Kauno aerouostas & Lana lecta vs Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont (84:80)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ vos nepaleido pergalės iš rankų

2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 22:44 val., peržiūros: 1108

Sekmadienį, kovo 1-ąją dieną, LSMU sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, antrojo etapo dvikova tarp H pogrupio komandų – vietos „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ir svečių „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“. Pirmuosius du kėlinius komandos žaidė gan apylygiai, bet trečiajame kėlinyje „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ ekipos puolimas sudužo ir jie šį kėlinį pralaimėjo penkiolikos taškų skirtumu. Visgi, jie nepasidavė ir kovojo iki galo bei likus žaisti apie minutę sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Visgi, sėkmė šįkart labiau šypsojosi šeimininkams, kurie lemiamais momentais apsigynė nuo varžovų išpuolių.

Pirmąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie įsiveržė į priekį 5:10, o vėliau dar ir padidino savo atotrūkį iki septynių taškų. Tačiau tuomet jiems nepavyko ne tik apsiginti, bet ir užpulti. Šeimininkai likusią kėlinio dalį užbaigė 14:3 spurtu ir po pirmojo ketvirčio turėjo keturių taškų pranašumą – 21:17. Didžiąją antrojo kėlinio dalį komandos žaidė gan apylygiai ir „Kauno aerouostas & Lana lecta“ laikydavo šiokį tokį pranašumą savo rankose. Kėliniui perkopus į antrąją pusę, šeimininkai turėjo penkių taškų pranašumą, bet kėlinuką sėkmingiau užbaigė svečiai, kurie laimėjo atkarpą 11:4 ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo dviejų taškų pranašumą – 45:47.

Trečiąjį ketvirtį „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ ekipa pradėjo pataikydami dvitaškį, bet tuomet krito į duobę. Pasipylė klaidos bei netaiklūs metimai, o šia proga pasinaudojo šeimininkų ekipa, kuri spurtavo 21:4 ir taip užbaigė trečiąjį ketvirtį. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo 66:53. Lemiamą kėlinį „Kauno aerouostas & Lana lecta“ pradėjo taikliu tolimu metimu bei tada sumažino apsukas. Tuo pasinaudojo svečiai ir pelnė 12 taškų be atsako ir sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Į tai sureagavę šeimininkai pradėjo vėl po truputį tolti nuo savo varžovų ir likus maždaug porai minučių komandas skyrė aštuoni taškai. Tuomet svečiai pelnė septynis taškus, o šeimininkai pridėjo du ir skirtumas tarp komandų jau buvo tik trys taškai. Vis tik, lemiamu momentu „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ ekipai nepavyko užpulti ir „Kauno aerouostas & Lana lecta“ iškovojo sunkią pergalę, rezultatu 84:80.

Kauno aerouostas & Lana lecta: Vilius Rudelevičius – 30 tšk., Tautvydas Žioba – 27 tšk. (6 rezult. perd.), Paulius Amanaitis – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont: Vilmantas Vainauskas – 31 tšk. (9 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Juras Kulvecas – 20 tšk., Gintaras Sabas – 16 tšk. (15 atk. kam.)

Nugalėtojų trenerio paklausus, kas nutiko, kad leido varžovams priartėti, šis atsakė: „Truputį atsipalaidavom. Pradėjom juokauti ir žiūrim, kad nebuvo kur juokauti. Teko vėl pasistengti, susikaupti ir laimėjom dėl to. Šiaip, stiprūs varžovai tikrai. Malonu su jais žaist, viskas šaunu, gera nuotaika, smagu“.

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ sezoną pradėjo pergalingai (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 21:35 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ toliau neišklysta iš pergalių kelio (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ nusileido „Lietuvos Dujoms“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ susitvarkė su lygos debiutantais (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ aštuntfinalį pradėjo triuškinančia pergale (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ po sunkios kovos įveikė Sporto asociaciją „Persvara“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:51 val.)„Rapala“ privertė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ patirti pirmąjį pralaimėjimą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ permainingai vykusiose rungtynėse įveikė „Kauno švarą“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:55 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ neturėjo daug vargo su „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:49 val.)Tragiškai iš toli atakavęs „Kauno aerouostas & Lana lecta“ neprilygo „Hidraulinėms sistemoms“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:25 val.)