BC „Straight“ ‒ 2 vs ASU (71:69)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 24 d., Antradienis, 19:45 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight ‒ 2“ pavasario „Sportturas“ taurėje startavo sunkia pergale prieš „ASU“

2015 kovo 24 d., Antradienis, 23:04 val., peržiūros: 814

Kovo 24-ąją dieną, antradienį, Petrašiūnų mokykloje įvyko pavasario „Sportturas“ taurės C pogrupio mūšis tarp namuose žaidusių BC „Straight – 2“ krepšininkų ir svečių rolėje buvusios „ASU“ ekipos.

Susitikimas geriau prasidėjo „ASU“ krepšininkams (0:3), tačiau netrukus priešingoj barikadų pusėje prabilo D.Pasvenskas, kuris atsakė 5 taškais ir išvedė į priekį aikštelės šeimininkus (5:3). Tiesa įgyti apčiuopiamesnės persvaros R.Liaugminienės vadovaujama ekipa priešininkams neleido, visą laiką laiką alsavo jiems į nugarą, o antroje kėlinio pusėje persvėrė rezultatą savo naudai (8:9). Per likusį laiką kiekvienas taiklus metimas į priekį išvesdavo vis kitą ekipą ir tik paskutinį žodį pirmajame ketvirtyje taręs M.Petokaitis padėjo „ASU“ laimėti pirmąsias 10 minučių rezultatu 14:16.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai sutvirtino savo pozicijas (16:21), bet BC „Straight – 2“ stengėsi neatsilikti ir už 1 minutės komandas skyrė 2 taškai (19:21). Vis dėlto tuomet apie save vėl priminė „ASU“ lyderiai. 8-ąjį tašką šiame kevirtyje pelnė G.Šiušė ir padidino svečių atotrūkį iki 7 taškų (19:26), o netrukus dar 5 taškus pridėjo E.Vaitkus ir skirtumas tapo dviženklis (19:31). Tiesa kėlinio viduryje „ASU“ žaidimas ėmė strigti ir tuo netruko pasinaudoti priešininkai. Žaidimo skonį prisiminę BC „Straight – 2“ krepšininkai surengė spurtą 12:0 (6 taškus surinko K.Žižys) ir grąžino pusiausvyrą (31:31), o po kelių atakų E.Rinkevičius nusvėrė rungtynių svarstykles savo ekipos pusėn (35:33). Visgi išlikti priekyje iki didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai nesugebėjo ir sėkmingiau finišavę „ASU“ krepšininkai įpusėjus mačui pirmavo rezultatu 37:39.

Trečiojo kėlinio pirmosiomis minutėmis komandos neketino nusileisti viena kitai ir taškus kurį laiką rinkosi vienodu tempu. Vis dėlto vėliau pirmieji ryžtingesnių veiksmų ėmėsi E.Rinkevičiaus auklėtiniai, kurie pelnė 6 taškus be atsako ir atitrūko į priekį vienu taikliu metimu nepasiekiamu skirtumu (50:46). Antroje kėlinio pusėje „ASU“ panaikino įgytą deficitą ir išlygino rezultatą (52:52), tačiau ketvirčio finiše aikštės šeimininkai rezultatyviai baigė dvi atakas ir prieš paskutinę dvikovos dalį džiaugėsi 3 taškų pranašumu – 55:52.

Ketvirtojo kėlinio starte abi komandos netylėjo, tačiau BC „Straight – 2“ gretose blykstelėjęs E.Rinkevičius surinko 7 taškus, į kuriuos varžovai atsakė pora dvitaškių, ir šiek tiek sutvirtino savo komandos padėtį (62:56). Likus žaisti apie 6 minutes, 4 taškus paeiliui pelnęs E.Vaitkus dar kartą atstatė pusiausvyrą (62:62), o vėliau užvirė atkakli kova taškas į tašką ir rungtynių atomazga nenumaldomai artėjo. Likus žaisti 50 sekundžių, K.Žižys smeigė labai svarbų tritaškį, kuris leido BC „Straight – 2“ atitrūkti 5 taškais (70:65). Tiesa „ASU“ neketino pasiduoti ir turėjo progų išsigelbėti. Likus žaisti 1 sekundę, skirtumas tapo minimalus (70:69), tačiau kamuolys buvo aikštės šeimininkų rankose. Per likusią sekundę „ASU“ tesuspėjo prasižengti ir jau pasibaigus rungtynių laikui V.Valiulis taikliu baudos metimo įtvirtino BC „Straight – 2“ pergalę rezultatu 71:69.

Edvinas Rinkevičius (BC „Straight – 2“):

Sunkiai šiandien sekėsi. Tik rungtynių pabaigoje pavyko pasiekti pergalę. Kokios jos priežastys?

„Naujai suburta komanda ir turbūt trūksta susižaidimo dar. Džiaugiamės sėkminga rungtynių pabaiga ir pirmas blynas neprisvilo. Esam tuo patenkinti.“

Ramunė Liaugminienė („ASU“):

Pirmas blynas prisvilo. Kodėl?

„Nepasakyčiau, kad visai prisvilo, Kovojom iki pat pabaigos, o Fortūna lėmė, kad laimėjo priešinininkai.“

Ar ateityje geriau seksis?

„Manau, kad taip. Visada reikia tikėtis geresnio rezultato.“

BC „Straight – 2“ gretose pirmaisiais smuikais griežė K.Žižys (17 tšk.), D.Pasvenskas (14 tšk.), E.Rinkevičius (13 tšk., S.Ambrasas (7 tšk., 12 atk. k.), T.Laucevičius (7 tšk.), A.Bukauskas (5 tšk.) ir V.Valiulis (5 tšk.).

„ASU“ komandoje išsiskyrė E.Vaitkus (26 tšk., 20 atk. k., 8 išpr. pr., 44 naud. b.), G.Šiušė (15 tšk., 7 rez. p.), S.Kadžiauskas (11 tšk.), M.Trumpickas (8 tšk.), M.Petokaitis (5 tšk.) ir A.Miliauskas (4 tšk.).

Tai buvo pirmosios rungtynės abiems ekipoms pavasario „Sportturas“ taurėje.

BC „Straight“ ‒ 2 garbingai priešinosi SK „Mattas“ ‒ 2 krepšininkams (2015 balandžio 14 d., antradienis, 22:09 val.)„BC Straight ‒ 2“ be didesnio vargo įveikė „Laisvalaikio centrą „Partizanas““. (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:12 val.)Antroje rungtynių pusėje BC „Straight-2“ pabėgo į priekį ir iškovojo pergalę. (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:49 val.)„ICE“ po atkaklios kovos žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 23:54 val.)„ASU“ po permainingos kovos įveikė „Randerio“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:08 val.)„ASU“ pasiekė lengvą pergalę prieš laisvalaikio centrą „Partizanas“ (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 00:58 val.)