DARBAS vs STAŠAITIS & PARTNERS ADVOKATŲ KONTORA (75:54)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 spalio 24 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J.Grušo vidurinė mokykla, Šarkuvos g. 30, Kaunas LT-48169

"Darbo" ekipa nesunkiai palaužė savo varžovus

2011 spalio 24 d., Pirmadienis, 22:31 val., peržiūros: 4270

Pirmadienį (10.24) J.Grušo vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Darbas" (šeimininkai) ir "Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" (svečiai). Pirmosios minutės prasidėjo sėkmingomis šeimininkų atakomis, kas leido šiems išsiveržti į priekį, vis tik "Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" ekipos žaidėjai sugebėjo persverti rezultatą. Netrukus tą patį padarė šeimininkai ir taip iki pat kėlinio pabaigos. Antrajame kėlinyje puikiai sekėsi aikštelės šeimininkams, kurie pradėjo spurtą, besitęsiantį visą kėlinį. Taigi po pirmosios rungtynių pusės "Darbo" ekipa išsiveržė į priekį jau 17 taškų skirtumu. Trečiajame kėlinyje viską apversti aukštyn kojomis pabandė svečiai ir kiek sumažino savo deficito, tačiau "Darbo" ekipa nesunkiai atsilaikė ir išsaugojo 11 taškų skirtumą. Paskutiniajame kėlinyje vėlgi pranašesni buvo "Darbo" ekipos žaidėjai ir po truputį dar didino turėtą pranašumą, bei nesunkiai laimėjo varžybas 21 taško skirtumu (75:54).

Pirmosios atakos puikiai susiklostė aikštelės šeimininkų ekipai, kas pastariesiems leido išsiveržti į priekį. Kiek vėliau spurtu taip pat atsakė svečių ekipa, ne tik sumažinusi deficitą, bet ir persvėrusi rezultatą. Kėliniui įpusėjus, "Darbo" ekipa dar kartelį pakeitė pirmaujančia komandą, tačiau žaidimas stabilizuotis negalėjo, kadangi vėlgi "Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" dar kartą persvėrė rezultatą, tik šį kartą jau galutinai ir laimėjo pirmąjį ketvirtadalį (16:17).

Antrajame kėlinuke svečiai tęsė pradėtą darbą ir toliau stengėsi išlaikyti lyderės poziciją, tai jiems pavyko padaryti vos porą minučių, kadangi nuo tada prasidėjo "Darbo" ekipos galingas spurtas, per kurį aikštelės šeimininkai taip puikiai žaidė, kad negana to, jog persvėrė rezultatą sau teigiama linkme, bet ir nepaliaujaumai didino savąjį skirtumą. Ilgąją atkarpą, kuri truko beveik visą kėlinį laimėjo net (20:2) ir padidino skirtumą iki 17 taškų (40:23).

Trečiajame kėlinyje svečių ekipa pradėjo išties įspudingai, surengė net 8 sėkmingas atakas, tuo tarpu savo varžovams neleido net priartėti prie lanko. Taigi šis spurtas davė labai daug "Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" ekipai, kadangi skirtumas tapo lygus. Antrojoje kėlinio dalyje vis dėl to šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir kiek pabėgti nuo savo varžovų (55:44).

Paskutiniajame kėlinyje ekipos žaidė pakankamai lėtą, kupiną baudų žaidimą. Kėlinio pradžioje pavyko svečiams surengti nedidelę intrigą ir priartėti iki 4 taškų, bet tuom ir baigėsi šis momentas, kadangi šeimininkai ir toliau pradėjo diktuoti savo tempą, ko nesugebėjo palaikyti varžovai ir pridėję dar 10 taškų "Darbas" nesunkiai pasiekė pergalę rezultatu (75:54).

"Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" ekipoje išsiskyrė Petras Aleksonis (14 tšk. 4 atk.kam) Paulius Grėbliūnas (9 tšk. 6 atk.kam) Mykolas Kajenas (6 tšk. 3 išpr.praž)

"Darbo" komandą į pergalę vedė Andrius Malinauskas (28 tšk. 8 išpr.praž) Tomas Skardžius (14 tšk. 6 atk.kam) Rokas Imbrasas (11 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis).

Laimėjusiųjų ekipos treneris po rungtynių teigė: "Na ką normaliai, pradžia buvo nebloga, susikrovėm taškų normaliai, o antrą pusę truputį paleidom trečią kėlinį, o po to vėl atsigavome, normalios rungtynės emocijų daug. Buvo geras nusiteikimas, užsivedimas, ištikro gera komandą surinkome.

treneris

"Darbas" neatsilaikė prieš dar vieną varžovą (2011 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:53 val.)"Darbas" toliau neišlipa iš pralaimėjimų liūno (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 23:33 val.)"Darbas" neatsilaikė prieš "Renversą" (2012 kovo 19 d., pirmadienis, 23:35 val.)"Darbas" ir vėl nenudirbo nieko įspūdingo (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 23:37 val.)"Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" sumalė "Kauno Grūdus" (2012 sausio 27 d., penktadienis, 22:45 val.)"Renversa" nugalėjo "Darbo" ekipą ir žengia į pusfinalį (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 22:45 val.)"Darbas" iškovojo įtikinamą pergalę (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 23:25 val.)Prienų gyvenimas išsaugojo pergalę savo rankose (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:12 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" varžybų pabaigoje palaužė "Solum grindis" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:30 val.)Prienų "Gyvenimas" palaužė "Stašaitį & Partners Advokatų Kontorą" (2012 vasario 23 d., ketvirtadienis, 00:12 val.)