HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA vs BOKŠTUVA (70:77)B lyga, "Baltik Sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 sausio 08 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Antroje rungtynių pusėje pabudus "Bokštuva" įveikė varžovus

2013 sausio 09 d., Trečiadienis, 00:48 val., peržiūros: 2695

Antradienį (sausio 8d.) "Kauno Energijos" sporto salėje įvyko "B" lygos rungtynės, kuriose susitiko "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" (šeimininkai) ir "Bokštuva" (svečiai). Pirma rungtynių pusė priklausė šeimininkams, kurie ją laimėjo penkiais taškais, bet tai buvo trapi persvara, kadangi žaidimas vyko taškas į tašką. Visgi po finalinio švilpuko tai ir pasiteisino, "Bokštuva" antroje rungtynių pusėje panaikino deficitą ir laimėjo rungtynes, galutinis rezultatas (70:77).

Pirmasis kėlinys prasidėjo dvejais Mariaus Šumlinsko taškais, svečiai į tai atsakė viena taiklia bauda iš dviejų. Šiose rungtynėse greičiau įsibėgėjo ir savo tempą pagavo šeimininkai, daugiausiai to paties Mariaus Šumlinsko pastangomis. Tuo tarpu pas svečius gerai atrodė Marius Dimša, kuris per šį kėlinį surinko 7 taškus. Dominavo greitas krepšinis, komandoms neviskas sekėsi gerai, bet reikiamomis akimirkomis, kada žaidimas tapdavo kiek padrikas komandų strategai nuramindavo žaidėjus ir prasidėdavo daugiau pozicinis žaidimas, kuris pirmame kėlinyje kiek geriau sekėsi šeimininkams, rezultatas po kėlinio (19:17).

Antrasis kėlinys buvo jau kiek rezultatyvesnis, komandos puolė tiksliau, gynyba buvo palikta kiek labiau į antrą planą. "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" vyrai nekėtino mažinti apsukų ir toliau žaidė gražų žaidimą, nors skirtumas nedidėjo taip staigiai, kiek galbūt jiems norėtųsi, tačiau pavyko padidinti turėtą dviejų taškų persvarą iki penkių, o tai jau leido išeiti ilsėtis į ilgąją pertrauką besijuntant kiek saugesniems, nors kaip vėliau pasirodė, šių taškelių neužteko. Rezultatas po po dviejų kėlinių (42:37).

Po ilgosios pertraukos "Bokštuva" pabudo ir pradėjo rodyti kokybišką žaidimą, tiek puolime, tiek gynyboje. Jie varžovams leido įmesti 17 taškų ir tai atrodo dar gan normalus kiekis taškų kėliniui, visgi patys įmetė 28. Šis kėlinys ir buvo lūžis rungtynėse, kurio šeimininkai jau negalėjo įveikti, nors jie ir kovojo, svečiai nejausdami spaudimo žaidė sau įprastą, gerą žaidimą. Visgi rungtynių nugalėtojas sprendėsi gale rungtynių, nes progų dar šeimininkai turėjo, rezultatas po trijų kėlinių (59:65).

Paskutinis kėlinys buvo itin nerezultatyvus, bet tuo šeimininkai nepasinaudojo, jų gynybą buvo gera, bet puolimas strigo. Daugiausiai ką pavyko padaryti, sumažinti deficitą iki (62:65), toliau vyko nerezultatyvi kova, vienas nesėkmingas atakas keitė kitos, tačiau tai labiau palanku buvo "Bokštuvai", kadangi jie turėjo įgyję pranašumą, galutinis rungtynių rezultatas (70:77) svečių naudai.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų komandos treneris kalbėjo :

"Buvo sunkios rungtynės, dar po švenčių gal nespėjom įsivažiuot. Šiandien viską lėmė smulkmenos, vienas kitas atkovotas kamuolys, pataikytas metimas ar perimtas kamuolys."

"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" : Tadas Vasiliauskas (19 naud. balų, 12atk.k) , Giedrius Katlorius (13 naud. balų, 5 rez. perdavimai) , Tomas Vainoris (12 naud. balų)

"Bokštuva" : Leonardas Ivanovas (25 naud. balai, 8atk.k, 5 rez. perdavimai) , Vygantas Metelica (19 naud. balų, 6 išprov. pražangos) , Marius Dimša (18 naud. balų, 5atk.k)

"Bokštuva" antroje rungtynių pusėje įveikė "BK Centre" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:19 val.)"BK Centre" garbingai pasipriešino "Bokštuvos" ekipai (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:21 val.)"Bokštuva" antroje rungtynių pusėje sutriuškino "Šilainius" (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:55 val.)"Eigulinių" penketukas priešinosi "Bokštuvai" tik kėlinį (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 21:44 val.)"ARV-Auto" tritaškių lietus jau pirmoje rungtynių pusėje išsprendė rungtynių dilemą (2012 gruodžio 03 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Bokštuva" rungtynių pabaigoje palaužė "Topo centrą" ir pateko į pusfinalį (2013 kovo 19 d., antradienis, 22:55 val.)Atkakliose rungtynėse pergalę šventė ''Kauno SRC'' (2013 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Etatinė "B" lygos finalo dalyvė "Bokštuva" ir vėl kovos dėl aukso (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)Mūšyje negausiomis pajėgomis triumfavo "Bokštuva" (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)Vangiai startavusi "Bokštuva" parklupdė "Topo Centrą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 21:43 val.)