KAUNAS vs BC GAZUOTAS PIENAS (63:50)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 05 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Kaunas" užtikrinati nugalėjo "BC Gazuotas pienas" ekipą

2012 vasario 06 d., Pirmadienis, 01:15 val., peržiūros: 3168

Sekmadienio vakarą J.Dobkevičiaus mokyklos salėje susitikos „TopSport. C lygos“ ekipos: „Kaunas“ ir „BC Gazuotas pienas“. Ne itin rezultatyviose rungtynėse nugalėtojas paaiškėjo po trečiojo kėlinio, kurį nepriekaištingai sužaidę "Kauno" krepšininkai susiktovė saugią persvarą ir iškovojo antrąją pergaję pirmenybių I pogrupyje, "BC Gazuotas pienas" kol kas turi tik vieną pergalę.

Tikriausiai dėl šaltos salės pirmasis rungtynių kėlinys vyko gana vangiai ir taškus rinkti komandoms buvo gana sunku. Pirmieji į priekį išsiveržę „Kaunos“ krepšininkai (2:0; 6:4), tačiau svečiai neatsiliko ir antroje kėlinuko pusėje perėmę iniciatyvą išsiveržė į priekį. Ketvirčio pabaigoje „Kauną“ į lyderio poziciją sugrąžino V.Preidžio tolimas metimas – 11:10.

Antrasis kėlinukas dideliu tempu taip pat nepasižymėjo, kamuolys nenorėjo kristi į nė vienos komandos krepšį. Žaidimą taškas į tašką nutraukė penkių M.Lenkaus taškų serija („Kaunas“), po kurios šeimininkai pasiekė didžiausią kol kas persvarą – 20:15. Kėlinuko pabaigoje „BC Gazuotas pienas“ reikalus dar pablogino varžovų komandos puolėjas V.Preidis, pelnęs keturis iš eilės taškus, po kurių ekipas skyrė 7 taškai – 24:17.

Pailsėję per ilgąją pertrauką „Kauno“ krepšininkai pradėjo trečiąjį kėlinį penkiais V.Preidžio taškais (29:17). „Gazuotas pienas“ rinkosi agresyvaus puolimo taktiką ir sėkmingai provokuodami varžovų pražangas, rinko taškus nuo baudų metimo linijos, tuo pat metu sėkmingai gindami savo krepšį, svečiai sumažino atsilikimą iki 6-ių taškų – 29:23, tačiau antra ketvirčio dalis sėkmingesnė buvo aikštės šeimininkams ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė 19 taškų – 48:29. „Kaunas“ šiame kėlinyje pademonstravo pavyzdingą puolimą ir iš žaidimo atakavo 100% taiklumu (8 dvitaškiai ir vienas tolimas metimas iš tiek pat bandymų).

Paskutinįjį kėlinuką „Gazuotas pienas“ pradėjo septynių taškų spurtu (48:36), o netrukus sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus – 52:43, tačiau intrigos sukurti svečiams nepavyko, „Kaunas“ kėlinuko pabaigoje susigrąžino iniciatyvą ir išlaikė likusią persvarą, iškovodami pergalę rezultatu 63:50.

"Nugalėjo patirtis, nepasiteisino varžovų spaudimas, gerai puolėm ir laimėjom"- kalbėjo "Kaunas" ekipos lyderis V.Preidis.

"Kaunas": Rytis Pranarauskas (17), Vytenis Preidis (16), Eimantas Voveraitis (12).

"BC Gazuotas pienas": Mantvydas Balčiūnas (14), Tomas Bumbulevičius (11), Valius Fominas (8).

"Dumblas" nugalėjo "Gazuotą pieną" (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 18:25 val.)"KK Persvara" susidorojo su "BC Gazuotas pienas" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:05 val.)"Kauno liberalai" nusileido BC "Gazuotam pienui" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 00:46 val.)Nesunkiai pasiekta "BC Gazuotas pienas" komandos pergalė (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 16:33 val.)"Remza & IRMCO" sutriuškino BC "Gazuotą pieną" (2011 spalio 27 d., ketvirtadienis, 11:28 val.)"Kaunas" nesunkiai įveikė "Compensa" (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 18:07 val.)BC "Gazuotas Pienas" svečiuose nesunkiai nugalėjo BC "Liukso" krepšininkus (2011 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Pirmajame kėlinyje susikrautą persvarą "BC Gazuotas Pienas" išlaikė iki finalinio švilpuko (2012 kovo 17 d., šeštadienis, 19:50 val.)"Kaunas" palaužė "Forto amicus 2" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:44 val.)"Kaunas" įveikį "One Nuotykių Parką" (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 09:35 val.)