Elektrėnai vs BK Centre ‒ 2 (97:64)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras, Draugystės g. 20, Elektrėnai, LT-26115

„Elektrėnai“ užtikrintai apgynė namų sienas

2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 16:29 val., peržiūros: 952

Sekmadienį, sausio 17 dieną, Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centre įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės pirmenybių rungtynės tarp O pogrupio komandų – namų sienas ginančių „Elektrėnų“ bei svečių „BK Centre ‒ 2“. Nors rungtynes geriau pradėjo svečių ekipa, tačiau pirmojo kėlinuko viduryje „Elektrėnai“ pradėjo vytis varžovus, o galiausiai ir išlygino rezultatą. Nuo antrojo kėlinio šeimininkai pradėjo tolti nuo savo varžovų ir galiausiai iškovojo triuškinančią pergalę.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo keturiais paeiliui pelnytais svečių taškais, o tuomet pirmuosius taškus pelnė ir „Elektrėnų“ ekipa taikliu baudos metimu. Tuomet „BK Centre ‒ 2“ komanda pelnė dar šešis taškus, į ką šeimininkai atsakė dviem taikliais baudos metimais. Taigi, komandas tuomet skyrė jau septyni taškai. Tuomet šešis taškus paeiliui pelnė šeimininkai ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Per likusią kėlinio dalį komandos per daug taškų neįmetė, o po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo lygus – 14:14. Antrasis kėlinys prasidėjo apylygiu komandų žaidimu. Jos keitėsi sėkmingais išpuoliais abejose aikštelės pusėse, tačiau kėlinio viduryje „Elektrėnai“ pelnė devynis taškus be atsako ir įgijo aštuonių taškų atotrūkį. Per likusią kėlinuko dalį komandos vėl žaidė apylygiai, o kėliniui pasibaigus, „Elektrėnų“ ekipa jau turėjo dviženklį pranašumą savo rankose – 41:31.

Trečiąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie netrukus padidino savo pranašumą jau iki 14-os taškų. Tačiau tuomet sėkmingesnę atkarpą sužaidė „BK Centre ‒ 2“ ekipa, kuri sumažino atsilikimą iki devynių taškų. Bet nuo to momento svečiai krito į duobę ir per likusią kėlinio dalį nesugebėjo sėkmingai užpulti varžovų krepšio. Tuo, kuo puikiausiai pasinaudojo „Elektrėnų“ ekipa, kuri kėlinuką užbaigė 18:0 spurtu ir sužaidus tris kėlinius, savo rankose turėjo jau triuškinantį pranašumą – 72:45. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai vis dar atrodė geriau už savo varžovus ir mažais žingsneliais dar labiau didino savo pranašumą, kol galiausiai iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 97:64.

R.Vičkačka („Elektrėnai“):
„Mes kai pirmas varžybas su jais žaidėmė Kaune, tai jie tikrai daug geriau atrodė ir buvo šviežesni bei mus apibėgo. O šiandien buvo atvirkščiai. Nuo pat pirmų minučių tempą diktavo mes, kaip nekeista – senukai. O šiaip, tai pasimokėm nuo praeitų varžybų – ten, man atrodo, po dviejų kėlinių buvo -16 taškų, tai ten atsigriebėm. Tai, kad nereikėtų vėl tokių pastangų, šiandien nuo pat pirmų minučių į priekį ėjom, neatsipalaidavom visus keturis kėlinius ir toks rezultatas gavosi reziume“.

Elektrėnai: Lukas Jurkevičius – 31 tšk. (6 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Evaldas Kertenis – 21 tšk. (13 atk. kam., 6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Rytis Kijanskas – 15 tšk., Artūras Paškevičius – 12 tšk.

BK Centre ‒ 2: Pavel Kirilenko – 15 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd.), Denis Malinauskas – 13 tšk., Kiril Abramtsov – 11 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Nikita Malahov – 10 tšk.

„Elektrėnai“ lengvai įveikė savo varžovus (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Elektrėnai“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Ragus“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 08:53 val.)„Elektrėnai“ nesunkiai įveikė „NTI -PN“ ekipą. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 18:12 val.)„Elektrėnai“ po atkaklios kovos palaužė „Green Death“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 08:01 val.)„Elektrėnai“ ketvirtajame kėlinyje privertė pasiduoti „Komanda X“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 15:48 val.)„Ragai“ gan nesunkiai susitvarkė su savo varžovais (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 00:28 val.)Nelengva „Elektrėnų“ pergalė rungtynėse prieš BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)Negausiai susirinkę „Elektrėnai“ tik du kėlinius priešinosi „KMAIK“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 00:45 val.)„Elektrėnų“ penketukas nugalėjo LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:11 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Elektrėnų“ ekipą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 00:01 val.)