Vilniaus kolegija vs KG Group – Paskoliukas (122:82)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vilniaus kolegija, Verslo vadybos fakultetas, Didlaukio g. 49, Vilnius, LT-08303

„KG Group – Paskoliukas.lt“ sostinėje neišvargo pergalės bei turėjo pripažinti „Vilniaus kolegijos“ pranašumą

2015 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 22:40 val., peržiūros: 1122

„NESE Casino – Vilniaus krepšinio lygos“ Elito divizione „Vilniaus kolegija“ sostinėje priėmė „KG Group – Paskoliukas.lt“ ekipą. Šeimininkai rezultatu 122:82 be didesnio vargo įveikė svečius iš Kauno.

„Vilniaus kolegija“ mačą pradėjo kiek sėkmingiau, o tolimas D. Stonkaus metimas išvedė aikštelės šeimininkus į priekį 9:4. Jau netrukus šis žaidėjas pelnė dar penkis taškus iš eilės bei padidino ekipos atotrūkį iki dviženklio (14:4). „KG Group – Paskoliukas.lt“ į priekį tempė į susitikimą vėlavęs T.Barštys, tačiau vieno žaidėjo indėlio komandiniame sporte pasirodė maža. Vilniečiai su laiku savo persvarą vis didino, tačiau likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos tolimą metimą svečių ekipai smeigė T.Lukauskas, o D. Palčiausko dvitaškis „KG Group – Paskoliukas.lt“ deficitą sumažino iki 6-ių taškų. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 27:16.

Antrąjį kėlinį komandos pradėjo rungtyniaudamos chaotiškai, o P. Gasiūno tolimas metimas sumažino „KG Group – Paskoliukas.lt“ deficitą iki šešių taškų. „Vilniaus kolegija“ rėmėsi tolimais metimais, kurie tempė ekipą bei neleido priešininkams priartėti. Tiesa, kauniečiai įpusėjus kėliniui nutarė šiek tiek atgauti jėgas bei aptarti tolimesnę taktiką minutinės pertraukėlės metu. O ji pageidaujamą rezultatą davė – T.Barštys smeigė dar vieną tritaškį bei sumažino kauniečių atsilikimą iki minimalaus. Šeimininkų treneris S. Radziulis savo auklėtiniams vis uždavinėjo retorinį klausimą „kas yra?“, tačiau žaidimo kokybės tai negerino. Į didžiąją pertrauką šeimininkai, iššvaistę turėtą dviženklę persvarą, išėjo turėdami vos trijų taškų pranašumą 50:47.

T. Lukausko du taškai trečiojo ketvirčio pradžioje ištirpdė šeimininkų pranašumą iki minimalaus, tačiau tritaškiu kitoje atakoje atsakė L.Kirlys. „Vilniaus kolegija“ netruko atgauti turėtą persvarą, o šis vaizdas ne itin patiko svečių atsarginiam suoleliui, sudarytam iš vieno žaidėjo, tad ką gi daryti toliau nuspręsta aptarti minutinės pertraukėlės metu. Įpusėjus kėliniui po D. Kibildžio tritaškio – 64:56. Rungtynių eiga ir toliau nekito ir šeimininkai išlaikė pakankamai saugią persvarą. Po trisdešimties žaidimo minučių – 79:67.

„Vilniaus kolegija“ ir toliau tiksliai svaidė tolimus metimus, o į lemiamą šturmą kilti turėję kauniečiai nieko panašaus nedemonstravo. „KG Group – Paskoliukas.lt“ ekipos jėgos seko, o tuo tarpu šeimininkai tolo bei padidino savo persvarą iki rekordinių 20-ies taškų. „Vilniaus kolegija“ rezultatu 122:88 įveikė antroje mačo pusėje kapituliavusią „KG Group – Paskoliukas.lt“ ekipą.

Stanislovas Radziulis, „Vilniaus kolegijos“ treneris:

Šioms rungtynėms buvome nusiteikę rimtai. Žaisdami Kaune pralaimėjome gana dideliu taškų skirtumu, tad norėjome šiek tiek revanšuotis arba bent jau atsilošti. Žinoma, verta paminėti, jog priešininkų ekipoje nebuvo vieno iš lyderių. Pergalė nėra lengva, tik rungtynių pabaiga buvo lengva, tuo tarpu pradžia – nepasakyčiau. Šį kartą, manau, greitas žaidimas priešininkams nebuvo parankus.

Kalbant apie priešininkų komandą, „KG Group – Paskoliukas.lt“, manau, finale tikrai turėtų žaisti.

Andrius Praninskas, „KG Group – Paskoliukas.lt“ žaidžiantysis treneris

Atvažiavome mažos sudėties, todėl pralaimėjome. To ir tikėjomės, tačiau galvojome, kad pakovosime. Vis tik neužteko jėgų ir priešininkams atidavėme lengvą pergalę. Kodėl atvažiavome taip negausiai? Daug kas dirba, daug kas šiuo metu savaitei išvažiavęs į užsienį. Tiesiog nesusirinkome. Manau, atkrintamosiose būsime visi ir viskas bus gerai. Nusiminę nesame, kadangi laukia smagi kelionė į Kauną. Važiuojame autobusiuku, tad jau tapo įprasta, jog nusiperkame alaus ir pabendraujame vyriškoje kompanijoje – viskas tvarkingai (juokiasi, – aut. past.).

Kalbant apie priešininkus, „Vilniaus kolegija“ – gera, perspektyvi, jauna komanda. Manau, gali kovoti dėl aukštesnių rezultatų.

Parengė: Vilniaus krepšinio lyga
Jurgita Grigalaitytė

„KG Group – Paskoliukas“ sostinėje iškovojo pergalę prieš „Tegrą“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:10 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ nesunkiai susitvarkė su „Vilniaus kolegija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:29 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusi „United & Radijas Tau“ ekipa turėjo pripažinti „Vilniaus Kolegijos“ pranašumą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:12 val.)„KG Group – Paskoliukas“ pusfinalį pradėjo pergale (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 00:45 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ ir toliau žengia be kluptelėjimų „Elito“ lygoje (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:32 val.)„Tegra“ namuose rezultatu 89:84 po permainingos kovos palaužė „Vilniaus kolegiją“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Rungtynių pabaigoje į šturmą kilusi „Vilniaus Kolegija“ susigrąžino namų aikštelės pranašumą (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 23:00 val.)„KG Group – Paskoliukas“ ‒ Elito lygos čempionai (2015 gegužės 12 d., antradienis, 23:56 val.)„Pazintysxxx.com“ įveikė Vilniaus kolegiją (2015 sausio 30 d., penktadienis, 09:59 val.)Trisdešimties taškų pranašumą iššvaistęs „KG Group ‒ Paskoliukas“ vos peržengė pusfinalio barjerą (2015 balandžio 14 d., antradienis, 23:25 val.)