VĖJAS vs SIMPLE (49:54)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 24 d., Antradienis, 19:45 val. @ Prienų "Ąžuolo" pagrindinės mokyklos sporto salė Kęstučio g. 45, Prienai LT-59129

"Simple" įveikė "Vėją" išvykoje

2012 sausio 24 d., Antradienis, 22:46 val., peržiūros: 2917

Antradienį (01.24), Prienų „Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi O "Iššūkio" taurės pogrupio komandos, „Vėjas“ (šeimininkai) ir „Simple“ (svečiai) ekipos. Po sunkios ir atkaklios kovos pergalę svečių komandai garantavo gerai sužaistos kelios paskutinės rungtynių minutės. Rungtynių rezultatas – 49:54 (12:12, 6:8, 17:15, 14:19).

Pirmo kėlinio pradžioje solo pasirodymą surengė A.Liuiza, kuris pelnė 6 taškus iš eilės. Vėliau šeimininkai stabtelėjo ir svečiams pavyko sumažinti skirtumą. Abi komandos žaidė labiau gynybinio stiliaus krepšinį, joms sunkiai sekėsi pataikyti, o dauguma metimų buvo iš sudėtingų padėčių. Kėlinį tolimu metimu pabaigęs, svečių komandos žaidėjęs, G.Lapinskas išlygino rezultatą. Rezultatas po kėlinio – 12:12.

Antrajame kėlinuke komandoms dar sunkiau sekėsi rinkti taškus, jos žaidė labai nerezultatyviai. Iš 8 svečių komandos taškų, kuriuos jie sugebėjo sukrapštyti šiame kėlinuke, 6 pelnė D.Rožkov. Šeimininkai, kaip ir jiems yra įprasta, bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau pirmoje rungtynių pusėje iš 15 tritaškių jie nepataikė nei vieno. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 18:20.

Trečiajame kėlinuke pagaliau iššovė šeimininkų komandos snaiperis A. Marchovskis, kuris šiame kėlinuke pataikė 2 tritaškius metimus. Pirmasis jo tritaškis persvėrė rezultatą jų naudai, o antrasis jį padidino. Šeimininkai buvo įgiję 5 taškų pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje V.Žala smeigė tritaškį, o V.Bezrukov pridėjo dvitaškį metimą ir tai svečiams padėjo išlyginti rezultatą . Rezultatas po ketvirčio – 35:35.

Ketvirtajame kėlinuke ir toliau vyko lygi kova. Kėliniui įpusėjus svečiai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Šeimininkai vėl bandė gelbėtis tolimai metimais, tačiau jie ir vėl skriejo pro šalį. Likus 20 sekundžių ir svečiams pirmaujant penkiais taškais šeimininkai perėmė kamuolį ir turėjo dar vieną progą pakovoti, tačiau tritaškis ir vėl buvo netaiklus. Taigi rezultatas po rungtynių – 49:54.

Po rungtynių „Vėjas“ komandos treneris, Aurimas Liuiza sakė: "Sunku kažką pasakyti, buvo kovingos rungtynės. Pralaimėjo, neturėjom savo vidurio puolėjų, buvo keletas tokių keistų teisėjų švilpukų. Sveikinam varžovus su pergalė, šiandien buvom silpnesni, dėl to ir pralaimėjom. Nieko nekaltinam, ateityje bandysim atsirevanšuoti.“

„Simple“ komandos treneris, Gediminas Lapinskas sakė: „ Buvo sunki pradžia, kol įsivažiavom ir pradėjom pataikyti į tą atlenktą lanką. Viskas gerai, svarbiausia, kad laimėjom. Krepšiai visiems vienodi ir jie turėjo mesti į tą krepšį. Esame labai patenkinti pergale, nes ji yra svarbi, dabar esame grupėje pirmi. Iš tikrųjų viską lėmė didelė kelionė į Prienus“.

Rezultatyviausi žaidėjai: "Vėjas" – Artiomas Marchockis 21 tšk., Aurimas Liuiza 12 tšk., Edgaras Viržaitis 8 tšk.

"Simple" – Remigijus Malakas 17 tšk., Vladislav Bezrukov 8 tšk., Artiomas Filiajevas 8 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2012 sausio 26 d., 00:31 val.

Man irgi !

Anonimas2012 sausio 25 d., 22:18 val.

Man tai nepatinka !

"Simple" įveikė "Triobet" ir priartėjo prie pusfinalio (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:23 val.)"Simple" šventė sunkią pergalę (2012 kovo 10 d., šeštadienis, 21:10 val.)"Bipa" be didesnio vargo įveikė "Vėjo" komandą (2012 vasario 07 d., antradienis, 22:53 val.)"Simple" pamokė BC "Studentus" (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 22:39 val.)"Simple" šešetukas pasiekė saldžią pergalę (2011 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)"Vėjas" įveikė ir "Robotukų Armiją" (2011 lapkričio 22 d., antradienis, 22:49 val.)„Sporto Manija & Ekodora & FSM“ įveikė ir "Vėją" (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 22:44 val.)"BC Sporto Fėja" netikėtai suklupo prieš "Vėją" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 22:30 val.)"Simple" iškovojo pirmąją pergalę (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 22:08 val.)Varžybų pabaigoje "Simple" palaužė "Bipą" (2012 sausio 10 d., antradienis, 23:35 val.)