TAIKA vs KAUNO ENERGIJA (59:66)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 28 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

''Kauno Energija'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Taiką''

2013 balandžio 28 d., Sekmadienis, 17:13 val., peržiūros: 1467

Balandžio 28 dieną, sekmadienį, Santaros gimnazijoje įvyko pavasario "Sportturas" taurės akistata tarp savo aikštėje žaidusio "Taikos" ir "Kauno Energijos" krepšininkų. Rungtynių pradžioje geriau sekėsi ''Taikai'' kuri jau po pirmojo kėlinuko susikrovė 9 taškų pranašumą (21:12). Antrąjame kėlinyje užsivedę ''Kauno Energijos'' žaidėjai rezultatą išlygino ir dar sugebėjo jį persverti savo naudai (34:38). Trečiąjį kėlinuką ekipos žaidė labai atkakliai, taškas į tašką, ''Taikai'' pavyko tik minimaliai sumažinti rezultatą (47:50). Ketvirtąjį kėlinį ekipos žaidė taškas į tašką, tačiau ''Kauno Energija'' likus žaisti apie dvi minutes išsiveržė į priekį 3 taškų skirtumu. ''Taika'' nesugebėjo prisivyti varžovų, o ''Kauno Energijos'' ekipos žaidėjo J.Sarapo tritaškis metimas įtvirtino pergalę. Rungtynes rezultatu 59:66 laimėjo ''Kauno Energija''.

Pirmasis kėlinys prasidėjo užtikrintu ''Taikos'' ekipos žaidimu, sužaidus tris minutes kėlinyje rezultatu (9:2) pirmavo šeimininkai, bet ''Kauno Enerija'' spurtavo 5:0 ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (9:7). Toliau ekipos žaidė apylygiai, šeimininkai pelnė 4 taškus, o svečiai sugebėjo atsakyti 5 taškais. Kėlinio pabaigoje ''Taika'' spurtavo 8:0 ir po pirmųjų dešimties minučių įgijo 9 taškų pranašumą 21:12.

Antrasis kėlinys geriau susiklostė ''Kauno Energijai'', kuri tik prasidėjus kėliniui sužaidė užtikrintą atkarpą 12:5, kuri jiems leido sumažinti deficitą iki 2 taškų (26:24). Likusią kėlinio dalį ''Taika'' pelnė 8 taškus, o ''Kauno Energija'' atsakė 14 taškų, verta paminėti, kad ''Kauno Energijos'' ekipos žaidėjas A.Vaivada šiame ketvirtyje pataikė, net 4 tritaškius metimus, kurie leido svečiams ne tik išlyginti rezultatą, bet ir įsiveržti į priekį 4 taškais. Po antrojo kėlinuko rezultatu 38:34 jau pirmavo ''Kauno Energija''.

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino. Visą kėlinį komandos žaidė taškas į tašką, ''Taikos'' ekipai nepavyko išlyginti ar persverti rezultato, o ''Kauno Energijai'' padidinti jau turėtą 4 taškų pranašumą. Kiek geriau sužaistas kėlinio galas ''Taikos'' ekipai leido priešininkų pranašumą sumažinti minimaliai. ''Taika'' per šį kėlinį pelnė 13 taškų, o ''Kauno Energija'' pridėjo 12 taškų. Po trijų sužaistų kėlinių rezultatu 47:50 vis dar priekyje tebuvo ''Kauno Energija''.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dar viena sėkmingą ''Kauno Energijos'' atkarpa 5:2, po kurios skirtumas tarp ekipų išaugo iki 6 taškų (49:55), bet tada sekė ''Taikos'' spurtas 5:0 po kurio skirtumas sumažėjo iki vieno taško (54:55). Įpūsėjus ketvirčiui rezultatu (58:61) priekyje tebuvo ''Kauno Energija''. Likusią kėlinio dalį ekipos daugiau laiko praleido prie baudų metimo linijų, šeimininkams sunkiai sekėsi realizuoti baudos metimus, o svečiams kur kas geriau. Rungtynes rezultatu 59:65 laimėjo ''Kauno Energija''.

Po rungtynių ''Kauno Energijos'' ekipos treneris Gediminas Vasiliauskas teigė : ''Pergalę lėmė manau, kad žaidėjų nusiteikimas, nedaug šiandien mūsų susirinko, daug baudų metimų kaip ir varžovai prametėm, bet matyt mes labiau norėjom šiandien laimėti ir laimėjom''.

''Taika'' : E.Tarasovas (17 tšk.) , O.Ašmena (14 tšk. 14 atk.kam.) , M.Leknickas (8 tšk. 6 rez.perd.)

''Kauno Energija'' : A.Vaivada (19 tšk. 10 atk.kam.) , A.Iškauskas (18 tšk. 18 atk.kam. 7 blok.met.) , J.Sarapas (15 tšk.)

''Pauliukai'' susitvarkė su ''Taika'' (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 10:57 val.)BC ''Liuksas'' užtikrintai nugalėjo ''Kauno Energija'' (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 14:37 val.)Atkaklioje dvikovoje ''Partizanai'' įveikė ''Kauno Energiją'' (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 23:34 val.)"Pauliukai" parklupdė "Kauno Energiją" (2013 balandžio 26 d., penktadienis, 22:42 val.)BC Liuksas rungtynių pabaigoje palaužė Taikos komandą (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:53 val.)