DUMBLAS vs KAUNAS (78:70)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 15 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Sunkioje kovoje pergalę šventė "Dumblo" ekipa

2012 sausio 15 d., Sekmadienis, 20:06 val., peržiūros: 2958

Sekmadienį (01.15) Kauno Energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi I pogrupio komandos, „Dumblas“ (šeimininkai) ir „Kaunas“ (svečiai) ekipos. Dėka labai gerai ir puolime ir gynyboje sužaisto trečiojo kėlinio pergalę šiose varžybose šventė aikštelės šeimininkai. Rungtynių rezultatas – 78:70 (18:22, 24:24, 18:9, 18:15).

Pirmą kėlinį kur kas geriau pradėjo svečių komanda. Jie pirmieji pelnė taškus šiose rungtynėse, vėliau apsigynė ir dėka R. Vaičikausko ir M. Lenkaus tritaškių įgijo 10 taškų persvarą, neleisdami savo varžovams pelnyti nei taško. Po šio spurto sekė šeimininkų komandos minutės pertraukėlė, kuri, atrodo, sustatė komandos žaidimą į vėžes. Iškart po jos jie sužaidė atkarpą 6:0 ir šiek tiek sumažino skirtumą. Tačiau svečių komandos žaidėjas V.Preidis vienas atsakė 5 taškais iš eilės ir vėl padidino persvarą. Šeimininkai taip lengvai rankų nenuleido: D. Baltrušaitis ir T.Pukelevičius smeigė po tritaškį, o komandos kapitonas L.Steikūnas pridėjo dar 4 taškus. Taip jiems pavyko sumažinti skirtumą iki minimumo, bet kėlinio pabaigoje svečiai pataikė dar vieną tolimą metimą ir taip padidino savo persvarą. Rezultatas po kėlinio – 18:22.

Antrajame ketvirtyje vyko lygi kova. Sužaidus kelias minutes šeimininkams pavyko sužaisti gerą atkarpą 10:2, tai jiems pirmą kartą šiose rungtynėse padėjo išsiveržti į priekį. Tiesa, tai ilgai netruko, nes svečiai atsakė taikliu metimu ir vėl susigražino persvarą į savo pusę, vėliau pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Po dar vieno T. Pukelevičiaus tritaškio bei T. Jorudo dvitaškio ir tolimo metimo šeimininkai įgijo jau 4 taškų persvarą, bet tada svečiai surengė spurtą 0:8 ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 42:46.

Trečią kėlinį svečiai pradėjo tarsi miegodami. Puolime jiems sunkiai sekėsi surengti atakas, dažniausiai jos pasibaigdavo klaidomis, o nespėjus grįžti į gynybą jie gaudavo greitus taškus į savo krepšį arba stabdydavo savo varžovus pražangomis. Tai šeimininkams šiame kėlinuke leido mesti net 14 baudos metimų ir juos jie pavertė 9 lengvais taškais. Rezultatas po ketvirčio – 60:55.

Ketvirtasis ketvirtis nežadėjo nieko naujo svečiams, šeimininkai toliau tęsė savo spurtą. Šį kėlinį jie pradėjo labai gera atkarpa 12:0 ir tai jiems padėjo padidinti persvarą iki rekordinės 17 taškų. Tačiau vėliau šeimininkai tarsi atsipalaidavo, o svečiai pradėjo juos spausti per visą aikštę ir perėmė kelis kamuolius bei surengė netikėtą tritaškių šou: V.Preidis pataikė 3 tolimus metimus, o M.Lenkus pridėjo 2 tritaškius, tiesa tai buvo visi jų taškai šiame ketvirtyjes. Tai jiems leido sugražinti intrigą į šias rungtynes likus 1 minutei iki jų pabaigos, tačiau šeimininkams pavyko atlaikyti šį savo priešininkų netikėtą spurtą ir pabaigti rungtynes 2 taikliais dvitaškiais greitose atakose bei laimėti rungtynes. Taigi rezultatas po rungtynių – 78:70.

Po rungtynių „Dumblas“ komandos treneris, S. Steikūnas sakė: "Iškovota svarbi pergalė. Noriu varžovus pasveikinti su gražiu žaidimu, tarpais jie tikrai labai gražiai pataikė tolimu metimus. O mūsų bėda nuo pat sezono pradžios, kad rungtynes pradedam prastai ir tik paskui pagaunam savo žaidimo ritmą, pradedam gintis. Tai norėčiau pašalinti šią tendenciją.“

„Kaunas“ komanda žaidėjas, V.Preidis sakė: „Viskas gerai, išskyrus vieną didelę ir labai gilią duobę, kurią pralošėm gal 15:0. O taip, tai viskas tvarkoj. Pabaigoje jie šiek tiek atsipalaidavo, mes juos paspaudėm ir pavyko šiek tiek atlošti, bet pergalei pritrūko.“

Rezultatyviausi žaidėjai: "Dumblas" - Lukas Steikūnas (16 atkovotų kamuolių) ir Deimantas Baltrušis po 17 tšk., Tomas Pukelevičius 14 tšk., Mantas Didžiulis 13 tšk.

"Kaunas" - Eimantas Voveraitis 17 tšk., Vytenis Preidis 16 tšk., Mantas Lenkus 14 tšk.

"Sparta" po atkaklios kovos nugalėjo "Dumblo" ekipą (2011 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)"Topo centas" po atkaklios kovos palaužė "Dumblo" ekipą (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)"Grizliai" nugalėjo "Dumblo" ekipą (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:42 val.)"Kaunas" tik po atkaklios kovos palaužė "Lietuviškus patiekalus" (2012 sausio 21 d., šeštadienis, 21:23 val.)"Sporto manija&Ekodora&FSM" pergalę išplėšė tik paskutiniame ketvirtyje (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 03:02 val.)BC "Studentai" neatsilaikė prieš šventiškai nusiteikusį "Dumblą" (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 00:23 val.)"Dumblas" išsaugojo pergalę savo rankose (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 16:47 val.)"SLKALDK Akademija" palaužė "Kauno" pasipriešinimą (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)"Rokų keramika & Kroviniuperverzimas.lt" tik po atkaklios kovos nugalėjo "Dumblo" ekipą ir žengia į ketvirfinalį (2012 balandžio 27 d., penktadienis, 00:07 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervežimas.lt“ iškovjo sunkią pergalę prieš "Dumblą" (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 17:07 val.)