EKODORA & FSM vs KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA (77:64)Kauno Mero taurė 2010m. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 rugsėjo 26 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr.20, Kaunas

"Ekodora & FSM" nesulaukė didesnio pasipriešinimo

2010 rugsėjo 26 d., Sekmadienis, 19:31 val., peržiūros: 8739

Rugsėjo 26 dieną Kauno kolegijos sporto salėje susitiko "Ekodora & FSM" (šeimininkai) ir "Kauno Technikos Kolegija" (svečiai). Pirmasis kėlinukas, nuo pat pirmųjų minučių, geriau klostėsi aikštelės šeimininkams, kurie pradėjo didinti savo pranšumą. Antrajame kėlinyje scenarijus nekito, šeimininkai ir toliau didino pranašumą. Antroje rungtynių dalyje atsigavo "Kauno Technikos Kolegijos" krepšininkai ir pradėjo po truputi mažinti skirtumą, tačiau tai vyko labai lėtai ir to nepakako, o po 40 minučių pergalę šventė "Ekodora & FSM" (77:64).

Nors pirmuoju tritaškiu metimu rungtynes pradėjo svečiai, tačiau nieko nelaukdami i tai atsakė "Ekodora & FSM" komanda išlyginusi persvarą, po kurio laiko ekipa pradėjo po truputi bėgti nuo varžovų, o einant kėliniui į pabaigą šeimininkai ir toliau didino persvarą ir be didesnių pastangu laimėjo šį ketvirtį (20:12).

Antrasis kėlinukas, taipogi sėkmingesnis buvo aikštelės šeimininkų žaidėjams, kurie nors ir ne pernelyg greitai, tačiau užtikrintai didino savo persvarą. Kėlinio pabaigoje pastariesiems pavyko peržengti 20 taškų riba ir laimėti šį kėlinį 13 taškų skirtumu. (42:21).

Trečiasis ketvirtis nebuvo banguotas, žaidimas susivienodino ir nei viena ekipa nesugebėjo primesti kitai savojo žaidimo, šiame kėlinyje komandos žaidė visiškai identiškai, tik paskutinioji ataka parodė, jog 2 taškais stipresni buvo svečiai, kurie šiais dviem taškais ir sumažino atsilikimą. (61:42).

Paskutiniajame kėlinyje pabudo "Kauno Technikos Kolegijos" krepšininkai, kurie sugebėjo truputi ištirpdyti susikaupusį deficita, tačiau tai buvo kiek paveluota ir po finalinio švilpuko pergalę šventė "Ekodora & FSM" rezultatu 77:64.

"Ekodora & FSM" gretose sėkmingiausiai žaidė Rytis Adžgauskas pelnęs 17 taškų ir atlikęs 4 razultatyvius perdavimus, jam puikiai talkino Vaidotas Stankevičius imetęs 10 taškų ir atkovojęs 4 kamuolius.

"Kauno Technikos Kolegijos" komandoje išsiskyrė V.Židanavičius pelnęs 15 taškų ir atkovojęs 4 kamuolius, taip pat nemažai prisidėjo Martynas Ignatavičius surinkęs 10 taškų ir atkovojęs 3 kamuolius.

Po rungtynių pralaimėjusiųjų treneris teigė: "Nera ka komentuoti aš neesu treneris, bei trūko trenerio". Tuo tarpu nugalėtojų vadovas kalbėjo: "jautėsi, kad silpnesnė komanda, pasidarėm žaidima, dar nesusižaideme, žaidimas nesiklijuoja, pamatėm, kad galim laimėt tai klaidu daug padarėme".

"EKODORA & FSM" susidorojo su "SK DAINAVA" (2010 spalio 20 d., trečiadienis, 21:54 val.)Kauno „SRC“ nesunkiai įveikė "Kauno technikos kolegiją" (2010 spalio 04 d., pirmadienis, 19:33 val.)"Topo centras" nepaliko vilčių "Kauno technikos kolegija" komandai (2010 spalio 06 d., trečiadienis, 20:00 val.)"Kamesta & Kurt Koenig" lengvai įveikė "Kauno technikos kolegiją" (2010 spalio 11 d., pirmadienis, 23:22 val.)Po dramatiškos kovos pergalę pasiekė "Ekodora & FSM" (2010 spalio 17 d., sekmadienis, 20:22 val.)"Kauno SRC" iškovojo sunkią pergalę (2010 spalio 10 d., sekmadienis, 19:55 val.)"Kauno Mero Mažosios taurės" finale triumfavo "Ekodora & FSM" (2010 spalio 24 d., sekmadienis, 17:49 val.)Puikiai sužaistas trečias ketvirtis lėmė "Topo centro" pergalę (2010 spalio 03 d., sekmadienis, 19:30 val.)