A. S. K. „Persvara“ vs MRU VSF (72:60)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Antroje rungtynių pusėje „MRU VSF“ turėjo pripažinti A.S.K.Persvara pranašumą

2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 21:58 val., peržiūros: 1119

Gruodžio 12 dieną J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ primenybių rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai A. S. K. „Persvara“ priemė svečius „MRU VSF“. „Persvara“ buvo iškovoję keturias pergales ir keturis kartus buvo pralaimėję. „MRU VSF“ sąskaitoje buvo penkios pergalės ir šeši pralaimėjimai.

Rungtynes daug geriau pradėjo „Persvara“, kuri sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 11:0. Trečią minutę pirmus taškus pelnė „MRU VSF“, o netrukus svečiai paprašė minutės pertraukėlės. Baigiantis pirmai kėlinio pusei „MRU VSF“ sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (11:5). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė šeši taškai (15:9). Paskutinėmis ketvirčio minutėmis geriau rungtyniavo svečiai, kuriem pavyko sumažinti „Persvaros“ pranašumą iki dviejų taškų (17:15).

Antrą ketvirtį geriau pradėjo svečiai. Jie per dvi minutes pelnė šešis taškus be atsako, po kurių rezultatu 17:21 pirmavo „MRU VSF“. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė trys taškai (20:23). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:3 laimėjo svečiai (20:26). Pamažu svečiai didino persvarą, kuri aštuntą minutę buvo septyni taškai (23:30). Per likusį laiką geriau rungtyniavo „Persvara“, kuriai pavyko sumažinti varžovų pranašumą iki trijų taškų (32:35).

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu „MRU VSF“ dvitaškiu, o į tai „Persvara“ atsakė septyniais pelnytais taškais be atsako (39:37). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė vienas taškas (42:43). Penktą minutę spurtą pradėjo „Persvara“, kuri pelnė 10 taškų be atsako (52:43). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos „MRU VSF“ paprašė minutės pertraukėlės. Ketvirčio pabaigoje svečiai rungtyniavo sėkmingiau ir sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (54:47).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes be klaidų gynėsi „MRU VSF“, o penki pelnyti taškai paliko „Persvarai“ keturių taškų persvarą (54:50). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė tik vienas taškas (58:57). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (61:60). Po jų „MRU VSF“ puolimas visisškai užstrigo, o „Persvara“ pamažu rinko taškus. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė penki taškai (65:60). Per likusį laiką „Persvara“ padidino pranašumą iki 12 taškų (72:60).

“Persvara“ iškovojo penktą pergalę, o „MRU VSF“ pralaimėjo septintą kartą.

„Persvaros“ treneris U.Petrauskas: „Gerai pradėjome rungtynes, spurtavome pelnydami 11 taškų be atsako. Vėliau truputi sustojome, o tuo pasinaudojo varžovai. Sumetėme šiandien savo metimus. Aišku, ne viskas pavyko, ne viskas gavosi, bet kiek vėliau prisijungė keli aukšti žaidėjai, o tai labiausiai padėjo kovoti dėl pergalės.“ Paklaustas, kiek įtakos turėjo tai, kad žaidėjų buvo daugiau nei varžovų, treneris atsakė: „Šiandien buvo vienintelės rungtynės, kad susirinko mūsų daugiau, bet sužaidė tie kurie visada ir žaidžia.“ Paklaustas, kiek svarbi buvo pergalė, treneris atsakė: „Svarbi ir prieš šventes nuotaikai pakelti ir turnyrinei lentelei, tuo labiau žaidėme išvykoje. Labai labai džiaugiamės.“

A. S. K. „Persvara“ (S): Rokas Šipila – 19 tšk. (11 atk. kam.), Marius Satkevičius – 17 tšk., Vytautas Juknevičius – 11 tšk.

MRU VSF: Lukas Tamašauskas – 28 tšk. (11 atk. kam.), Orestas Margelis – 13 tšk., Algirdas Batutis – 10 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvara“ ekipos pasipriešinimą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 16:54 val.)Atsitiesusi „Lituanica“ nesugebėjo įgelti A.S.K. „Persvarai“ (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Randeris“ ekipą (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:28 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų stipresni buvo „MRU VSF“ krepšininkai (2016 sausio 08 d., penktadienis, 21:46 val.)Atkaklioje kovoje „Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Savais“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 00:25 val.)MRU VSF tik antroje rungtynių dalyje sugebėjo pabėgti nuo BC „Ambi“ ekipos. (2015 spalio 20 d., antradienis, 00:00 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas leido pergalę pasiekti A. S. K. „Persvara“ ekipai (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:53 val.)„MRU VSF“ įgijo penkių taškų persvarą prieš antrąsiais runtynes su „Green Death“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 22:20 val.)Advokatų kontora „Konsus“ jau rungtynių pradžioje panaikino intrigą rungtynėse su „MRU VSF“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)