Sanitex vs Vieningas Kaunas (71:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 16 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Sanitex“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vieningą Kauną“

2014 vasario 16 d., Sekmadienis, 16:59 val., peržiūros: 1144

Vasario 16 dieną VDU "Rasos" gimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių antro turo rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Sanitex" priemė svečius "Vieningą Kauną". "Sanitex" buvo iškovoję penkias pergales ir aštuonis kartus buvo pralaimėję. "Vieningo Kauno" sąskaitoje buvo penkios pergalės ir 10 pralaimėjimų.

Sužaidus pirmas dvi rungtynių minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Dar po minutės komandas skyrė vienas taškas (6:5), o vėliau septynis taškus be atsako pelnė "Sanitex" (13:5). Likus trims minutėms iki ketvirčio pabaigos "Sanitex" persvara padidėjo iki devynių taškų (16:7). Aštuntą minutę spurtą pradėjo "Vieningas Kaunas", po kurio komandas skyrė tik trys taškai (16:13). Per paskutinę kėlinio minutę šeimininkų pranašumas padidėjo iki šešių taškų (19:13).

Sužaidus dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė penki taškai (21:16). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes komandas vis dar skyrė penki taškai (25:20). Baigiantis aštuntai minutei tritaškį pataikė G.Katliorius (35:29). Paskutines dvi pirmos rungtynių pusės minutes be klaidų gynėsi "Vieningas Kaunas", kuriam pavyko pasivyti varžovus (35:35).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis spurtą tęsė "Vieningas Kaunas". Baigiantis antrai minutei svečiai turėjo septynių taškų persvarą (35:42). Trečią minutę komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (38:45). Baigiantis penktai minutei "Sanitex" pasivijo varžovus (47:47), o minutės pertraukėlės paprašė "Vieningas Kaunas". Po jos keturis taškus be atsako pelnė svečiai, bet vėliau į tai septyniais taškais atsakė "Sanitex" (54:51). Paskutines tris kėlinio minutes komandos sužaidė apylygiai (61:59).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (63:61). Penktą minutę "Sanitex" turėjo penkių taškų persvarą (66:61), bet netrukus du taškus su varžovo pražanga pelnė D.Plerpa (66:64). Likus minutei iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus (68:68), o minutės pertraukėlės paprašė "Sanitex". Netrukus jų ataka pasibaigė taikliu tolimu metimu (71:68). Per likusį laiką "Vieningas Kaunas" bandė pasivyti varžovus, bet metimai buvo netaiklūs. Du iš keturių baudos metimų rungtynių pabaigoje pataikęs "Vieningas Kaunas" turėjo pripažinti varžovų pranašumą (71:70).

"Sanitex" iškovojo šeštą pergalę, o "Vieningas Kaunas" pralaimėjo 11 kartą.

G.Katliorius, "Sanitex" treneris:

Varžovai yra mūsų grupės kaimynai. Labai mums buvo svarbi pergalė. Nervingos rungtynės buvo, daug nervų, daug karo. Laimi stipresni, o mes buvome šiandien stipresni.

Paklaustas, kam buvo parankesnės apylygiai vykusios rungtynės, treneris atsakė: "Mes buvome nusiteikę nuo pradžių išsiveržti į priekį ir laimėti, bet tai nepasisekė. Varžovam tikriausiai labiau toks rungtynių stilius buvo prie širdies, bet mes išplėšėme pergalę ir dėl to yra džiugu."

D.Plerpa, "Vieningo Kauno" žaidėjas:

Kovojome kiek galėjome. Ne visa komanda susirinko po ligų, ilgesnės pertraukos, gal to ir pritrūko.
Paklaustas, kur šiandien buvo didžiausios komandos problemos, žaidėjas atsakė: "Perskubėjome, daug atakų perskubėjome."
Paklaustas, ar pagal komandų lygį komandos yra vienodos, žaidėjas atsakė: "Taip, tai yra tolygūs varžovai"

Sanitex: Giedrius Katliorius – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Tadas Chramelia – 16 tšk., Mantas Narbutas – 16 tšk., Paulius Vaškevičius – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

Vieningas Kaunas: Deividas Plerpa – 23 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Andrius Birulinas – 16 tšk., Vilius Vaitkevičius – 14 tšk. (6 rezult. perd.)

„Rapala“ turėjo vargo prieš „Vieningą Kauną“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 20:25 val.)„Restauratoriai“ lengvai įveikė „Vieningą Kauną“ (2014 vasario 08 d., šeštadienis, 18:56 val.)„Sanitex“ po atkaklios kovos palaužė „Lietuvos dujas“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 14:56 val.)„Rapala“ neturėjo vargo su „Vieningu Kaunu“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 22:31 val.)„Sanitex“ paskutinėmis rungtynių minutėmis pralaimėjo „Baubilas & Granex“ ekipai (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 18:56 val.)Kovoje iki pat rungtynių pabaigos nugalėjo „Sanitex“ krepšininkai (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Sanitex“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Rapala“ pasipriešinimą (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:00 val.)„Sanitex“ antrą kartą pranoko „Rapalą“ (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 21:52 val.)„Sanitex“ palaužė „Autotojos & Ekodoros“ pasipriešinimą (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Ekskomisarų biuras“ tik vieną kėlinį priešinosi „Vieningam Kaunui“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 23:34 val.)