KMAIK vs BK Centre ‒ 2 (62:57)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 15 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ namuose palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą.

2016 vasario 15 d., Pirmadienis, 23:06 val., peržiūros: 1291

Pirmadienį, vasario 15 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "KMAIK" ir svečių teisėmis žaidę BK "Centre – 2" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "KMAIK" ekipa, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (19:8). Antrasis kėlinys vėl geriau susiklostė šeimininkų ekipai, kuriai pavyko padidinti skirtumą dar 3 taškais – (37:23). Trečiasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus, bet kėlinį vistiek 1 tašku laimėjo "KMAIK" – (49:34). Ketvirtame kėlinyje BK "Centre – 2" ekipa kilo į lemiamą šturmą, sumažino skirtumą iki vienženklio, bet persverti rezultato nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu – (62:57).

Pirmasis kėlinys prasidėjo „KMAIK“ ekipos 4 pelnytais taškais iš eilės, vėliau savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti BK „Centre – 2“ ekipai, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas buvo –(4:2). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai surengė spurtą – (6:2) ir komandas jau skyrė 6 taškai – (10:4). Antroje kėlinio dalyje „KMAIK“ ekipa surengė dar vieną spurtą – (9:4) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (19:8).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus 3 minutes komandas skyrė tie patys 11 taškų – (25:14). Sužaidus dar 4 minutes šeimininkams vėl pavyko sužaisti rezultatyvią atkarpą – (10:4), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 17 taškų – (36:17). Per likusį laiką svečiams pavyko sumažinti skirtumą 3 taškais ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (37:23).

Trečiasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes „KMAIK“ ekipai pavyko praleisti tik 2 taškus, o patys pelnė 9 ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 21 taškas. Antroje kėlinio dalyje BK „Centre – 2“ ekipai pavyko surengti kuklų spurtą – (3:9) ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (49:34)

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo BK „Centre – 2“ laimėta 3 minučių atkarpa – (6:9), po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 12 taškų – (55:43). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiai sumažino skirtumą iki 9 taškų – (59:50). Antroje kėlinio dalyje svečiai dar labiau priartėjo prie varžovų, bet persverti rezultato nebe pajėgė. Rungtynės baigėsi rezultatu – (62:57)

Po laimėtų rungtynių "KMAIK" ekipos treneris kalbėjo: "Nuotaikos kovingos, labai šaunu, kad pavyko ištraukti, bet jei dar 5 papildomos minutės žaidimo, tai vargu ar būtume iškovoję pergalę.Rungtynių gale pritrūko jau sveikatos, antros rungtynės per dvi dienas jau per sunku žaidžiant nepilnos sudėties."

KMAIK: Arnas Petrauskas – 20 tšk. (8 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Jonas Navackas – 20 tšk., Imantas Šturma – 15 tšk.

BK Centre ‒ 2: Dima Gostev – 16 tšk. (11 atk. kam.), Pavel Kirilenko – 9 tšk. (10 atk. kam.), Denis Malinauskas – 9 tšk.

„Komanda X“ po varginančios kovos palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 15:02 val.)„Komanda X“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:23 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Elektrėnų“ ekipą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 00:01 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 23:35 val.)„KMAIK“ ekipa namuose įveikė „Compensa“ krepšininkus (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Akademija“ išvargo pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 21:03 val.)Nelengva „Elektrėnų“ pergalė rungtynėse prieš BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)Emocingose rungtynėse pergalę pasiekė BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:34 val.)Po įinirtingos kovos „Kėdainiai“ palaužė „BK Centre-2“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 17:09 val.)Net 19 taškų deficitą panaikinę „KMAIK“ krepšininkai sugebėjo palaužti „Green Death“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:05 val.)