STAŠAITIS & PARTNERS ADVOKATŲ KONTORA vs PRIENŲ GYVENIMAS (73:76)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 14 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

Prienų gyvenimas išsaugojo pergalę savo rankose

2011 gruodžio 15 d., Ketvirtadienis, 00:12 val., peržiūros: 3206

Gruodžio 14 dieną, VDU sporto centre susitiko Stašaitis & partners advokatų kontora (šeimininkai) ir Prienų gyvenimas (svečiai). Visas rungtynes pirmavę keliais taškeliais, intriguojančioje rungtynių pabaigoje pergalę vis dėlto išlaikė savo rankose Prienų gyvenimas 73:76 (18:17, 15:19, 24:22, 16:18).

Rungtynes gražiu žaidimu pradėjo advokatai ir sužaidus pora minučių 5:0. Du taškus svečiams pelnė Rokas Marcinkevičius. Dviem atsakė Žilvinas Stašaitis ir tada sekė Prienų ekipos spurtas 7:0 ir rezultatas jau 7:9. Du taškus su pražanga pelnė Daniel Iremiren ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai. Kitas tris minutes žaidimas sekė taškas į tašką ir rezultatas 15:17. Iki ketvirčio pabaigos dar tris taškus pridėjo Stašaitis ir partners ir po pirmojo kėlinio 18:17.

Antrąjį kėlinį dvitaškiu pradėjo Paulius Bartkevičius. Į tai tokios pat vertės metimu atsakė Liudvikas Babaliauskas. Tada Prieniškiai spurtavo 8:2 ir išsiveržė į priekį 22:27. Tuomet jau sekė advokatų spurtas 9:4 ir rezultatas lygus – 31:31. Po du taškus apsikeitė abi komandos ir paskutinę sekundę tritaškį pataikė Mindaugas Šliumpa ir po pirmosios rungtynių pusės 33:36.

Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo prienai ir išlaikė persvarą. Geresnė Advokatų dalis ir rezultatas po ilgokos pertraukos vėl lygus – 53:53. Prienai pabaigą sužaidė šiek tiek geriau ir po trijų ketvirčių rezultatas – 57:58.

Ketvirtąjį kėlinį tritaškiu pradėjo Paulius Bartkevičius, du šeimininkams pelnė Mykolas Kajenas, o keturis svečiams Tomas Kavaliauskas ir Prienai įgijo šešių taškų persvarą. Tritaškį pataikė Aurimas Miliūnas, dar vieną atkarpą 4:4 sužaidė abi komandos ir Gyvenimas išsaugojo taško persvarą. Čia pat Advokatų kontora sugebėjo išlyginti rezultatą. Dvitaškį pataikius prienams, o tik vieną baudą Advokatams, taško persvarą įgijo svečiai. Pabaigoje Stašaitis & partners nesugebėjo pavyti Prienų ir galutinis rungtynių rezultatas 73:76.

Po rungtynių Prienų komandos atstovas paklaustas kas labiausiai nulėmė pergalę teigė – Pirmiausia turbūt komandinis žaidimas. Gerai dalinomės kamuoliu, pavyko gerai jį įžaist. Pataikymas aišku baudų prastas buvo, bet aš manau galbūt šiek tiek varžovai mūsų neįvertino. Buvo labai sunku, bet paskui ketvirtam kėlinį biškį pakeitėm gynybą. Kitas dalykas buvo mūsų drausmė. Kiek ten mūsų buvo, buvo komandos branduolys, susižaidę, keitimų mažai, tai ir neišmušė iš ritmo.

Rezultatyviausiai pralaimėjusių gretose pasirodė – Aurimas Miliūnas (21), Žygimantas Šeškauskis (18, 7 rez. perd.), Daniel Iremiren (17, 12 atk. kam., 5 išpr. pr.), Žilvinas Stašaitis (11) taškų.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Tomas Kavaliauskas (21), Paulius Bartkevičius (20, 6 rez. perd.), Rokas Marcinkevičius (15, 5 išpr. pr.), Mindaugas Birbalas (10, 5 rez. perd.) taškų.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2011 gruodžio 14 d., 20:52 val.

Saunuoliai Prienai, stebina (šešiese), 76 - 73 pergale Prienams....

Tik po paskutiniųjų sekundžių "Prienų Gyvenimas" išsaugojo pergalę (2011 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)"Prienų gyvenimas" nesunkiai nugalėjo "Asu & Pilėnai" ekipą (2012 sausio 17 d., antradienis, 00:18 val.)Prienų "Gyvenimas" palaužė "Stašaitį & Partners Advokatų Kontorą" (2012 vasario 23 d., ketvirtadienis, 00:12 val.)"Solum grindys" iškovojo lengvą pergalę (2012 kovo 05 d., pirmadienis, 23:01 val.)"Prienų gyvenimo" ekipa iššvaistė turėtą dviženklią persvarą ir turėjo pripažinti svečių ekipos pranašumą (2012 kovo 22 d., ketvirtadienis, 23:44 val.)Eiguliniai"iškovojo pergalę išvykoje ir kelialapį į pusfinalį (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:51 val.)"Forto Amicus & Gamteka" be didesnių problemų išsivežė pergalę iš Prienų (2011 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Antroje rungtynių pusėje "Prienų Gyvenimas" sutriuškino "Darbą" (2012 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)"Prienų gyvenimas" tik ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš "Eigulinių" ekipą (2012 kovo 08 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)Fantastiškas Arno Snapaičio žaidimas vedė "Prienų Gyvenimą" į pergalę (2011 gruodžio 10 d., šeštadienis, 19:59 val.)