMU VA Statybų vizija (svečiai). Pirmoje rungtynių pusėje geriau atrodęs Topo Centras, antroje sustojo ir tuo pasinaudoję svečiai perėmė vadeles į savo rankas ir laimėjo rungtynes rezultatu – 72:84 (17:13, 18:19, 17:26, 20:26).

Rungtynės prasidėjo keturiais taškais, kuriuos pelnė Gražvydas Davidavičius, į tai penkiais atsakė Mindaugas Jakštas. Keturis taškus pelnė svečiai, penkiais atsakė šeimininkai ir rezultatas – 10:8. Per kitas tris minutes skirtumas dar padidėjo vienu tašku – 14:11. Tritaškį pataikė Mindaugas Jakštas, o dviem baudos metimais kėlinį užbaigė Audrius Navickas ir po pirmo ketvirčio – 17:13.

Antras kėlinys prasidėjo Giedriaus Babrausko dvitaškiu, į kurį šeimininkai atsakė aštuoniais taškais ir skirtumas jau tapo dviženklis – 25:15. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet dar keturis pridėjo Statybų vizija ir rezultatas – 27:21. Atkarpą 5:2 laimėjo šeimininkai ir padidino skirtumą iki devynių – 32:23. Devynis taškus be atsako pelnė svečiai ir išlygino rezultatą, tačiau kėlinį trimis taškais užbaigė šeimininkai ir po dviejų kėlinių rezultatas – 35:32.

Trečiasis kėlinys prasidėjo geresnėmis pirmomis minutėmis Veterinarijos Akademijai, kuri per pirmas keturias minutes išlygino rezultatą – 40:40. Penkis taškus pelnė Aurimas Dervinskas, šešiais atsakė svečiai ir persvėrė rezultatą savo naudai – 45:46. Du taškus pelnė šeimininkai, šešiais atsakė svečiai ir rezultatas – 47:52. Penkis taškus pelnė Mindaugas Jakštas, o dviem tritaškiais atsakė Gražvydas Davidavičius ir po trijų kėlinių – 52:58.

Ketvirtasis kėlinys puikiai prasidėjo svečiams, kurie per tris minutes padidino skirtumą iki dviženklio – 56:66. Per kitas dvi minutes šeimininkai pelnė šešis, svečiai penkis taškus ir skirtumas devyni taškai – 62:71. Tritaškį pataikė Aurimas Dervinskas, o penkiais taškais atsakė Veterinarijos Akademija ir skirtumas vienuolika taškų. Po tritaškį apsikeitė komandos, o tuomet kėlinį keturiais taškais užbaigė Topo centras, o penkiais LSMU ir galutinis rungtynių rezultatas – 72:84.

Nugalėtojų komanda po rungtynių sakė – Antroj pusėj geriau pataikėm tai ir laimėjom. Taip pat norim pasveikinti trenerio žmoną Liną su gimtadieniu ir padėkot už vaisius, jie mums suteikė energijos, kai užkrimtom per pertrauką. Gaila, kad treneris ne čia su mumis prakaitą lieja aikštelėj, o kilnoja taurelę, tad pergalę skiriam jo žmonai Linai.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Gražvydas Davidavičius (34, 37 naud. bal., 11 atk. kam.), Dainius Bakanas (22, 25 naud. bal., 13 atk. kam.), Vaidas Babrauskas (12, 21 naud. bal., 7 rez. perd.) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Mindaugas Jakštas (30, 26 naud. bal.), Aurimas Dervinskas (25, 29 naud. bal., 6 išpr. pr.), Gediminas Kemzūra (6) taškai.

Celsis neturėjo vargo su LSMU VA Statybų Vizija (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:38 val.)"Kauno Tiltams" nepavyko palaužti "LSMU VA-Statybų Vizijos" (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)Elektromontuotojas neturėjo jokių šansų prieš LSMU VA - Statybų viziją (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:51 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" žengė į pusfinalį (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 23:34 val.)LSMU VA Statybų Vizija neprilygo Sabonio KC Admin komandai (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 22:05 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" po atkaklios kovos pranoko "Baubilą" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 21:51 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" užtikrintai įveikė "Baubilą" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 22:02 val.)"LSMU VA – Statybų Vizija" iškovojo dar vieną pergalę (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:42 val.)"LSMU VA - Statybų vizija" iškovojo nesunkią pergalę prieš "Topo centrą" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:25 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" iškovojo sunkią pergalę prieš "Baubilą" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:53 val.)