Baltic Transline vs ICE (58:95)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„ICE“ pasiekė triuškinamą pergalę

2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 19:46 val., peržiūros: 1104

Lapkričio 15 dieną, A.Stulginskio universiteto sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Baltic Transline“ (šeimininkai) ir „ICE“ (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje ėmė dominuoti svečiai, kurie nesunkiai nutolo ir visų rungtynių metu tik didino savo pranašumą. Vos šešiese į rungtynes susirinkę „Baltic Transline“ krepšininkai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti varžovams ir pralaimėjo susitikimą triuškinamu rezultatu 58:95.

Nors pirmomis rungtynių minutėmis geriau sėkėsi aikštelės šeimininkams, kurie vienu metu turėjo 5 taškų pranašumą, tačiau po tylios pradžios „ICE“ komanda priminė apie save pataikydami vieną tritaškį po kito. Nepastebimai svečiai išlygino, o netrukus ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tiesiog nesulaikomas jų puolimas vis didino atotrūkį, kol komandas skyrė 10 ir daugiau taškų. Atsikvėpti lengviau šeimininkai galėjo tik antrojo kėlinuko metu, kuomet pavyko pristabdyti nesulaikomą „ICE“ puolimą ir nors šį ketvirtį sužaisti lygiau. Ilgoji pertrauka prasidėjo svečiams turint 16 taškų pranašumą 27:43.

Didelių permainų neįvyko ir po ilgosios pertraukos, „Baltic Transline“ negalėjo rimčiau pasipriešinti nes turėjo vos vieną keitimą, o dar labiau savo pranašumą padidinę svečiai jau mėgavosi žaidimu ir surengė ne vieną įspūdingą ataką. Rungtynėms artėjant į pabaigą „ICE“ ekipa neatsipalaidavo ir toliau gynėsi agresyviai, tad ir varžovai po kietų pražangų ne visada buvo nusiteikę draugiškai. Negana to paskutiniame kėlinuke svečiai priešininkus dar kartą „pavaišino“ tolimų metimų serijomis ir skirtumas tapo tiesiog triuškinamas. Rungtynės baigėsi rezultatu 58:95.

Tomas Jonkus („ICE“):

„pagaliau komanda sužaidė puikias rungtynes puolant, krepšininkai puikiai pataikė nuo pat susitikimo pradžios. Užėmėme grupėje pirmąją vietą, tad dabar beliko pasitikrinti savo pajėgumą su „Hidraulinėmis Sistemomis“.“

Baltic Transline: Darius Kisielius – 23 tšk. (9 išpr. praž.), Modestas Paršeliūnas – 12 tšk., Tomas Klimavičius – 7 tšk.

ICE: Ovidijus Laucius – 22 tšk., Ernestas Ramanauskas – 14 tšk. (6 perimt. kam.), Laurynas Miščikas – 11 tšk., Kęstutis Petrauskas – 11 tšk.

„R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė eilinę pergalę (2016 sausio 29 d., penktadienis, 23:16 val.)„ICE“ iškovojo trečią pergalę iš eilės (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„ICE“ „C“ lygos pirmenybes pradėjo solidžia pergale (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 21:35 val.)„ICE“ nepasigailėjo „Savų“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 05:59 val.)Visas rungtynes pirmavę KK „Kauno partizanai“ pasiekė pergalę (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 21:06 val.)BC „BOOM“ gana nesunkiai įveikė „Batic Transline“ komandą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:58 val.)„Kauno partizanai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:07 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:46 val.)„Baltic Transline“ parklupdė „Hidraulines sistemas“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 17:25 val.)BC „BOOM“ po nesunkios kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)