Vieningas Kaunas vs Hidraulinės sistemos (69:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 02 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Įnirtingame trileryje, pareikalavusiame pratęsimo, pergale džiaugėsi „Vieningas Kaunas“

2016 vasario 02 d., Antradienis, 23:43 val., peržiūros: 789

Antradienį, vasario 2 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių, Didžiosios taurės G pogrupio rungtynės, tarp vietos „Vieningo Kauno“ ir svečių „Hidraulinių sistemų“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova, tačiau antrame kėlinuke kiek geriau pasirodę šeimininkai įgijo dviženklę persvarą. Nepaisant to, po ilgosios pertraukos spurtavę „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai ėmė mažinti deficitą, kol, galiausiai, ketvirtame kėlinuke pasivijo priešininkus ir rezultatą išlygino. Pratęsimo metimu pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą, tačiau lemiamą dvitaškį pataikęs M.Sadauskas išplėšė pergalę „Vieningam Kaunui“. 69:67 (14:14, 22:10, 9:17, 14:18, 10:8).

Susitikimo pradžioje abi komandos viena po kitos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, tačiau netrukus penkis taškus iš eilės pelnę šeimininkai įgijo keturių taškų pranašumą. Ilgai nelaukęs ir iki šiol visus komandos taškus rinkęs T.Vasiliauskas pelnė dar keturis taškus ir rezultatą išlygino. Nepaisant to, „Vieningo Kauno“ snaiperis M.Sadauskas smeigė du tolimus metimus iš eilės, taip atitolindamas šeimininkus. Vis tik, kėlinuką spurtu 0:6 užbaigusios „Hidraulinės sistemos“ rezultatą dar kartą išlygino. 14:14.

Antrą kėlinuką sėkmingiau pradėję aikštės šeimininkai ir vėl atitrūko, tačiau nieko nelaukusios „Hidraulinės sistemos“ ir vėl sugebėjo pasivyti priešininkus. Vis tik, kėlinuko laikui beveik įpusėju „Vieningo Kauno“ krepšininkai surengė spurtą net 12:0 ir iškart atitrūko nuo varžovų. Į tai svečiai atsakė vos keliais rezultatyviais išpuoliais, tačiau ir toliau agresyviai puolime žaidę aikštės šeimininkai išsaugojo dviženklį pranašumą. 36:24.

Po ilgosios pertraukos pastebimai gynybą pagerinę svečių ekipos žaidėjai ėmė mažinti deficitą. Jau pačioje trečiojo ketvirčio pradžioje skirtumas tarp komandų sumažėjo iki aštuonių taškų. „Vieningas Kaunas“ trumpam dar buvo susigrąžinęs dviženklį pranašumą, tačiau čia pat spurtavusios „Hidraulinės sistemos“ ištirpdė atsilikimą iki trijų taškų. Vienu metu komandas skyrė vos vienas taškas, tačiau kėlinuką geriau užbaigę šeimininkai dar sugebėjo pasižymėti iš toli ir įgyti keturių taškų pranašumą. 45:41.

Ketvirtą kėlinuką geriau pradėjęs „Vieningas Kaunas“ iškart padidino savo pranašumą iki devynių taškų, tačiau „Hidraulinės sistemos“, vedamos T.Vasiliausko, nusileisti nesiruošė ir surengė spurtą 0:11, kurio dėka ne tik pasivijo priešininkus, bet persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau komandos dar apsikeitė taikliais tolimais metimais, po kurių du iš eilės sėkmingus reidus surengęs „Vieningas Kaunas“ įgijo dviejų taškų persvarą. Nepaisant to, V.Šalčius dar sugebėjo pelnyti taškus, kurių dėka rezultatas tapo lygus ir visas veiksmas nusikėlė į pratęsimą. 59:59.

Pratęsime, kaip ir visose rungtynės, veiksmo netrūko. Jau nuo pat pradžių pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą, tačiau kiek geriau puolime atrodę aikštės šeimininkai sugebėjo įgyti trijų taškų pranašumą. Ir toliau „Hidraulines sistemas“ į priekį traukęs jų senbuvis T.Vasiliauskas smeigė tritaškį metimą, po kurio rezultatas ir vėl tapo lygus. Likus žaisti mažiau nei dešimt sekundžių iniciatyvos ėmėsi M.Sadauskas, kuris, lemiamos atakos metu, pataikė patį svarbiausią metimą, taip išplėšdamas „Vieningam Kaunui“ pergalę rezultatu 69:67.

Po pergalės nugalėtojų treneris Vilius Vaitkevičius kalbėjo: „Šią pergalę pasiekti padėjo susikoncentravimas, nes pradžioje padarėme daug klaidų, daug žioplų atakų, bet antroje rungtynių pusėje susikaupėme, atlaikėme varžovų spaudimą. Tikrai, priešininkai labai gera komanda, todėl tikėjomės tokios kovos ir džiaugiuos, jog viskas baigėsi mūsų naudai“.

„Vieningas Kaunas“: Mantas Sadauskas – 26 tšk. (5 rezult. perd.), Karolis Kubilius – 13 tšk. (10 atk. kam.), Rokas Šapalas – 9 tšk.

„Hidraulinės sistemos“: Tadas Vasiliauskas – 29 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Martynas Kudakas – 21 tšk. (8 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Marius Markevičius – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

„Sanitex“ po trilerio nusileido „Vieningam Kaunui“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 00:09 val.)Po ilgosios pertraukos savo žaidimą atradęs „Vieningas Kaunas“ pratęsė pergalių seriją (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Restauratorius & Hausa“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Callcredit“ privertė pirmą kartą suklupti „Vieningo Kauno“ krepšininkus (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 19:26 val.)Galingai rungtyniavęs „Vieningas Kaunas“ skėlė skaudų antausį „Legamai“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 20:04 val.)Po ilgosios pertraukos puolimą pagerinęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:32 val.)Intrigą atkūrusi „Kautra & Mesoderma ‒ DB“ vistiek krito prieš „Vieningą Kauną“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Hidraulinės sistemos“ tik po pratęsimo palaužė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:41 val.)Krauju pažymėtose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Kauno tiltus“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 21:45 val.)