ROBOTUKŲ ARMIJA vs VAIŠVYDAVA (58:52)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2012 gegužės 09 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Robotukų Armija" žengė į C lygos "Iššūkio" taurės finalą

2012 gegužės 09 d., Trečiadienis, 22:43 val., peržiūros: 2781

Trečiadienį (05.09), Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių „Iššūkio“ taurės pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Robotukų Armija“ (šeimininkai) ir „Vaišvydava“ (svečiai). Tai buvo antroji šių komandų akistata, pirmoje užtikrintą pergalę šventė „Robotukų Armija“, kurie ir šiandien sugebėjo iškovoti sunkią pergalę ir žengė į finalą. Rungtynių rezultatas – 58:52 (15:20, 20:17, 10:8; 13:7).

Pirmą kėlinį dviem taikliais tritaškiais pradėjo svečių komandos žaidėjas A.Linkus, po to sekė dar du T. Baumilos taškai ir svečiai išsiveržė į priekį 0:8. Tačiau tada šeimininkai iš karto atsakė 6 taškais be atsako ir sumažino skirtumą, daugiausiai prie to prisidėjo I.Kaminskas pelnęs 4 taškus. Po šios geros šeimininkų atkarpos sekė dar du svečių komandos žaidėjų tritaškiai, kurie dar vėl sugražino 8 taškų persvarą. Kėlinio pabaigoje šeimininkai sugebėjo šiek tiek sumažinti atsilikimą dėka K. Meiliūno tritaškio nuo lentos. Rezultatas po kėlinio – 15:20.

Antrą ketvirtį A.Linkus pradėjo dar vienu tritaškiu, tačiau tada vėl sekė sėkmingesnis šeimininkų komandos žaidimo tarpsnis, kurio metu jie pelnė 6 taškus iš eilės ir sumažino skirtumą iki minimumo. Daugiausiai prie to prisidėjo K.Meiliūnas pelnęs 4 taškus. Kėliniui artėjant į pabaigą, dėka gero T. Kmito žaidimo svečiai vėl buvo įgiję 6 taškų persvarą, tačiau ji ilgai neišsilaikė, nes E.Medišauskas smeigė tritaškį, I.Kaminskas dvitaškį ir rezultatas buvo lygus, tačiau kėlinio pabaigoje T.Kmitas pataikė dar vieną dvitaškį ir sugražino persvarą savo komandai. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 35:37.

Trečią ketvirtį A.Eitutis pradėjo tritaškiu pervėrusiu rezultatą šeimininkų naudai. Po to sekė dar viena sėkminga šeimininkų atkarpa 4:0 ir komandas skyrė jau 4 taškai. Tačiau kėlinio pabaigoje sėkmingiau pasirodė svečiai. Po T. Kmito baudos metimo skirtumas sumažėjo iki 3 taškų, o T. Baumilos tritaškis išlygino rezultatą, taigi prieš lemiamą ketvirtį niekas neturėjo pranašumo. Rezultatas po ketvirčio – 45:45.

Lemiamo ketvirčio pradžioje šeimininkai pelnė 5 taškus be atsako ir įgijo 5 taškų pranašumą. Po to komandos keitėsi klaidomis ir netiksliomis atakomis. N. Bijamino ir A. Navisko baudų metimai galėjo išlyginti rezultatą, tačiau jie pataikė tik po vieną ir paliko dviejų taškų pranašumą šeimininkams. Kėlinio pabaigoje šeimininkai sužaidė ramiai ir užtikrintai bei neleido savo varžovams persverti rezultato, o tik dar labiau jį padidno. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 58:52.

Po rungtynių „Robotukų Armija“ komandos treneris, Kasparas Budnikas sakė: „Įgyvendinom savo svajonę. Praeitose rungtynės stovėjo zona, kas labai gerai pavyko. Šiandien taip pat bandė, tačiau nesigavo, tai lėmė prastą žaidimą rungtynių pradžioje. Paskui perėjom į asmeninę gynybą ir iškarto buvo geriau. Šiandien Edvinas gerai sužaidė gynyboje, o puolime kaip visada turime lyderių. Esu patenkintas komanda, tik niekas nenori už salę mokėt, tai man minusas, tikiuosi finale atsipirks (juokavo treneris).“

„Vaišvydava“ komandos treneris, Audrius Linkus sakė: „Pabaigoj pavargom, neturėjo vieno iš pagrindinių žaidėjų ir pavargom. Jie kažkaip gynyboje geriau sužaidė rungtynių gale. Šiandien norėjo laimėti, kovojom, bet į galą labai pavargom.“

Šeimininkus į pergalę vedė – Karolis Meiliūnas 15 tšk. (6 rez. perdavimai), Ignas Kaminskas 14 tšk. (19 atkovotų kamuolių), Arūnas Eitutis 13 tšk.

Svečių komandoje išsiskyrė – Tomas Kmitas 17 tšk. (6 rez. perdavimai, 7 išprovokuotos pražangos), Audrius Linkus 16 tšk. (5 perimti kamuoliai), Tomas Baumila 12 tšk. (5 perimti kamuoliai)

"Robotukų armija" pateko į "C" lygos "Iššūkio" pusfinalį (2012 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 00:51 val.)"Robotukų Armija" antrą kartą palaužė "Nebajerį" ir pateko į "Iššukio" taurės ketvirtfinalį (2012 kovo 31 d., šeštadienis, 16:27 val.)"Vaišvydava" pasidabino C lygos "Iššūkio" taurės bronza (2012 gegužės 26 d., šeštadienis, 16:17 val.)"Robotukų Armija" lemtingu momentu sugebėjo atsitiesti ir po pratęsimo iškovojo "C" lygos "Iššūkio" taurės čempionų vardus (2012 gegužės 26 d., šeštadienis, 18:21 val.)"Robotukų Armija" šventė pergalę (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)"Robotukų Armija" palaužė "Kauno NTI - PN" pasipriešinimą (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 23:43 val.)"Robotukų Armija" pasiekė nelengvą pergalę (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:11 val.)"Robotukų Armija" palaužė "Vaišvydavą" ir išsiveržė serijoje 1-0 (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:41 val.)"Vaišvydava" antrą kartą įveikė "Snaiperius" ir pateko į "Iššūkio" taurės pusfinalį (2012 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)"Robotukų Armija" šventė primą pergalę prieš "Nebajeris" komandą (2012 kovo 24 d., šeštadienis, 19:24 val.)