LITUANICA vs KAIŠIADORYS (51:99)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 23 d., Sekmadienis, 12:15 val. @ J. Grušo meno vidurinė mokykla, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

Įspūdingai žaidę ''Kaišiadorys'' sutriuškino ''Lituanicos'' ekipą

2012 gruodžio 23 d., Sekmadienis, 16:35 val., peržiūros: 2594

Gruodžio 23 dieną Juozo Grušo meno vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "Top sport" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Lituanica" priėmė svečius "Kaišiadorius". Nuo pirmų rungtynių minučių iniciatyvą turėjo svečiai. Greitomis atakomis jie per pirmą ketvirtį pelnė 25 taškus ir turėjo 13 taško persvarą (12:25). Antrame kėlinyje svečių persvara toliau augo. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 16 taškai (30:46). Antroje rungtynių pusėje "Kaišiadorys" padidino savo pranašumą iki 36 taškų (41:77) , o ketvirtajame kėlinyje šventė įspūdingą pergalę rezultatu 54:99.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo M.Karparavičius (0:2). "Lituanica" į tai atsakė keturiais pelnytais taškais (4:2). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė svečiai, kurie sužaidus tris minutes pirmavo rezultatu 4:10. Svečių persvara pamažu augo. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 11 taškų (12:23). Kėlinio pabaigoje svečiai pelnė du taškus be atsako ir po pirmujų dešimties minučių pirmavo 12:25.

Sužaidus dvi antro kėlinio minutes vienintelis D.Lukoševičiaus metimas buvo pasiekęs tikslą (14:27). Vėliau įsimetė S.Žičkus, po kurio taiklių metimų serijos "Kaišiadorių" persvara išaugo iki 22 taškų (14:36). Antroje antro kėlinio pusėje "Lituanicai" pavyko sumažinti savo komandos atsilikimą iki 13 taškų , svečiai pelnė 6 taškus be atsako ir pranašumas išaugo iki 19 taškų , bet kėlinio paskutinę sekundę tritaškį metimą pataikė D.Mačiulevičius ir sumažino savo komandos atsilikimą iki 16 taškų 30:46.

Prasidėjus trečiam kėliniui du taškus pelnė G.Janonis, o netrukus D. Mačiulevičius pataikė du dvitaškius (34:48). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo 36:62. Antroje kėlinio pusėje "Lituanicos" puolimas strigo, o "Kaišiadorių" persvara augo. Rezultatu 41:77 po trečiojo kėlinuko pirmavo svečiai.

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis "Lituanica" laimėjo atkarpą rezultatu 8:2 (49:79). Likusią kėlinio dalį šeimininkai sugebėjo pelnyti tik du taškus , o svečiai įspūdingai atakavę krepšį pelnė net 20 taškų. ''Kaišiadorys'' šventė triuškinančią pergalę rezultatu 54:99.

Po rungtynių ''Kaišiadorių'' komandos treneris Vilius Loda teigė : ''Noriu padėkoti savo komandai už tai , kad šiandien sužaidė įspūdingai , tiek puolime , tiek gindamiesi prie savo krepšio''.

''Kaišiadorys'' : Simas Žičkus (19 tšk.) , Laimonas Alionis (16 tšk.) , Marius Karparavičius (15 tšk.) , Darius Lukoševičius (14 tšk.)

''Lituanica'' : Donatas Mačiulevičius (12 tšk.) , Andrius Okulič-Kazarinas ir Darius Valasevičius po (11 tšk.)

''Nebajeris'' atsirevanšavo ''Lituanicos'' ekipai (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 21:16 val.)''Ice'' įveikė ''Lituanica'' ekipą (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 16:18 val.)Geriau sužaidę antrają rungtynių pusę ''Rokų Keramika'' nugalėjo ''Lituanica'' ekipą (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:12 val.)''Forto Amicus - Diktum'' iškovojo sunkią pergalę prieš ''Lituanica'' ekipą (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 02:58 val.)''Lokiai'' priešinosi vos du kėlinius (2013 sausio 29 d., antradienis, 23:22 val.)Po atkaklios kovos ''Dumblas'' nugalėjo ''Kaišiadorys'' (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:38 val.)''Lituanica'' nugalėjo ''Vaišvydava'' (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 16:45 val.)Visas rungtynes kaip lygus su lygiais žaidę "Kaišiadorys" pabaigoje kapituliavo prieš "Sporto fėja" (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)Sėkmingai sužaista antroji rungtynių pusė lėmė "Lituanicos" pergalę (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 20:32 val.)Silpnai puolime žaidęs "Krepšininkas.net" pralaimėjo "Lituanicai" (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)