VIRUSAS vs TOPHOUSE (61:73)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 02 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Tophouse" atsirevanšavo "Viruso" komandai

Marius Sinkevičius (Virusas) drąsiai žaidė prieš aukštaūgį Mindaugą Sandonavičių (Tophouse)
2007 sausio 02 d., Antradienis, 22:30 val., peržiūros: 3092

Penktą pergalę dešimtose KKL "Aukso" lygos rungtynėse šventė "Tophouse" ekipa, antradienį išvykoje 73:61 (20:17, 19:11, 16:12, 18:21) įveikusi "Viruso" komandą ir atsirevanšavusi už pralaimėjimą pirmajame rate. "Virusui" tai buvo ketvirtoji nesėkmė per 10 rungtynių.

Dvikovą tritaškiu pradėjo „Viruso“ puolėjas Mantas Petkevičius, tačiau netrukus į tai penkiais iš eilės taškais atsakė Andrius Matuzevičius ir „Tophouse“ išsiveržė į priekį 5:2. Nors šeimininkai vėl išsiveržė į priekį (7:5, 9:7), tačiau labiau atitrūkti jiems nepavykdavo. Prieš pasibaigiant kėliniui svečiai pataikė kelis metimus iš eilės ir po pirmojo ketvirčio „Tophouse“ pirmavo 20:17.

Antrajame kėlinyje gyvumo į žaidimą įnešė „Tophouse“ atstovas Nerijus Gurskas. Nors pirmasis jo tritaškis net nelietė lanko, tačiau tai krepšininko neišmušė iš vėžių ir jis pradėjo „siautėti“ po varžovų krepšiu. Po 8 iš eilės N.Gursko taškų svečiai išsiveržė į priekį 30:22, o po Andriaus Matuzevičiaus baudų komandas pirmąkart skyrė dviženklis skirtumas – 32:22. Panašus skirtumas tarp komandų buvo ir įpusėjus mačui (39:28).

Trečiasis kėlinukas tapo abiejų komandų aukštaūgių asmenine dvikova. Po septynių iš eilės „Viruso“ atstovo Andriaus Grabausko taškų šeimininkai priartėjo iki 4 taškų (35:39), tačiau tada vadžias į savo rankas perėmė „Tophouse“ vidurio puolėjas Mindaugas Sandanavičius.

Jis pelnė 10 taškų paeiliui, į tai varžovai atsakė vos dviem ir persvara vėl šoktelėjo iki 12 taškų – 49:37. Prieš pasibaigiant kėlinukui šeimininkai dar labiau atitrūko ir įgijo 15 taškų pranašumą (55:40).

Ketvirtame kėlinyje svečių persvara šoktelėjo iki 17 taškų (59:42), tačiau „Virusas“ nebuvo linkęs pasiduoti. Po dviejų iš eilės jų tolimų metimų persvara sumenko iki 8 taškų (55:63), tačiau „Tophouse“ į tai atsakė penkiais taškais be atsako ir rungtynių baigtis tapo aiški.

„Pasiekėme revanšą, – po mačo džiaugėsi nugalėtojų treneris Kastytis Skiečius. – Pirmąsias tarpusavio rungtynes buvome pralaimėję 10 taškų skirtumu (iš tikrųjų – 12, – red. past.), todėl šįkart norėjome laimėti bent dviem taškais daugiau. Komanda pradeda įsivažiuoti“.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo A.Matuzevičius ir M.Sandanavičius, pelnę po 24 taškus. Be to, pastarasis atkovojo 13 kamuolių. N.Gurskas pridėjo 18 taškų.

„Virusui“ A.Grabauskas surinko 22 taškus, M.Petkevičius pridėjo 17.

Lygioje kovoje "Virusas" atsirevanšavo "LVA" ekipai (2006 gruodžio 16 d., šeštadienis, 16:13 val.)"Neveronys" nesunkiai įveikė "Virusą" (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 19:14 val.)"Tophouse" namuose įveikė "Kauno technikos kolegiją" (2007 sausio 21 d., sekmadienis, 22:11 val.)"ARV-Auto" po atkaklios kovos įveikė "Virusą" (2006 gruodžio 11 d., pirmadienis, 23:22 val.)"Triobet.com - Etapas" įtikinamai įveikė "Virusą" (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 17:02 val.)"Virusui" nepavyko atsirevanšuoti čempionams (2007 sausio 22 d., pirmadienis, 22:43 val.)"Tophouse" nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 22:49 val.)Ketvirtoji "Tophouse" pergalė iš eilės (2007 sausio 10 d., trečiadienis, 22:04 val.)"Tophouse" įsiveržė į antrąją pogrupio vietą (2006 gruodžio 06 d., trečiadienis, 19:18 val.)Įtikinamas "Atleto - 2" revanšas (2007 sausio 24 d., trečiadienis, 23:20 val.)