BERO & TERMOIZOLA vs GB UNITED (62:86)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 20 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 73, Kaunas LT-49246

"GB United" nukovė "Bero & Termoizola"

2010 gruodžio 20 d., Pirmadienis, 21:36 val., peržiūros: 4347

Šiandien (12.20), Pilenų vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Įmonių – Top Sport" lygos rungtynės, kuriose susitiko "Bero & Termoizola" (šeimininkai) ir "GB United" (svečiai). Nors pirmajame ketvirtyje vyko atkakli, lygi kova, tačiau antrajame kėlinyje tragiškai sužaidę šeimininkai ir pralaimėję tą kėlinį (12:27), varžovų nebepavijo ir pralaimėjo rungtynes – 62:86 (18:18, 12:27, 15:19, 17:22).

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apyligiai ir nei viena ekipa neįgijo apčiuopiamos persvaros. Visgi, šeimininkai po dviejų tritaškių buvo trumpam pabėgę (16:12) , tačiau "GB United" krepšininkai ilgai netrukę išlygino rezultatą – 18:18.

Antrajame ketvirtyje žymiai geriau atrodė svečiai, kurie žaidė užtikrinčiau ir per keletą minučių įgijo 7 taškų persvarą (22:29). Pasirodo to, "GB United" krepšininkams neužteko ir skirtumas didėjo toliau bei po dar kelių minučių išaugo iki 12 taškų (26:38). "Bero & Termoizola" ekipa neatsigavo ir po minutės pertraukėlės bei per likusias tris minutes dar labiau atsiliko nuo priešininkų – 30:45.

Trečiajame ketvirtyje svečiai truputi atsigavo ir sėkmingos atkarpos dėka sumažino skirtumą iki 7 taškų (44:48). Visgi "GB United" ekipa pajutusi artėjantį pavojų suskubo taisyti situacija. Sužaista sėkminga atkarpa (1:16) leido padidinti skirtumą iki 19 taškų – 45:54.

Nors trečiajame kėlinyje matėme, kaip nesunkiai šeimininkai gali pavyti priešininką, tačiau ketvirtojo kėlinio metu "GB United" tvirtai kontroliavo žaidimą ir per penkias ketvirčio minutes padidino skirtumą iki 27 taškų (51:78). Per likusį rungtynių laiką šeimininkai dar sugebėjo aptirdyti rezultatą ir pralaimėjo rezultatu – 62:86.

"Bero & Termoizola": A.Linkus 16, M.Bartaševičius 13, R.MIeldažys 10 (13 atk.kam), R.Sabonaitis 10 taškų.

"GB United": A.Armanavičius 25 (15 atk.kam), R.Mickevičius 23 (10 atk.kam), A.Vibriantis 22 (5 rez.perd), E.Vaičiulis 14 (11 atk.kam).

Laimėjusieji teigė, jog pagrindinis faktorius lėmęs pergalę buvo, tai, jog varžovas atitinkamo lygio. "Priešininkai silpniau pataikė, tai mums leido turėti pranašumą".

Pralaimėjusieji teigė, jog pergalei pasiekti trūko pagrindinių žaidėjų. "Šiandien tikėjomės stipriau sulošti, bet nepavyko. Galbūt perdegėme. Varžovas antrame ketvirtyje pabėgo ir nebesugebėjome pasivyti. Iš dalies kalta prasta ginyba".

"Sweco Hidroprojektas" įveikė "Bero & Termoizola" (2011 kovo 02 d., trečiadienis, 22:29 val.)"ESS VP & Santermita ĮSP" nesunkiai įveikė "Bero & Termoizola" komandą (2010 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:36 val.)"GB United" pranoko "Omegą" (2010 gruodžio 01 d., trečiadienis, 23:20 val.)"AKS Projektai & Argensta" nusileido "Bero & Termoizola" ekipai" (2011 vasario 04 d., penktadienis, 23:00 val.)"Kamesta - KK/PDDF" nesunkiai susidorojo su "Bero & Termoizola" (2010 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:46 val.)"AKS Projektai & Argensta" penkiese įtikinamai nugalėjo "Bero & Termoizola" (2011 kovo 09 d., trečiadienis, 23:57 val.)"GB United" ir antrą kartą įveikė "Best 4 You NN & KMU IT " komandą (2011 kovo 16 d., trečiadienis, 20:41 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" pasismagino su "Bero & Termoizola" ekipa (2010 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)"GB United" pasiekė nesunkią pergalę (2011 vasario 27 d., sekmadienis, 22:28 val.)Dramatiškose rungtynėse pergalę išplėšė "Bero & Termozoila" (2011 vasario 23 d., trečiadienis, 22:26 val.)