NO MAGIC EUROPE vs LIETUVOS DUJOS (50:115)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 73, Kaunas LT-49246

"Lietuvos dujos" nepasigailėjo " No magic Europe"

2011 gruodžio 06 d., Antradienis, 01:11 val., peržiūros: 3691

Pirmadienį, gruodžio 5 dieną, Pilėnų vidurinės mokyklos salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko dvi A pogrupio komandos, „No magic Europe“ (šeimininkai) ir „Lietuvos dujos“ (svečiai) ekipos. Nuo pat pirmųjų minučių iniciatyvą į savas rankas perėmė "Lietuvos dujos" , kurios laimėjo triuškinančiu rezultatu - 50:115 (4:34; 24:22; 11:33; 11:26). "Lietuvos dujoms" tai buvo aštuntoji pergalė iš devynių galim, kurie laikinai užsitikrono pirmąją vietą pogrupyje.

Jau pirmajame kėlinukyje svečiai laimėjo įspūdingą atkarpą 17:0. Šeiminkai sugebėjo pelnyti pirmuosius taškus tik šeštąją sužaistą minutę, dėka G.Kvietkausko. Antroje kėlinuko pusėje "Lietuvos dujos" didino persvarą, o šeimininkams "No magic Europe" svečių geležinė gynyba buvo neįkandomas dalykas, kurie sugebėjo įmesti tik 4 taškus per kėlinį. " Lietuvos dujos" susikrovė 30 taškų skirtumą rezultatu 4:34 .

Anrajame ketvirtyje šeimininkai su svečiais žaidė kaip lygiavertės komandos. Visą kėlinuką vyravogreitas žaidimas ir agresyvi gynyba. "Lietuvos dujos" leido sumažinti skirtumą tik iki 28 taškų ir po dviejų kėlinukų rezultatas buvo – 28:56.

Po ilgosios pertraukos "Lietuvos dujos" pagerino puolimą , laimėdami atkarpą 19:3 . "No magic Europe" ir vėl nerado stebuklingo priešnuodžio prieš svečių komandos gynybą. Svečių gretose nesulaikomas buvo M.Maumavičius, kuris per trečią kėlinuką surinko 16 taškų. Kėlinukui baigiantis svečiai jau turėjo 50 taškų skirtumą rezultatu- 39:89.

Paskutiniame ketvirtyje svečiai ir toliau didino pranašumą spausdami "No magic Europe " po visą aikštelę. "Lietuvos dujoms" 100-ąjį tašką įmetė V.Mažonas ir skirtumas išaugo iki 54 taškų (46:100). Šeiminkai ir toliau gausiai lepino savo varžovus klaidomis bei netaikliais metimais. Rezultatas po varžybų – 50:115.

Pakalbintas "No magic Europe" treneris V.Vaitkevičius kalbėjo: " Nuo pat pirmųjų minučių matėsi, kad varžovai yra stipresni. Matėsi dominavimas aikštelėje. Antrame kėlinukyje išleido asus ir todėl laimėjom dviem taškais kėlinį. Reikia šlifuoti žaidimą."

Po laimėtų varžybų žaidžiantysis treneris V.Mažonas trumpai ir aiškiai pakomentavo : "Rezultatas viską pasako."

"No magic Europe": V.Jurkevičius ( 15 tšk. 8 atk.kam.), M.Montvydas (11tšk. 10 atk.kam.), S.Pavalkis (6 tšk.)

"Lietuvos dujos": T.Gužys ( 23 tšk. 8 rez.perd.) , M.Maumevičius ( 18tšk.) N.Urbanavičius ( 16 tšk. 6 per. kam.)

"Krasta Auto Kaunas" nepasigailėjo "No Magic Europe" (2012 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)"Lietuvos kariuomenė" nesunkiai nugalėjo "No Magic Europe" komandą (2012 kovo 01 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)"Omega" nepaliko vilčių "No Magic Europe" (2011 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)"Lietuvos kariuomenė" neturėjo daug vargo su "No magic Europe" komanda (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:49 val.)"Krasta auto "Kaunas" lengvai įveikė "No Magic Europe" (2012 vasario 20 d., pirmadienis, 22:52 val.)"Lietuvos dujos" lengvai įveikė "Celsį" (2012 vasario 08 d., trečiadienis, 22:12 val.)"Lietuvos Kariuomenės" penketukas antroje rungtynių pusėje susidorojo su "No Magic Europe" (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 22:42 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" užtikrintai įveikė "No Magic Europe" (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 22:46 val.)"Lietuvos Dujos" - stipriausia "Įmonių" lygos komanda (2012 gegužės 08 d., antradienis, 01:37 val.)"ESS ĮSP & VP Santermita" pakrikštijo "No Magic Europe" (2011 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)