Kauno Rami vs Šilainiai (44:78)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 15 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Šilainiai“ be didesnio vargo pergale pradėjo aštuntfinalį

2016 kovo 15 d., Antradienis, 23:23 val., peržiūros: 1128

Antradienį, kovo 15 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Mažosios taurės aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos „Kauno Rami“ ir svečių „Šilainių“ ekipų. Susitikimo pradžioje komandos kurį laiką žaidė apylygiai, tačiau nuo antrojo kėlinuko apsukas padidinę „Šilainiai“ staiga ėmė tolti nuo varžovų, ko pasekoje po dviejų ketvirčių komandas skyrė keturiolika taškų. Po pertraukos apsukų nemažinę svečiai ir toliau lengvai rinko taškus bei didino atotrūkį, ko pasekoje pasiekė užtikrintą pergalę bei serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė 1:0. 44:78 (13:15, 14:26, 9:21, 9:16).

Rungtynes taikliu tolimu metimu pradėję aikštės šeimininkai vėliau kiek pritilo ir iškart praleido šešis taškus iš eilės. Vis tik, laiku atsigavę „Kauno Rami“ krepšininkai pelnė dar keturis taškus iš eilės ir susigrąžino iniciatyvą, tačiau neilgam, nes čia pat du tolimus metimus pataikę „Šilainiai“ įgijo penkių taškų atotrūkį. Per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos abi komandos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, tačiau ketvirtį taikliu tritaškiu užbaigęs Š.Petraitis sumažino savo komandos deficitą iki dviejų taškų. 13:15.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Kauno Rami“ dar šiek tiek pasispardė, tačiau nieko ilgai nelaukę svečių krepšininkai surengė spurtą 0:8, kurio dėka padidino skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų. Kiek vėliau dar kelias sėkmingas atakas surengę „Šilainiai“ įgijo dar didesnį atotrūkį, tačiau du taiklūs T.Petrošiaus tritaškiai metimai vėl sumažino jo komandos atsilikimą iki dešimties taškų. Vis tik, prieš ilgąją pertrauką geriau pasirodę svečiai sugebėjo įgyti 24-ių taškų atotrūkį. 27:41.

Po ilgosios pertraukos apsukų nemažinę „Šilainių“ krepšininkai surengė dar vieną spurtą ir šįkart pelnė trylika taškų be jokio atsako, kurių dėka skirtumas tarp komandų staiga šoktelėjo iki 27-ių taškų. Trečiojo ketvirčio pabaigoje kiek atsigavę aikštės šeimininkai sugebėjo sukrapštyti kelis taškus, kurių dėka iki kėlinio pabaigos sumažino deficitą vos vienu tašku. 36:62.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau ir jį „Šilainiai“ sutvarkė puikiai. Pačioje ketvirčio pradžioje siautęs M.Karauskas padidino skirtumą tarp komandų iki 31-ieno taško, tačiau kiek vėliau kelis sėkmingus epizodus sužaidę „Kauno Rami“ žaidėjai tą deficitą šiek tiek sušvelnino. Vis tik, Per likusį laiką iki rungtynių pabaigos dar vieną rezultatyvią atkarpą sužaidę „Šilainiai“ sukalė paskutinius vinis į priešininkų karstą bei šventė pergalę rezultatu 44:78.

Po šios pergalės „Šilainiai“, serijoje iki dviejų pergalių, išsiveržė į priekį 1:0.

„Kauno Rami“: Tomas Petrošius – 15 tšk., Šarūnas Petraitis – 9 tšk., Linas Levulis – 6 tšk.

„Šilainiai“: Henrikas Paulauskas – 30 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Karauskas – 27 tšk., Tadas Vaitkūnas – 10 tšk.

„Šilainiai“ neturėjo jokio vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 14:29 val.)„VU KHF“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“ ekipą. (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:35 val.)„Šilainiai“ susitvarkė su „Ryternos“ pasipriešinimu (2016 kovo 01 d., antradienis, 23:31 val.)Šilainiai iškovojo pergalę prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 00:09 val.)Šilainiai žengia į ketvirtfinalį. (2016 kovo 18 d., penktadienis, 00:17 val.)„Šilainiai“ atsirevanšavo A.S.K.„ Persvara“ komandai ir išlygino serijos rezultatą (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 02:01 val.)„Kauno rami“ nesunkiai nugalėjo „Elektrėnų“ ekipą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Kauno Rami“ po permainingos kovos palaužė „Lituanica“ ekipą. (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Grizliai“ antrąjį C lygos etapą pradėjo dramatiška pergale prieš „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Šilainiai“ užtikrintai susitvarkė su „LejuoTransa“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:22 val.)