Hidraulinės sistemos vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (65:77)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 20 d., Penktadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

emobilus.lt & SK „Mattas“ laimėjo prieš „Hidraulines sistemas“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą

2015 kovo 20 d., Penktadienis, 23:04 val., peržiūros: 1039

Kovo 20 dieną A. Sabonio krepšinio centro sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių Didžiosios taurės ketvirtfinalio antros rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Hidraulinės sistemos“ priemė svečius emobilus.lt & SK „Mattą“. Pirmas rungtynes rezultatu 71:92 buvo laimėję „Hidraulinės sistemos“.

Rungtynes geriau pradėjo emobilus.lt & SK „Mattas“. Sužaidus dvi minutes svečiai pirmavo rezultatu 0:7. Trečią minutę pirmus taškus pelnė „Hidraulinės sistemos“ (3:7). Netrukus emobilus.lt & SK „Mattas“ padidino pranašumą iki šešių taškų (3:9). Įpusėjus trečiai minutei spurtą pradėjo „Hidraulinės sistemos“, kurios pelnė aštuonis taškus be atsako (11:9). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (15:16). Per likusį laiką emobilus.lt & SK „Mattas“ vieno taško persvarą išsaugojo (17:18).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais, o emobilus.lt & SK „Mattas“ paprašė minutės pertraukėlės (19:20). Sužaidus keturias minutes svečiai turėjo trijų taškų persvarą (22:25). Penktą minutę spurtą pradėo „Hidraulinės sistemos“. Šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako (30:25). Komandos buvo sužaidusios šešias minutes. Septintą minutę emobilus.lt & SK „Mattas“ pradėjo spurtą, kurio metu svečiai pelnė 10 taškų be atsako (30:35). Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos „Hidraulinės sistemos“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos taškus pelnė šeimininkai (32:35). Ketvirčio pabaigoje geriau žaidė emobilus.lt & SK „Mattas“, kuriem pavyko padidiniti persvarą iki aštuonių taškų (33:41).

Trečio kėlinio pradžioje du tritaškius pataikė emobilus.lt & SK „Mattas“ (33:47). Antrą minutę „Hidraulinės sistemos“ sumažino varžovų persvarą iki devynių taškų (38:47). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 10 taškų (46:56). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandų puolimas strigo. Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 12 taškų (48:62). Paskutines dvi minutes geriau sužaidė „Hidraulinės sistemos“. Šeimininkų keturi pelnyti be atsako taškai sumažino emobilus.lt & SK „Matto“ persvarą iki 10 taškų (65:77).

Per pirmą ketvirto kėlinio minutę „Hidraulinės sistemos“ pelnė penkis taškus (57:62), o emobilus.lt & SK „Mattas“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos spurtą pradėjo svečiai, kurie pelnė 10 taškų be atsako (57:72). „Hidraulinės sistemos“ varžovų spurtą nutraukė tik septintą minutę, kai tritaškį pataikė L.Čekavičius (60:72). Aštuntą minutę emobilus.lt & SK „Matto“ pranašumas buvo padidėjęs iki 17 taškų (60:77), bet rungtynių pabaigoje penki be atsako pelnyti „Hidraulinių sistemų“ taškai sumažino svečių pranašumą iki 12 taškų (65:77).

emobilus.lt & SK „Mattas“ išlygino serijos rezultatą (1:1).

emobilus.lt & SK „Mattas“ komandos treneris Aurimas Dervinskas: „Rungtynes šiandien mes labiau norėjome laimėti, buvome geriau nusiteikęi ir nusiteikimas lėmė pergalę. Kad abi šios komandos yra geros žino visi, bet į praeitas rungtynes buvome atėję visai nenusiteikę. Šiandien buvome pasiruošė daug geriau.“ Paklaustas, kas pasikeitė antro kėlinio pabaigoje ir antroje rungtynių pusėje, kai komanda perėmė iniciatyvą, treneris atsakė: „Realiai nieko. Visas rungtynes mes intensyviai gynėmės, rotavome žaidėjus, ko pasekoje varžovai gal labiau pavargo ir mums lengviau pasidarė pulti.“ Paklaustas, apie kitas rungtynes, treneris atsakė: „Bus lygiai tokios pat rungtynes, su krauju, kaip aš sakau. Gražios, intensyvios, tokios vyriškos, sunkios, labai sunkios bus rungtynės.“

„Hidraulinių sistemų“ žaidėjas Tadas Vasiliauskas paklaustas ko trūko šiandien komandai, atsakė: „Taiklių metimų. Nepataikėme iš gerų padėčių, iš po krepšio. Per mažai lengvų taškų pelnėme. Pabėgę nuo varžovų nepataikydavome, laisvi nepataikydavome, klydome labai vaikiškai. Varžovai pasinaudojo mūsų nepataikymu. Prieš spaudimą kartais pasimesdavome. Žodžiu varžovai pasinaudodavo mūsų kvailomis klaidomis, pelnė lengvų taškų, tritaškius neblogai metė. Tiesiog vėliau jų nebepasivijome, gal jėgų pritrūko.“ Paklaustas, ar tik jėgų trūkumas neleido gerai sužaisti antroje rungtynių pusėje, žaidėjas atsakė: „Mes bandėme kabintis ketvirtame kėlinyje, buvome sumažinę varžovų persvarą iki penkių taškų, bet vėl pradėjome klysti. Tiesiog šiandien žaidimas nesigavo. Varžovų įgytas 10 taškų pranašumas taip ir išliko rungtynių pabaigoje.“ Paklaustas, ką galvoja apie trečias rungtynes, žaidėjas atsakė: „Varžovas pažįstamas, žinom kas ką daro, bus kieta kova, o laimės stipresni.“

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 18 tšk. (10 atk. kam.), Tadas Vasiliauskas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Saulius Klimkevičius – 10 tšk.

emobilus.lt & SK „Mattas“: Vytautas Paulauskas – 23 tšk. (5 perimt. kam.), Kęstutis Dimitrijevas – 17 tšk. (8 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Aurimas Gavelis – 11 tšk.

Emobilus.lt & SK „Mattas“ savo varžovus sutriuškino beveik dvigubai (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:10 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ sutriuškino „Elektromontuotojas“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 22:35 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ nesunkiai nugalėjo „Nepyk“ ekipą (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:13 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ pergalę apkartino V.Vainausko patirta trauma (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 03:05 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su Elektrėnų „Senoji versmė“ ekipa. (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:01 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su „Žaliai ‒ Balti“ ekipa (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Kaunas“ nesugebėjo pasipriešinti „Hidraulinių sistemų“ ekipai. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:27 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:51 val.)Tragiškai iš toli antrojoje rungtynių pusėje atakavę „Darbiečiai“ pralaimėjo „Hidraulinėms sistemoms“, kurie pergalių seriją pratęsė iki 12 (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 17:16 val.)Kovingumą pademonstravę „Neveronys“ antrą kartą turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)